PSY

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 sierpnia 2013 20:26
Idril, uderz do K_cian, ona w tym temacie obcykana.
tet,  widziałam na fejsie.  😍 jeden bedzie złatami na plecach? U nich to nie wada?
ash   Sukces jest koloru blond....
23 sierpnia 2013 07:49
Udało mi się uwiecznić jak Max bawi się piłeczką.


nie wytrzymam i sie pochwale, chociaz nie moje. Matka Guerry urodziła 6 szczeniat http://bugari-acd-en.blogspot.com/2013/08/b-bugari-litter-born-on-20-21st-of-june.html



Ale jaja, one się rodzą niewybarwione?? 🤣

a Tego Pana tu dawno nie przynosiłam 😉





psie siódme niebo






mamo, w ch*j gorąco...






😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 sierpnia 2013 10:59
O psich plecakach niewiele udało mi się przeczytać w naszym psim wątku i polskich psich forach.

Na kilku-kilkunasto kilometrowy bieg i klikugodzinne włóczęgi potrzebę jakieś sakwy dla Yuki, tak żeby sama mogła nieść swoją wodę, składaną miseczkę, suchą karmę. Macie doświadczenia z Ezydog Summit Backpack? http://store.ezydog.com/summit-backpack/
Na co zwrócić uwagę kupując plecak? Jaki jest maksymalny ciężar jaki pies może nosić na długich dystansach (ca. 20km)? Czy obciążenie 1-2kg dla Yuki (23kg, bardzo dobra kondycja) będzie ok?

nie wytrzymam i sie pochwale, chociaz nie moje. Matka Guerry urodziła 6 szczeniat http://bugari-acd-en.blogspot.com/2013/08/b-bugari-litter-born-on-20-21st-of-june.html


to chyba coś dla Sierry  😁
Moon   #kulistyzajebisty
23 sierpnia 2013 11:10
Blow,  😍 obłędne foty, w ogóle Twoje psisko chyba lubi pozować?
Ja mam cichą nadzieję, że Diuna też polubi, bo Nona zawsze wykręcała się tyłkiem i pokazywała mi "psiego fucka"  🤣 jak chciałam ładne pozowane fotki cykać  😉
tet jeden wygląda jak mała panda 😀
Edytka, bida na rynku z sakwami sensownymi i w sensownej cenie, ja też szukałam, przydałyby nam się, tym bardziej że dogtrekkingujemy+planujemy w dalszej przyszłości megawypad w góry na wszystkie 3 psy a to się równa megailościom psiego asortymentu do targania...Już powoli zaczęłam się zastanawiac czy nie uszyć na zamówienie.

Blow,  😍 obłędne foty, w ogóle Twoje psisko chyba lubi pozować?
Ja mam cichą nadzieję, że Diuna też polubi, bo Nona zawsze wykręcała się tyłkiem i pokazywała mi "psiego fucka"  🤣 jak chciałam ładne pozowane fotki cykać  😉


Dziękuję 😉 Tadziunek tu nie pozuje, on tu jest sobą 🤣 Miałam sprawy na mieście więc go zabrałam na spory dystans, zamiast podjechać tramwajem.Niestety było baardzo gorąco, jego te warunki w betonie rozłożyły kompletnie-wstąpiliśmy do chłodnego parku-na zdjęciach są uwiecznione chwile ulgi i błogości jaka go ogarnęła 😉 Ale fakt, jak się ma z psem odpowiedni poziom współpracy, zdjęcia nie są żadnym problemem, on wtedy chce robić wszystko o co poproszę 😉  wręcz bardzo się cieszy kiedy po dłuższej chwili zamrożenia na komendę, stania jak cep w pełnym skupieniu i napięciu na hurra może puścić dynamita i wystartować do mnie, to taka cudna spontaniczna eksplozja emocji 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2013 14:12
W okolicach 10 września będę robiła dla Wrocławia zbiorowe zamówienie na gryzaki naturalne dla psów. Zawsze robię zakupy u tego samego dostawcy: sprawdzony towar, fajnej jakości, świeży.

Jakby ktoś chciał się dorzucić to zapraszam. Przy zakupach powyżej 250zł kurier za free 😉
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7211591
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 sierpnia 2013 15:38
Edytka, bida na rynku z sakwami sensownymi i w sensownej cenie, ja też szukałam, przydałyby nam się, tym bardziej że dogtrekkingujemy+planujemy w dalszej przyszłości megawypad w góry na wszystkie 3 psy a to się równa megailościom psiego asortymentu do targania...Już powoli zaczęłam się zastanawiac czy nie uszyć na zamówienie.


No właśnie wiem. Plecaki Ruffwear są mega drogie (PLN 400 - 500) i chyba nazbyt wypasione jak na moje/Yuki potrzeby. ManMat nie leżą mi wizualnie. Placak Trixie obawiam się, że będzie dziadostwem niedopasowanym do psa. Zostaje więc Ezydog, który tani też nie jest  😵
A myślałby kto, że to taka prosta sprawa  😁
Wiem już dlaczego ergocomforty są wg mnie lepsze od manmatów (sorry, że wracam do tej dyskusji, szczególnie, że wiedziałam to już wcześniej, ale jakoś nie wspomniałam 😀) - to kwestia głównie tego, że ergo składają się z dwóch stałych części, górny pasek łączący szyję i klatkę jest nieruchomy - natomiast w Manmatach jest ruchomy. Mój pies nie idzie zawsze jak po sznurku, więc za każdym razem, jak odejdzie w bok, to pasek się przesuwa na łopatkę i szelki tak już zostają, o ile pies nie odbije w drugą stronę. Natomiast Ergo jak przyklejone.
W dodatku wielki + dla ich obsługi klienta - wysłałam im na stronie notkę o tym, że bardzo fajny mają produkt, ale rozmiarówka jest do d..y. Dostałam odpowiedź od dyrektora sprzedaży na Polskę że przykro mu za zaistniałą sytuację i faktycznie rozmiarówka nie jest idealna, że przekaże mój głos tam gdzie trzeba i ma nadzieję, że nadal będę mieć dobre zdanie o firmie.
delta   Truth begins in lies.
23 sierpnia 2013 19:47
Macie może jakieś niezniszczalne piłki? Tenisowe wytrzymują u nas dwa spacery, chyba będę chodzić pod korty i powtarzać w myślach "przerzuć piłkę przez siatkę", bosmanki też nie dają rady
z lanej gumy coś
Ja też szukałam plecaka i też miałam podobne dylematy. Również rozważałam uszycie, ale wszystkie osoby mi odpowiadały, że musiałyby mieć coś na wzór- chociażby do poprawienia, ale żeby coś było...
Wtedy też znalazłam takie info http://www.qbrak.pl/strona/50/jak-dobrac-i-jak-stosowac-plecak-dla-psa
Wetnę się wam w dyskusję i przedstawię dwa swoje kundle 😉 od długiego czasu czytam ten temat, macie piękne psiska 🙂
6-letni mix onka, Ares, dostałam go od pewnej pani, szczeniaki nie były zupełnie planowane, w dodatku mixy, więc oddawała je w dobre ręce. Właściwie myślałam wtedy raczej nad psem z hodowli, ale... jak go zobaczyłam, to juz nie było innej opcji 😉 oczko w głowie mojego taty. Niesamowita przylepa


jest fantastyczny - pojętny i naprawdę bardzo kochany 🙂  uwielbia biegać przy rowerze i kąpać się w rzece.
i mały, który mieszka u nas niecały rok - przybłąkał się do stajni cały obity, chudy i wystrachany, nie mam pojęcia ile może mieć lat. Na początku szukaliśmy właścicieli, ale nikt się nie zgłosił, więc został i doszedł do siebie. I nie wyobrażam sobie już, żeby mogło go nie być 😀 jest tak brzydki, że aż ładny  😁


turbo szczęście włączone 😉 (wiecznie macha ogonem)


pozdrawiam 🙂
PumCass   zachowaj zimną krew!
23 sierpnia 2013 20:05
w końcu moi ulubieni chłopcy zawitali do tego wątku  😅
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 sierpnia 2013 20:12
Łaty na grzbiecie są wadą. Jakoś cholera nie wierzę w te francuskie reproduktory! Każdy cholera jakieś wady niesie!
Tak w ogóle - do kiedy kleszcze, kiedy ściągać obrożę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2013 21:11
Macie może jakieś niezniszczalne piłki? Tenisowe wytrzymują u nas dwa spacery, chyba będę chodzić pod korty i powtarzać w myślach "przerzuć piłkę przez siatkę", bosmanki też nie dają rady


Jedna jedyna ukochana Kong Ball  😍
Kong Ball http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=11279&cat=341
Kong Ball extreme http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=11967&cat=341
ta bez dziury.



ACD z łatami na plecach jest uznawany jako pet czy nie?
JARA, mocno mnie zainteresowała piłka Kong Ball extreme, bo moje suczydło jest w stanie obecnie podziamdziać wszystko :/ Sucz ma jakieś 15kg i mam dylemat - większa czy mniejsza?
Smakołyków, to jej nikt tam pchać nie będzie, ale nie wiem czy większa nie będzie dla niej niewygodna (chociaż to to w ryju wszystko targa). Możesz doradzić? :kwiatek:

Dla przypomnienia - o taką mordę chodzi:


Druga rzecz, że mały (west) też się bawi, ale on nie zagryza wszystkiego, więc mu najzwyklejsze "gazówki" wystarczają 🙂
Konga L mam dla psów 35+ kg

Jedyna piłka, której nie zniszczyły... może dlatego, że się nią nie bawią....

piłka bardzo twarda, ciężka, fatalnie się odbija (po trawie u nas) i nie wzbudziła żadnych emocji


Pacjentka odpoczywa.
Nie mieszka już ze mną, ale nadal jest moim psem. W książeczce dumnie widnieją moje dane. Przez 5 lat się nią zajmowałam, aż przyszedł czas przeprowadzki i oczywiście zabrałam ją ze sobą. Szkoda tylko, że uciekła do starego domu. Postanowiłam tam już ją zostawić, a suczkę odwiedzam. Trzy dni temu zafundowałam jej sterylizację... Niektórzy ludzie są jednak głusi na prośby o zamknięcie czy uwiązanie psa, bo przychodzi i rozrywa siatkę, wyjada jedzenie, wali kupy gdzie popadnie...
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
24 sierpnia 2013 10:00
Tak w ogóle - do kiedy kleszcze, kiedy ściągać obrożę?


nawet do listopada
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2013 10:54
Dworcika, mniejsza wez. Ta duza ma minimum 9cm srednicy, to w bullowa gebe sie ledwo miesci. Ja mam ta "zwykla", czerwona i
Bula jej nie zniszczyla, po 1,5 roku byla jak nowa. Skoro zniszczyc sie nie dalo to ja Bula...utopila.
U nas normalnie lata, odbija sie od trawy. I jest szal jak na kazda pilke, ale moje psy sa mocno aportujace 😉


Jutro na 8😲0 mamy zajecia z tropienia  💃
Moon   #kulistyzajebisty
24 sierpnia 2013 11:26
jest tak brzydki, że aż ładny
Jak brzydki?! Ma przesłodką mordkę!!!  😍
delta   Truth begins in lies.
24 sierpnia 2013 19:08
U nas normalnie lata, odbija sie od trawy. I jest szal jak na kazda pilke, ale moje psy sa mocno aportujace 😉


Ta mój głupek też, jakbym dała to by 24/dobę aportował. W takim razie weźmiemy go i spróbujemy
JARA, dzięki 🙂 Po wypłacie chyba sprawię gadzinie niespodziankę.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
25 sierpnia 2013 10:12
JARA, zależy od hodowcy, ale raczej powinien byc sprzedany jako pet.

A kleszcze są CAŁY ROK! Moja suka na babeszję zachorowała w styczniu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 sierpnia 2013 10:14
Wojenka dzis wodowalam Aqua Konga, jest super!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
25 sierpnia 2013 10:18
Fajna sprawa, tak się po niego nurkuje 😉
Moon, i właśnie tym wszystkich zmiękcza 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się