Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Victory mierzylam. Za taka cene sa super! Fakna skorka. Dla mnie niestety okazaly sie za krotkie, co jest o tyle dziwne, ze mam lydke 38cm i przy takim obwodzie i rozmiarze buta 37,5 wszytko jest na mnie zawsze za dlugie...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 września 2013 09:15
Ale całkiem ładne te buty, jak na decathlon... 🙂
Dramka też się na nie czaję 😀
A mi sie koja4za z sorrelami, znowu bede sie scigac z emerytkami  🤣
Kurcze tylko szkoda że w sobotę, muszę rano wstać  👿
Szkoda, że te czarne są męskie  😤 Tak to bym wzięła  😕
kludulka a po czym poznajesz , że męskie - poza opisem?
Chodzą w inną stronę, czy jak?  😉
_Gaga, po rozmiarze? Mało która dziewczyna ma rozmiar 42 i powyżej.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 października 2013 07:53
no cóż zaliczam sie do tej mniejszości  😡
zabeczka17 ja też  😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
09 października 2013 08:45
Haha i tym sposobem może nie będziemy musiały się bić z emerytkami;p bo ja tez należę do mniejszości 🏇
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
09 października 2013 08:45
[quote author=hate me! link=topic=485.msg1894688#msg1894688 date=1381258959]
A mi sie koja4za z sorrelami, znowu bede sie scigac z emerytkami  🤣
[/quote]


U Ciebie to samo? Mnie ostatnio o mało nie stratowały jak nieświadoma nowej promocji wybrałam się rano do Lidla 😉 ale próbować warto, bo nieźle wyglądają te buty


domiwa z emerytkami pewnie nie, ale emeryci też mają sporą siłę przebicia ;-)
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
09 października 2013 08:47
Yh no tak;p ale moze szalu dla nich nie bedzie;d i nie beda stac od rana 😉
Emeryci potrafią być okropni, złośliwi i bardzo agresywni  🤔
zabeczka17 i _Gaga zaraz wyjdzie z tej naszej mniejszości większość bo i ja się do Was przyłączam;d tymbardziej, że zwykle Lidlowa rozmiarówka jakaś taka mała jest...
W ogóle rozmiarówki "babskie" bywają małe - szczególnie w takich włąśnie Lidlach, Tchibo itp. 🙁
😂 A jak się człowiek wśród koni wychował i mu od dzieciństwa kopytami łaziły po stopach, to się stopy wielgachne zrobiły  😉
mam kaloszki (takie krótkie) z biedronki chyba - czarne z obwódką w kratke.
mam normalnie rozmiar 39, a te 39 wypadają jak 41 raczej...
ciuchy lidlowe m sa dobre (zwylke l... czasem m - bo cycki trzeba zmieścić) hiciorem sa spodnie dresowe - m są duuuzo za duże. a do cienkich dupek nie naleze... (mnie te konie w dzieciństwie po udach chyba kopały, że opuchlizny zostały tam hahaha)
loteria rozmiarowa 😉))
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 października 2013 10:44
[quote author=_Gaga link=topic=485.msg1895032#msg1895032 date=1381310274]
W ogóle rozmiarówki "babskie" bywają małe - szczególnie w takich włąśnie Lidlach, Tchibo itp. 🙁
😂 A jak się człowiek wśród koni wychował i mu od dzieciństwa kopytami łaziły po stopach, to się stopy wielgachne zrobiły  😉
[/quote]

Mała damska rozmiarówka w Tchibo? Ehh... ja w najmniejszych rozmiarach od nich pływam 🙁
martva chodziło raczej o buty, ubrania z lidla owszem są duże, ale ja mając stope ok 27 cm rzadko(czyt nigdy;d) sie w damską rozmiarówkę tam mieszczę bo to 41 ma z reguły max 26,5 z tego co widzę,
hm... to i ja się zaliczam do mniejszości  🤣 bo nosze 40-41 a bardzo często muszę kupowac 42  🙁 mam nadzieję, że emerytki stac rano nie będą w moim Lidlu chociaż to są marzenia bo on naprzeciwko kościoła  🤣 więc po mszy tłum ruszy tak jak było przy poprzedniej promocji.
Ja noszę na co dzień M i kurtka z Lidla M jest dla mnie dobra, czy coś ze mną nie tak?  😜
kludulka tyle, że my piszemy o butach
Butów od 42 (czyli 27 cm) damskich nie ma ani Lidl ani Tchibo ani...  🙁 a coraz więcej dziewczyn ma taki rozmiar...
A to przepraszam, nie doczytałam  🤬
to dla pań o większych stopach proponuję mierzyć biedronkowe 😉 jeśli kaloszki 39 pasują na osobę noszącą 41...
Byłam rano i już nie było mojego rozmiaru  👿
moja mama załapała się na 38 dla mnie 😉 szału nie ma, ale jak za 75 to będę chodzić.
38 były, a ja potrzebuje 37
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się