Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

rtk super wyglądasz 🙂
Gavi no to przygodę miałaś nie za fajną...ważne,że kupiłaś jakąś kieckę w ostatniej chwili 🙂

Z wczorajszej sesji 🙂
Jiska, ładna z Ciebie z dziewczyna ale jak dla mnie jesteś modelką jednej twarzy  🙁
martkagd może masz rację 🙂 ale to moja dopiero 5 sesja,więc to dopiero skromne początki i dopiero się uczę 🙂
Jiska Twoja mina na każdej fotce mówi 'Dzizas, znowu Ty?'  😉

Zbiór ostatnich strzałów  😀





I 'siema Poznań'  🤣

Quendi super podsumowanie 🤣 Wiesz mina też nie zależy tylko ode mnie,ale też od fotografa,jak ma jakiś pomysł na wykonanie zdjęcia to robię to co chce 🙂 Fotografom do których chodzę podoba się jak "pozuję" jak można to tak nazwać,bo chcą dalej ze mną współpracować,a ja się dopiero uczę.
Quendi, jesteś śliczna, ale wyglądasz dużo młodziej niż sądziłam 😁. Ile masz lat?

A ja mam zdjęcie z chorwacji. Jakbym mogła tam teraz wrócić to nie wahałabym się ani chwilii.


Jiska rozumiem o co chodzi, wiem jak wyglądają takie ustawiane sesje, co nie zmienia faktu, że wszędzie masz tą samą minę  😉

Mia merci  :kwiatek: Pewnie wyobrażałaś sobie jakąś pomarszczoną zołzę  🤣 Mam 21 lat.  Zazdroszczę Chorwacji, super fotka! A Ty jak zwykle wyglądasz jak porcelanowa laleczka, no może tym razem trochę opalona  😉
Quendi, haha, niee, nic w tym guście! To jesteśmy w takim razie rówieśniczkami, a z Twoich postów myślałam, że jesteś starsza. Taa, moja kochana mammita już mi rozkazywała się opalać, bo byłam chyba najbledszym człowiekiem na lądzie 😁.
Quendi, przypominasz mi Mademoiselle Karen.

Mia, a Ty nie miałaś ścinać włosów?  👀
lotka13, miałam, miałam, ale jak pokazałam zdjęcie mojej fryzjerce to powiedziała, że się nie odważy  😵 .... Ale przed chwilą zobaczyłam zdjęcia jakie wstawiła yga do wątku o fryzurach i znów zaczęłam nad tym myśleć. Tym bardziej, że mam jutro umówionego fryzjera  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 sierpnia 2013 12:01
😀iabeł:
Masz piękne włosy, moje wymarzone! Ja bym nie ścinała  😉 Ale włosy nie ręka, odrosną.
Ja mam na czwartek umówionego no i chyba pójdę pod nożyce..
Bischa - uwielbiam Twoje pozytywne fotki! masz bardzo zaraźliwy uśmiech.

Mia - jak chcesz dużo ścinać, to oddaj Rak'n'Roll! 🙂
Jiska jesteś ładna, ale to zdjęcie zdecydowanie nie jest korzystne. taki umęczony Jezus.
Umeczony Jezus mnie rozbroil 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 sierpnia 2013 11:15
Jiska jesteś ładna, ale to zdjęcie zdecydowanie nie jest korzystne. taki umęczony Jezus.

Alleluja!
Zgodzę się z powyższymi opiniami. Jiska, na Twoim miejscu starałabym się pracować z ludźmi, którzy i Ciebie czegoś nauczą. Twoje pierwsze zdjęcia w wątku były nawet spoko, chociaż Twój typ urody mi nie odpowiadał. Jednak z biegiem czasu zaczęły mnie męczyć. Nie miej za złe ani mi, ani innym nieprzychylnych opinii na swój temat, a raczej na temat Twoich zdjęć, bo po części chcemy dobrze :kwiatek:
Quendi jesteś słodka 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 sierpnia 2013 19:53
Mia jestem absolutną fanką Twojej urody 😍
CzarownicaSa, ojej, dzięki  😡
Impreza z nogą w tle 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 września 2013 14:35
myślałam, że jesteś mężatką z dwójką dzieci. Jakieś 45 lat- na bidę !😀


O matko, no co Ty?! o jejeku, jejku 😀

To jeszcze jedno, strasznie je lubię:
.
Aż wstyd się pokazać po waszych zdjęciach 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 września 2013 15:27
Vanilka fotki są super. A  tak tylko spytam z ciekawosci ile ty masz wzrostu? 🙂
Strzyga pięknie wyglądasz
Vanilka ostatnie zdjęcie po prostu cuuudne! gdzie takie piękne miejsce? 😍
i taki zupełnie off: czy Ty przypadkiem nie chodzisz do Unii? 😉
.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 września 2013 18:36
Vanilka  ale czad !  😎Masz świetną sportową sylwetkę i ten wzrost.. magia 🙂

Nasze ostatnie  wygłupy z kobylastą 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
02 września 2013 20:47
Mia, Quendi, jesteście urocze.


Jeszcze ciepło było...


emptyline, super! Drugie jakie pozytywne!
emptyline   Big Milk Straciatella
02 września 2013 21:09
Aż mi ząbek wyszedł. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się