Książka skarg i wniosków

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lipca 2013 19:52
Przycisk wrócił, ale chyba nie działa.
Czy coś sie zmieniło jeśli chodzi o składanie propozycji cenowych w ogłoszeniach?
Wcześniej jak ktoś "licytował" przychodziła wiadomość, na chwilę obecną ta funkcjonalność nie działa (przynajmniej u mnie), można sprawdzić czy problem występuje na większą skalę?
marta__sz u mnie to samo
gdzie jest wątek o zagłodzonych koniach z Posadowa? wczoraj był a dziś go nie mogę znaleźć?
przyklejony na gorze strony?
W sumie nie moja sprawa, ale uważam, że wątek "PROPOZYCJA DIAGNOSTYKI" nie powinien zostać zamknięty, bo nie było to ogłoszenie komercyjne.
Badanie koni za symboliczną opłatą w ramach pracy doktorskiej to chyba trochę co innego niż ogłaszanie czegoś na sprzedaż, czy reklamowanie usług.  🙄
[right][/right]W sumie nie moja sprawa, ale uważam, że wątek "PROPOZYCJA DIAGNOSTYKI" nie powinien zostać zamknięty, bo nie było to ogłoszenie komercyjne.
Badanie koni za symboliczną opłatą w ramach pracy doktorskiej to chyba trochę co innego niż ogłaszanie czegoś na sprzedaż, czy reklamowanie usług.  🙄

Ja też się nad tym zastanawiałam. Jednak z pozycji pobliskich lekarzy weterynarii to chyba wygląda inaczej ?
Kliniki prowadzą działalność dochodową i to jest w jakimś sensie reklama/ ściąganie Klientów/dumping?
Z drugiej strony lecznice weterynaryjne, które np. leczą/szczepią/sterylizują itp. zwierzaki fundacyjne za darmo chyba nie powodują, że wszystkie inne lecznice w okolicy nagle tracą klientów? 😉 Chodzi mi o to, że w przypadku tych wrocławskich badań też trzeba spełnić określone warunki (min. wiek konia, konie zdrowe), no i tak całkiem za darmo te badania nie są. A nie chcę sobie wyobrażać, ile czasu trwałoby gromadzenie materiału badawczego (danych o określonej stawce koni, raczej niemałej), gdyby badania miałyby być pełnopłatne i przeprowadzane na koniach normalnie przewożonych do kliniki - a ponieważ autorka wątku chce badać konie zdrowe, to... no, to chyba miałaby ciężki orzech do zgryzienia, bo konie przywożone do kliniki raczej zdrowe nie są. 😉  Owszem, jest mowa o tym, że przyjmowane będą też konie z kulawiznami, ale zakładam, że w bardzo ograniczonej ilości (jako grupa kontrolna/porównawcza czy coś w ten deseń, no bo to nie o kulawizny w tej pracy chodzi...). Niby można badać w terenie (podczas badań kupno-sprzedaż, no bo w jakim innym przypadku ludzie robią rtg z założenia zdrowemu koniowi?)... ale zapewne sprzęt nie tej samej klasy, co na uczelni, a wyniki powinny być jak najbardziej dokładne (i wtedy pewnie koniec ze wsparciem uczelni pod kątem finansowym, tzn. autorka raczej musiałaby mieć swój sprzęt). Tak czy siak wcale mnie taka forma oferty nie dziwi, bo niespecjalnie wyobrażam sobie, w jaki inny sposób zebrać takie materiały.
To tak abstrahując od tego, czy wątek łamie regulamin, czy też nie. 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
28 sierpnia 2013 00:00
Możecie zrobić tak, żeby forum działało w Tapatalk?
Jakaś NOWOŚĆ? Przy pisaniu odpowiedzi robi mi się czerwona ramka z tematem wątku i każe mi znaki wpisywać.
Coś sobie nacisnęłam?
p.s
O!  👀
Tu mi się nie zrobiło. W wątku o zemście wetów tak mam. Może z racji zawodu?  😂
ed
Kiedy chcę wejść w swoje "ulubione wątki" pokazuje mi się komunikat "nie masz uprawnień, aby dodawać wątki do ulubionych!" - o co chodzi? 🙁
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 września 2013 21:44
U mnie to samo. MOze to strzeszynopitki tak maja? Tania, Ty widzisz ulubione swoje?
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
12 września 2013 21:46
mi jako nie-strzeszynopitekowi, działają ulubione
BASZNIA, tak coś czułam, że to może chodzić o to. Właśnie, ktoś jeszcze ze strzeszyno tak ma?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 września 2013 23:26
Tak, u mnie jest tak samo.
In.   tęczowy kucyk <3
13 września 2013 00:15
Ja nie mam problemu z wejsciem w ulubione watki, ani dodawaniem, ani usuwaniem z ulubionych, wiec to racze nie kwestia tego, czy ma sie dostep do podforum.
root   szef wszystkich szefów
13 września 2013 01:56
To chyba był problem grupy "strzeszynopitek". Nie wiedzieć czemu nowo stworzona grupa miała defaultowo pewne ograniczenia. Przynajmniej teraz powłączałem to czego wam brakuje - czy już działa?
Strzeszynopitek widoczny jest jako oddzielny dział. Tak ma być?
Pewnie tak, z reguły na forach można schować dział przed osobami niezalogowanymi/kimś tam innym, ale pojedynczego wątku chyba się nie da ukryć, jeśli jest w jednym dziale z tymi widocznymi...
a ja nie rozumiem, dlaczego ten wątek został ukryty..?
Gdzie mam pisać w sprawie http://re-volta.pl/stajnie ? Napisałem http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,92301.0.html ale bez odzewu.
root, działa :kwiatek:
Pojawiła się ankieta dla strzeszynopiteka, a ja nie mam pojęcia czy chcę ją podpisywać, bo wątek został utajniony i nie znam podstawowych faktów. Wątek czytałam, nie udzielałam się, bo moje słowo niczego by nie wniosło. Myślę, że chciałabym pomóc strzeszynopitekowi (o rany, co za odmiana), ale bez wiedzy jak sprawa się rozwinęła nie zrobię tego  🙁 Nie uważacie, że jest w tym pewna niekonsekwencja? Prosicie re-voltowiczów o pomoc, ale pozbawiacie wglądu w rozwój sytuacji?

Wątek został ukryty, ale wystarczy wysłać wiadomość do roota żeby uzyskać do niego dostęp. Chodzi o dobro sprawy  :kwiatek:
Ok, w takim razie spróbuję w ten sposób.
Katalogiem stajni nikt się nie zajmuje: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,92301.0.html 🙁
dziś chyba po raz 4 w ciągu kilku miesiecy dostałam spam od użytkowniczki Caira . po raz kolejny oferuje sprzedawany przez siebie preparat na stawy, mimo, że nigdzie nie wyraziłam chęci ani poszukiwań takowego. wiadomosc wygalada na "masówkę"
Czy naprawdę nie da się nic zrobić z wyszukiwarką? Kiedy szukałam wątku o oleju w żywieniu koni (używając różnych zapytań) - wyskakiwały mi wyłącznie posty z wątku o dodatkach witaminowych. Teraz kiedy chcę znaleźć te posty o oleju ryżowym z wątku o dodatkach, bo tam była informacja, która mi jest potrzebna, a nie pamiętam dokładnie ani kto to pisał, ani w okolicy której strony - w odpowiedzi na te same zapytania, co poprzednio, wyskakują posty jedynie z wątku o olejach. 👿 Teraz jak tak myślę, to kiedy kilkakrotnie szukałam postów dotyczących jednego tematu, nie zawsze znajdowało ten sam zestaw postów (a przecież powinno wyszukać te same, co poprzednio, plus ewentualnie nowe, jeśli się pojawiły). No po prostu ręce opadają z tą szukajką...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2014 08:25
A potem się dziwić, że nowi piszą "wyszukiwarka mi nic nie wyszukała" 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się