Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
12 sierpnia 2013 21:41
Libella- zaraz u Noris i Nortona, a także u nas w Porębach będzie sezon na kwitnące wrzosy 😉 tylko my się w długi weekend urlopujemy :/ ale potem zapraszamy 😉
Przekroczyłam już limit na kąciku , ale nie mogłam się powstrzymać  💘

Wczorajsze z kluseczką  🙂




I uciekam  👀
dommaz - sliczne zdjecia 🙂 Ale przez to swiatlo sa takie... jesienne :P
dommaz przecudowny jest!
mils   ig: milen.ju
12 sierpnia 2013 22:10
dommaz o kurczę, ale macie piękne zdjęcia z klaczynką! 😜
mtl Wy już tradycyjnie chyba, jak zawsze świetni. 😀
Muszę się podzielić swoją radością. Nie było wiadomo jak długo Barb ze mną zostanie, bo była opcja, że w październiku wróci do Gdańska, ale zostaje ze mną do kwietnia! Moja radość jest nie do opisania. 😍
Libella, ja! Ja na zdjęcia!  😜


To się zaraz możemy na PW poumawiać 😉

Bjooork łooo! dobrze, że piszesz! Muszę w takim razie uderzyć do N. 😉

Dommaz masz przepięknego konia!
dommaz, prześliczna!
Amabilis   Two of us against the world
13 sierpnia 2013 12:32
dommaz- cudowna!  💘
dommaz piękny koń, piękne zdjęcia  😜
ekuss   Töltem przez życie
13 sierpnia 2013 17:26
Pozdrawiamy znad Atlantyku 😀

dommaz, cudne zdjęcia 😍
ekuss fajnie. szkoda że takie ukosem. 😉

ja mam dowody na to, że mamuty nie wyginęły... 😁

Ogromna jak mamut była ta fotka.
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
[/center]
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 sierpnia 2013 17:49
anai to powiem Ci, że jestem pełna podziwu, że pojechałaś w taki upał .... ja zdychałam od samego łażenia  😉 a co dopiero taki wysiłek .. wow !  Aktualnie taka pogoda jak dzisiaj jest dla mnie idealna.
baffinka haha widzisz.. pozazdrościłaś kąpieli w takie upały i upał aż zniknął  🤣 ale dla mnie super !!!
Widzę, że szalejesz z tymi wyjazdami na zawody !!! Trzymam zatem kciuki !!! Kurde i zazdroszczę tych skoków, ja jestem ogólnie nielotem i skoków panicznie się boję ... ale chciałabym na kucu coś pokicać.. może kiedyś na stare lata się odważę  😉
Fantazja super się prezentujecie !! I tak jak Libella napisała , że bardzo miło się na Was patrzy !
Zuzu. życzę owocnej pracy !!! I kobyła super wygląda ( nawet nie widać, że miała jakąś przerwę )
mtl to wielkie gratulację  🙂
dommaz ale masz ładne zdjęcia !!! I jakie masz długie włosy !!!! ehh i ten zachód  😍
mils to super wiadomość !!
ekuss napiszę tylko tyle : zazdroszczę !!!!  😎

a ja ostatnio przesiadłam się na kucynka  😉 Rudzik ma focha i zaczął na nowo ręce wyrywać  🙄 , więc poszłam na łatwiznę i postanowiłam dziadowi zrobić kilka dni wolnego i przesiąść się na kuca.. efekt taki sobie haha  🤣 Maxik fajnie tupta a ruda gnida bez zmian  🤣 ale jutro mam zamiar z rana przejeździć fochy ( liczę, na wygraną  😎 )

wrzucam kilka foteczek kucynka ( fotki by Mąka )
zaciesz

kłusik

i galopppp
ekuss, bardzo klimatyczne zdjęcie.
mils, super! Życzę samych sukcesów w pracy z Barbem 🙂
zduśka, uroczy kucyk! A na zawody pojechaliśmy na same konkursy, żeby jak najmniej tam stać.

Wrzucę jeszcze pana Dinozaura, mam nadzieję, że się nie pogniewacie:




Chłopak miał po zawodach tydzień przerwy, a jazdy po przerwie były super! Szkoda, że teraz pada, bo błoto na placu i deszcz padający za kołnierz nie nastrajają mnie pozytywnie.
Angeel - bardzo mi miło 🙂 fakt , fotograf pluła sobie w brodę po zdjęciach , że nie zdjęła jakiegoś filtra i te drzewa takie wyszły 🙂 Ale w sumie niedługo jesień a mi tam wszystko w nich pasuje  😉
vanille , mils , Libella, anai , Amabilis , Frania , Zuzu. , zduśka  baardzo , bardzo dziękuję !  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
ekuss łaaa , jak kadr z jakiegoś filmu !  😲
anai super masz tego Pana Dinozaura  💘
Zuzu. super masz kobyłkę 🙂 bardzo w moim typie  😀
zduśka, dommaz, dziękuję 🙂

bezlitosny wawrek wlepił mi ostrzeżenie (słusznie 😉 ), więc wrzucam mamuta jeszcze raz.

Zuzu., mamut świetny!
dommaz, dzięki 🙂
mils   ig: milen.ju
14 sierpnia 2013 19:09
Zuzu. you made my day! 😂
ekuss   Töltem przez życie
14 sierpnia 2013 20:34
To my i wiecej mamy 🙂 Taka ciekawostka- Frigg sie wlasnie na plazy urodzila 😀





ekuss uwielbiam Twojego konia!
ekuss, piękne miejsce! A fotka ze stopami i kopytkami w wodzie bezbłędna  😍 Jak to - Frigg urodziła się na plaży?
ekuss   Töltem przez życie
14 sierpnia 2013 21:13
Pastiwsko w hodowli,w ktorej sie urodzila konczy sie na plazy nad oceanem 😀 Rozmawialam z jej hodowczynia. Co najsmieszniejsze Frigg urodzila sie 2 km od mojego domu 🙂
Zuzu cudny mamut  😁
zduśka kucyk jest super, fajnie pracujecie 😀
anai fantastyczny jest Dino, gratuluję startów 🙂
ekuss zazdroszcze!  😍
Ja sobie siedzę na Mazurkach, gdzie stopniowo wyzbywam się osprzętu  😁 relaksik idealny  🙂
zaczęło się tak:

potem było tak:

a dzisiaj już tak:

Pozdrawiamy! 🙂
mils   ig: milen.ju
14 sierpnia 2013 21:21
ekuss cudowne zdjęcia, zazdroszczę oceanu!
wilczyk gdzie dokładnie sobie siedzisz? 😀
Sasek Mały 😀
Dommaz wszystko w swoim czasie. Ja ją jeżdżę od zera. Na Was też w końcu przyjdzie czas  😀 piękne zdjęcia macie.
Anai dziękuję, ale jeszcze sporo pracy przed nami  😉 u nas zawodów sporo w promieniu 80 km. mogłabym nawet co tydzień jeździć, ale niestety selekcja jest ostra- jeżdże tylko tam gdzie jest dobre podłoże dla księżniczki (broń Boże trawa) i przede wszystkim gdzie mogę załadować ze stajni  😀 we wrześniu szykują mi się zawody 3x  🤣
Jak moglibyśmy się pogniewać za zdjęcia Dinusia?!  😀 Widzę, że też odłożyłaś haka?
Zuzu. super Ruda wygląda  😀 a Mamut mega  😍
Zduśka trzeba szaleć, póki jest okazja. W przyszłym tygodniu śmigamy na trening do innej stajni, a w następnym jeszcze do innej. Zawodów ciekawych dla mnie teraz nie ma, więc chociaż się potreningujemy w obcych stajniach  😀 Podskoczki są fajne. Trzymam kciuki, żebyś się odważyła  😀

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 sierpnia 2013 22:36
wilczyk - ja bym się nie odważyła bez ogłowia , mimo  że  się woze stepo-klausem na kantarze na Czeku Fajnia !.
Anai - bardzo lubię Was oglądać !
Fantazja -  jesteście bardzo pozytywne za każdym razem! 🙂  widać  że jesteście że  sobą bardzo związane 🙂

Nie jestem w stanie teraz opisać  każdemu z osobna, czytam regularnie i podziwiam Wasze postępy 🙂

Co do Fuerte, to na 2tyg zostawiam go sam na sam z trenerem i tej chwilowej przerwie od jazdy dopiero byłam  wstanie zobaczyć jaki  wielki postęp nastąpił.  Fuerte  pracuje cudownie! W terenie też jest niesamowity 🙂
Powiem Wam że  dopiero teraz mogłam zauważyć jaka  jest różnica w nastawieniu konia  na pracę kiedy w jego harmonogram dnia wchodzi padok  czy 30minut stepo-terenu 🙂

No i chyba zmienię stajnię na mniejszą  z padokami, tylko  wszystko zależy od trenerka jak wrócimy do Krakowa gdzie ona postawi swoje konie. 🙂

Pozdrawiam ciepło, bo jakieś ochodzenie się zrobiło  🙂

ekuss, fajnie!
wilczyk, dzięki! Masz wakacje od sprzętu 😉
baffinka, w domu skaczę na haku (ale jeżdżę na co dzień na wędzidle, bo nie lubię braku precyzji, który odczuwam na haku), na delikatnej ręce, bo lepiej konisko skacze. Na zawodach miałam haka raz: tam gdzie starałam się dojechać do przeszkody na delikatnym kontakcie, Dino zabierał mi się do przeszkody dużo za wcześnie. Z kolei jak raz go mocniej przytrzymałam, prawie go zatrzymałam. Na zawodach Dinowi włącza się turbodoładowanie, do tego moje emocje i robi się problem. Niedługo będą u nas w domu parkury otwarte, spróbujemy jeszcze raz. 
juliadna, dziękujemy! A z własnych obserwacji co do padoku - konie, które mają co dzień możliwość padokowania, mają inną głowę. Nastawioną na pracę, a nie spuszczenie pary 😉
Wczoraj jeździło mi się super...  😍  w sobotę nastąpiło jakieś "klik" no i mam konia na dwóch wodzach, w łydkach, przejścia są płynne, grzbiet pracuje.... aż chce się jeździć  🏇
dziś stajnia zamknięta bo mamy Feragosto 🙂 szefowa robi grila i zaprosiła nawet mnie 😉 więc dziś grill przy basenie

juliadna, dzięki, w odstępach czasu widzi się zmiany, a trener to dobra inwestycja 😉
dommaz, piękne zdjęcia, gdzie Ty jesień dorwałaś?
anai, jakie wysokości skaczesz? sam widok tego oksera mnie przeraża  😲
Libella, nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że Ty na Hadżim jeździsz
zduśka, dzięki bardzo, ile Ty tych koni masz?
ekuss, fajnie, że znowu jesteście razem, miło Was widzieć  😀
Zuzu., zdjął sobie maskę bo nic nie widział 😉
a ten co miał na myśli?  😂
Fantazja, hahahaha ten skupia myśli, żeby mu nie uciekły. 😀
Fantazja, super zdjęcie, co też te konie nie wymyślą 😉 Zazdroszczę tego "klik" , to jest świetne uczucie, kiedy tak wszystko zaskoczy! A okser jest z Nki, więc pewnie 120cm. Na treningach kicamy 130/135, czasem coś więcej dla zabawy. Nasz rekord to tripplebar 160. Był przerażający 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się