sklepy internetowe

Koniczka, dzięki. Duży wybór, fajne ceny i nigdy o tym nie słyszałam to się chciałam dowiedzieć 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2013 21:53
quanta w tym chyba maczała paluszki, przynajmniej tak z 'kontaktu' wynika. 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2013 00:27
Jak zwykle plus dla animalii,  dostawa paszy byla w krotszym terminie niz podano  😍 😍
Tylko firme kurierska to mogliby zmienic, juz drugi raz panowie z gls podnosza mi cisnienie, zostawiajac awiso, gdy... 3 osoby sa w domu! :/
Moon nie ma idealnej firmy kurierskiej 😉 Na jaką się nie zmieni ciągle przydarza się to samo. Nie dopilnuje się każdego kuriera z osobna niestety, chociaż też mi psują krew
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 sierpnia 2013 22:08
plus dla animalii przesyłka ekspress (jak zawsze)


minus dla ELDORO zbyt długie czekanie na przesyłkę mimo wpłaty paypalem i opłaty na kuriera
WIELKI + dla sklepu WILD HORSE  szybka,profesjonalna i miła obsługa .Serdecznie polecam  🤣
Plus dla Epony -zamówiłam i  paszę miałam na drugi dzień rano w domu 🙂
plus dla animalii oczywiście 😉
Moon, ja tam na GLS nie narzekam, kurier był szybciej niż miał być i nawet nie liczył drobnych, jak mu powiedziałam, ile tam jest 😉 musiałaś trafić na jakiegoś kiepskiego po prostu.
aaa, dla http://sklepczarnykon.pl/ też plus. nic ostatecznie nie kupiłam, ale kontakt pierwsza klasa.
Plus dla dystrybutora Cavalora! Bardzo szybka realizacja zamówienia i pomoc w doborze właściwego preparatu 🙇
Również plus dla equi-point.pl dostałam niespodziankę- czaprak z logo Nutri Horse do zakupionych suplementow  z nutri horsa  💘
A nie wiecie cos sie dzieje ze sklepem ihaha? Dlaczego strona nie dziala?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 sierpnia 2013 18:52
Plus dla gnl.pl

Zamówienie miało termin realizacji 10- 14 dni myślałam, że roboczych. Zamówione 5.08 dzisiaj już u mnie zapakowane pancernie
Duży plus dla http://www.muehldorfer.pl/horse/ Wszystkie pasze dostępne od ręki, szybka i darmowa wysyłka. 💃
Ogromny + dla Elite Horse bardzo miły kontakt, szybka wysyłka

+ dla Beckersport
+++ zaległe dla http://www.horsefit.com.pl/ profesjonalizm pod każdym względem. Miła obsługa, przyjemne ceny, darmowy dojazd do klienta, zawsze na czas.
Myszata, strona ihaha nie działa dlatego że ten sklep już nie istnieje.
Bardzo szybka wysyłka absorbiny
Duży plus dla sklepu  www.moriusek.pl
a ja znowu - dla Atosa, po moim ostatnim wpisie pani Monika odezwała się do mnie żebym uważała na słowa, efekt? Paczki nie ma, podobno wysłana ale numeru przesyłki nie ma a teraz PANI ma urlop, za moje pieniądze!
kasia&figa dołączam się do negatywnych opinii na temat sklepu Atos, miałam poczekać do jutra, bo minie wtedy 14 dni które sklep ma na realizację zamówienia, ale co mi tam...
Jeżeli Pani Monika poczytuje re-voltowe forum to może powinny jej te opinie dać do myślenia i proponowałabym zastanowić się nad sensem prowadzenia takiego interesu  😉 a nie zajmowaniem sobie głowy "straszeniem czy upominaniem swoich klientów", bo tym sama pod sobą kopie dołek...
Nie pozostaje mi teraz nic innego jak upomnieć się o zwrot pieniędzy...
Moon   #kulistyzajebisty
21 sierpnia 2013 08:17
Jasne, że nie ma idealnej firmy kurierskiej 😉
Jasne, że głupio się tachać 20kg paszy na I piętro i jak się okaże że nikogo nie ma w domu - jeszcze głupiej. ALE, mamy XXI wiek i coś takiego jak telefony komórkowe. Poprzedni kurierzy (również gls) ZAWSZE do mnie dzwonili, że będą za pół godziny np i czy będzie ktoś w domu. Więc wydaje mi się, że ten po prostu okazał się zwykłym obibokiem, ehh. Suma summarum odebrałam paczkę w jednym z punktów, na szczęście w moim mieście dość blisko, więc tragedyi nie było.
Koniec  🚫 😉
[quote author=kasia&figa link=topic=81.msg1854986#msg1854986 date=1377031509]
a ja znowu - dla Atosa, po moim ostatnim wpisie pani Monika odezwała się do mnie żebym uważała na słowa, efekt? Paczki nie ma, podobno wysłana ale numeru przesyłki nie ma a teraz PANI ma urlop, za moje pieniądze!
[/quote]

Na jednym z mało poczytnych forów internetowych wiele miesięcy temu napisałam w temacie wysłodków , że w Atosie jest drogo, skoro w GSie i na targach rolnych mozna kupić ileś tam taniej za worek - nie oceniając sklepu, obsługi itp. Generalnie chodziło jedynie o cenę zwykłych wysłodków... Kilka miesięcy po tymże wpisie dostałam również bardzo nieprzyjemnego maila od Atosa, zaczynającego siejakoś od słów "nie znamy się"... Dodam, że adres e-mail zawiera moje imię i nazwisko, a z Atosa kilka razy zamówiłam (dawno) pasze z dostawą do własnej stajni... wymiana maili zakończyła definitywnie jakąkolwiek chęć zamówienia stamtąd choćby kopystki  😵
Dodam ponadto, że sama na re-volcie sklep zdecydowanie polecałam  😡
Kolejny plus dla Animali   :kwiatek:
Ja mam o tyle dobrze że w gls'ie sąsiad pracuje jako kurier, zawsze mi dowozi na czas i taszczy paszę prosto do paszarni  :kwiatek:
Gillian   four letter word
21 sierpnia 2013 09:32
Epona zrezygnowała ze współpracy z Atosem 😉 bo zwalali winę za opóźnienia na dystrybutora 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
21 sierpnia 2013 09:42
+ dla www.equi-point.pl  - czaprak jako gratis  😎
zna ktoś ten sklep, jakieś opinie...?
http://unicorn-skrzypczak.pl/
beatasis,  ja po wczorajszym mailu ze daję sprawę do sądu otrzymałam maila że paczka została cofnięta (ciekawe bo podobno wysłano ja 2 tyg temu) i że mi zwróci kasę, ciekawe czy dostanę zwrot za przesyłkę 25 zł bo zamawiałam 2 pasze  a przyszła jedna za 82 zł plus 25 przesyłki. mam nadzieję, że pani Monika to czyta, życzę jej opanowania wysyłek bo re-volta może zdziałać cuda, także w negatywnym sensie.
[quote author=kasia&figa link=topic=81.msg1854986#msg1854986 date=1377031509]
a ja znowu - dla Atosa, po moim ostatnim wpisie pani Monika odezwała się do mnie żebym uważała na słowa, efekt? Paczki nie ma, podobno wysłana ale numeru przesyłki nie ma a teraz PANI ma urlop, za moje pieniądze!
[/quote]
Już dosyć dawno napisałam na volcie pod reklama Atosa co o nich myślę. W odpowiedzi dostałam PM-kę od właścicielki.
Ta kobieta jest tak bezczelna, że szkoda gadać. Powiedziałam jej że mam gdzieś współpracę, a ona do mnie, że wreszcie nie będzie miała problemów z małymi zamówieniami!!
Ma tupet! Na pieniądze (zwrot) też długo czekałam i dostałam jeszcze na raty!

Bardzo ucieszył mnie fakt, że Epona zrezygnowała z współpracy z Atosem i mam nadzieję że inni dystrybutorzy tez dadzą tej kobiecie po piórach.

EDIT:
Właścicielka czyta ten wątek, właśnie dostałam PM  😉
Ide po popkorn  🏇


Czy ktos podawal wyslodki melasowane i niemelasowane? Mam dziwne wrazenie ze bewet wyslal mi melasowane chociaz zamawialam inne  👿
Ja zamawiałam z bewet i takie i takie. I z toffi i bez i tak samo przygotowywałam dla miśka :-)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 sierpnia 2013 13:03
Colette, raczej nie chodzi o przygotowanie a różnicę we "właściwościach" takich wysłodków 😉
A roznily sie one w wygladzie w worku? Moje z bewet kiedy je lamie sa lekko klejace, nawet je sprobowalam - lekko slodkawe. Nie mam pojecia jak smakuja niemelasowane bo nigdy nie przyszlo mi do glowy probowanie. Jak sie okaze ze wyslali mi nie to co zamawialam to sie wsciekne..
No to ja trochę wtrącę do tematu..

Ogromny plus dla Animalii, uwielbiam wręcz robić tam zakupy. Klienta traktują poważnie, no i strasznie mi się podoba podgląd zamówienia.

Chciałabym także pochwalić sklep Pana Podkowy, mega szybka wysyłka i zawsze jakiś gratis.

Niestety minus dla Equi-Point, dla mnie zakupy w tym sklepie to strata czasu 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się