Zdjęcia Naszych Koni

Claudia
dzięki 🙂
oj to jeszcze miesiąc, trzymajcie się  😅
do czerwca daleko  😉
wątek zamknięty
armara    w sumie to jeszcze 2 m-ce cały marzec i prawie cały kwiecień. Pod koniec kwietnia będziemy się kontrolować.  Odnośnie tego czerwca to Nas nie będzie na ZT. Mimo wszystko miesiąc to za krótko żeby wdrożyć konia w trening i oddać na ZT  😉
Ale jak wszystko będzie ok to będziemy próbować na MPMK  😉 w 2010  😁
I pewnie nie tylko w jednej dyscyplinie  😁  Jak wet stwierdzi, że już można rabotać i wszystko będzie ok pod względami zdrowotnymi a później treningami to będziemy się zagrywać za rok na dwie dyscypliny  😁

A żeby nie było offa to takie z początku lutego  😉



Jakieś tam ustępowania  😉

Nasze kłusy przez nóżkę  😉

I takie tam na koniec  :kwiatek:


Pozdrawiamy i czekamy na wiosnę. Teraz przez tą pogodę Penti stoi w boksie już ponad tydzień, bo za ślisko jest a dla niego teraz to za duże ryzyko, żeby wpaść w poślizg niekontrolowany  🙁
Klami coś wie na ten temat jak trzeba się obchodzić z koniem jak z jajkiem i jak jedyne wyjście z boksu to takie na stęp kontrolowany  :kwiatek:
wątek zamknięty
Claudia
śliczny jest  😜
co on ma na zadzie wygolone?
wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
27 lutego 2009 17:11
DoNiA aLekSaNdRa fajne stadko,śliczny źrebol
armara nieeeezła kluska  😉
Claudia fajny chłopak,będziemy trzymać kciuki za MPMK 🙂
a to moje rekreanty w pracy + felinka koleżanki


(na szetlandce tylko do zdjęcia  😉 )
wątek zamknięty
dzięki dziewczynki  :kwiatek:  Na zadzie miała być głowa pegaza ze skrzydełkami tylko, ale coś nam nie poszło i jest głowa konia i jakieś niedoszłe skrzydełka  😁
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 lutego 2009 18:20
Takie dwa październikowe;]
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
27 lutego 2009 18:54
Rude:




dali pobiegac!





Czarne:




wątek zamknięty
Kolorowe  😀





wątek zamknięty
Greeni przepiękne !  :kwiatek: , ale jak ty to zrobiłas ze takie czyste?  🤔wirek:
wątek zamknięty
też ostatnio dałam pobiegać  😁 tylko u nas mniej miejsca  🙄



🏇
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
28 lutego 2009 08:51
Greeni- cudowne są te Twoje koniowate chcę więcej 😜
fin -jakie serducho na zadzie 🙂
Claudia - piękne zdjęcia, ile wzrostu ma Penti?
wątek zamknięty
Greeni ile maleństwo już ma? 🙂
wątek zamknięty
slojma    :kwiatek:  A Pentagon był mierzony jakiś miesiąc temu i wyszło, że ma 168 cm, centymetr w jedną lub drugą bo miarka miała zepsutą poziomicę  😉  A moja reakcja na tą wiadomość była taka ooooo  😲 🤔 😲  bo jak go kupowałam niecały rok temu to miał góra ze 160 cm  😉  I chciałam konia żeby docelowo miał właśnie 168 cm a tu 3 latek już 168 cm aż się boje ile będzie miał jak zakończy swój proces rozwoju  👀  Ale mam taką cichą nadzieję, że już stanie mniej więcej na tym wzroście bo jak nie to będę potrzebowała drabiny, żeby się wdrapywać...  To już nie na moje lata takie szpagaty robić....  chyba już stara jestem  🙄

A tak wygląda moje wdrapywanie się na chwilę obecną  😁 



Aaaa i dobrze widzicie że wsiadam z prawej strony  😉  Od razu odpowiem na pytanie "dlaczego"  Jestem po kontuzji lewego kolana  (otwarte złamanie z cudami na kiju. Dobrze, że w ogóle mam nogę  🙂😉  i musiałam się nauczyć wsiadania z drugiej mańki.  Ale chociaż zsiadam na lewą stronę  🤣
I w taki oto sposób mam uniwersalnego konia na którego można wsiadać z obu stron. Ja z prawej a "normalni" jeźdźcy z lewej  😁
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
28 lutego 2009 10:40
Claudia- włąsnie coś widziałam, że jakiś spory jest. Ja to lubię wysokie koniska, chciaż sama mam klacz ok 162 w kłębie. Współczuję kolana coś o tym wiem. Dawaj więcej zdjęć cudeńka.
wątek zamknięty
Claudia, jeśli Twój koń ma 3 lata to nie sądzisz, że jest za wcześnie na wsiadanie?
wątek zamknięty
Claudia, Dyra, Fantazja, Condina, k_cian, slojma, W&W  :kwiatek:

Amazonko jednak młodziak z niego jeszcze [...]


Przed siwym jeździłam pare innych koni i to zawsze były 4 latki max 5, a później się 'rozchodziły' i znow od nowa... i tak w kółko, także 6-letni pan to dla mnie poważny i dojrzały kuń  😉
Z naciskiem na poważny  😉 :



Greeni cuudaśny jest ten Twoj mały! No po prostu nie moge się na niego napatrzeć  🙂
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
28 lutego 2009 12:02
amazonka*- zdjęcie bąbowe 😜, a te uszy 😁
wątek zamknięty
Claudia, jeśli Twój koń ma 3 lata to nie sądzisz, że jest za wcześnie na wsiadanie?


Lwinka większość osób na forum wie dlaczego był zajeżdżony w tym wieku  😉  I żeby wszystkie 3 latki były tak jeżdżone jak mój...
Koń był szykowany na ZT w maju tego roku i uważam, że lepiej rozpocząć pracę wcześniej i po troszku typu 20-30 min niż zajeździć 2 miechy przed ZT i robić wszystko na szybko.
Chyba lepszym rozwiązaniem jest pracować stopniowo i wdrażać konia w trening, który później jest jeżdżony na ZT przez ponad 3 miesiące codziennie??
Moim zdaniem to mniejsze zło i wierz mi, że ja nie z tych osób co wsiadają na niespełna 3 latka bo mają potrzebę powożenia tyłka bo kupili sobie młodego konia i nie mogą się już doczekać żeby sobie na nim pojeździć  😉

Ale mniejsza o ten ZT bo jednak konia nie oddaję, a w obecnej chwili chodzi już od 2 miesięcy pod siodłem tylko stępem i jeszcze tak po tupta kolejne 2 miesiące póki podłoże nie będzie sprzyjało dalszej pracy. No czasami zakłusujemy na jakieś 2 minutki  😉

Jak chcesz więcej o Nas się dowiedzieć to opisywałam to i owo w KR jakoś pod koniec zeszłego roku grudzień.
Pozdrawiam i koniec  🚫

amazonka  😍

slojma   special for U  coś starszego  :kwiatek:











wątek zamknięty
zgadzam się co do tego, że to mniejsze zło, niemniej jednak mam nadzieję, że konik nie odczuje w przyszłości dolegliwości z tego tytułu. przepraszam za OT. pozdrawiam
wątek zamknięty
Lwinka każdy ma taką nadzieję  😉  Jednak uważam, że to czy koń będzie nam służyć jak najdłużej zależy od sposobu jego jazdy tzn z umiarem i bez przesady  😉  Co jednak nie zmienia faktu, że w polskim sporcie niestety na emeryturę odchodzą zbyt młode konie....
Pozdrawiam  😉
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
28 lutego 2009 13:05
Claudia- dziękuję :kwiatek:, zakochałam się 😍
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lutego 2009 14:00
Claudia jakie ciacho!  😜 😍
wątek zamknięty
Claudia aajc piekny twoj koń  🙂

a taki maly ot gdzie ty jezdzisz i trzymasz konia?
wątek zamknięty
wasia   Goniąc marzenia!
28 lutego 2009 16:45
W związku z tym, ze daaaaawno nas nie było, aparat dotarł do stajni i oto jesteśmy  😉
Koniczki.

Błotne szaleństwo Promiska

Koniczki skradające się

Promisior w całej okazałości

Dwa w jednym 😉


ufff koniec... Przepraszam za ilość  😉
wątek zamknięty
asior   -nothing but eventing-
28 lutego 2009 16:57

wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lutego 2009 17:01
Jakie uszy 😵 😁
wątek zamknięty
Claudia

ciacho, fajnego ma pegaza na zadku. Myślę, ze ta przerwa db mu zrobi i do przyszłego roku nikt go nie pozna  😜
Trzymam kciuki

Asior

ale piękne ma oczy !! 😍


a to mój chłopak, urodzony wczoraj o 19.30
Arsene Lupin


wątek zamknięty
amazonka trochę z opóźnieniem, ale masz ŚWIETNE zdjęcia.
Po prostu bomba!!!!!!!!
wątek zamknięty
asior   -nothing but eventing-
28 lutego 2009 17:25
Pursat - no coooo? 😁
Armara - czyzby maly Halus? Ma identyczne spojrzenie  😍
wątek zamknięty
armara mały Halogenio??  😅  i   :kwiatek:
asior uszy są The Best  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.