Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Być., a Ty na 100% już tatuaż od Agi? Masz już termin?

Mam termin na listopada.
Jeżeli mi nic nie wyskoczy to aktualne.
Alabamka, może im wcześniej wyjmiesz to mniejsza blizna będzie + potem jakaś maść na blizny?

Ciężko maścią manewrować na prawie koncówce ust, chyba nie zdąży zadziałać zanim sie "zmyje" /"zliże"
Frania :


Treningi sztuki walki, wiec ma niestety duzo 🙂
moja Kryśka też się lekko przekrzywiła. Mam się bać migracji?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 października 2013 21:28
Alabamka on jest GENIALNY!  😍 Szkoda, że nie mogę sobie pozwolić na taki kolczyk  🙁
Dziewczyny jaka jest najmniejsza długość pręta banana? Do pępka znaczy się. Z tego co popatrzyłam to krótszych niż 8 mm nie ma, a może sie mylę?
Potrzebuję najkrótszego jaki się da znaleźć...
wow Alabamka bardzo bardzo mi się podoba!
Dziewczyny jaka jest najmniejsza długość pręta banana? Do pępka znaczy się. Z tego co popatrzyłam to krótszych niż 8 mm nie ma, a może sie mylę?
Potrzebuję najkrótszego jaki się da znaleźć...

http://arif.pl/pret-banan-tytanu-g23-pd404-p-2045.html Jest i 6

Dziękuję dziewczyny, podobać też mi sie podoba, co chwile tez słysze to od innych, ale mam troche przez niego problemów, bólu i jest uciążliwy 🙁
Faktycznie, dzięki. A krótsze może są? Albo może na zamówienie można zrobić?
Alabamka Prześwietny jest  😜 bądź twardziel i nie wyciągaj!  🤬


Ja mam problem z moim industrialem  🙁 Mam go od jakiegoś czasu i babra się okropnie. Wydaje mi się, że jest trochę przykrótki. Czy mogę go wyjąć i wymienić jak nie jest jeszcze zagojony czy będę musiała poczekać aż się zagoi i robić od nowa?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 października 2013 20:23
Lunitari tak z ciekawości- gdzie zamierzasz go umieścić że chcesz jeszcze krótszy niż 6mm?  😉
W pępku  😀iabeł: parę lat nie miałam kolczyka, chciałam na nowo włożyć i się okazało, ze dziurka jest nizej niż była.
Lunitari, 8mm labret to ja w płatku nosa mam, więc jakbyś na 6mm banana nakręciła duże pępkowe kulki to pręcik miałby 3mm długości?  🤔
Już kilka razy padło pytanie o kogoś godnego polecenia w Olsztynie, niestety bez odpowiedzi. Ktoś, coś?  👀
No właśnie, bo ja laik jestem, to 6 mm ro jest wtedy długość pręta bez kulek?
Lunitari, według mnie tak. Bo na taki pręcik nakręcisz jaką chcesz nakrętkę.

Frania, w studio powinni Ci wymienić na dłuższy, sterylny kolczyk (jeśli dali za krótki na czas gojenia).

olek co ty znowu  kombinujesz?  👀
To ja może pokażę coś swojego.
Imię siostry

Amulety, niżej amulet lęku, wyżej amulet mocy

Te tatuaże nie były szczerze mówiąc by wyglądały, a miały grać rolę czysto sentymentalną 🙂

W najlepszym czasie szykuje się taki na udzie:
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
06 października 2013 17:10
moja Kryśka też się lekko przekrzywiła. Mam się bać migracji?


moja jak zaczęła się przekrzywiać to po jakimś czasie wylazła, teraz mam tylko obrzydliwą bliznę 🙁
Frania, aaaa taki tam mały badziew  😉 nie zapowiada się żebym wybrała się do Szczecina więc szukam czegoś w Olsztynie.
bajaderka-zorro, niedobrze 🙁
Moje lewe ucho i vertical labret:


W prawym uchu są jeszcze dwa industriuale 😉
Ruda77, dwóch industriali w jednym uchu foty PRAGNĘ 😜 😍
Ruda77 Super Ci pasuje to wszystko , szczególnie labret  😜  i jeszcze ta fryzura
maiiaF , wieczorem wrzucę zdjęcie 😉
Karino1998 , dzięki 😀
olek najbardziej polecany jest Stefan z Long John's 🙂😉)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 października 2013 16:21
melduję że zdecydowałam się na ten mój osobisty umieścić przy pachwinie, wysoko z przodu na udzie.
termin na 28 października.
W środę zrobiłam pierwszy tatuaż i już myślę o następnym  😍 a nie wierzyłam siostrze jak mówiła, że to uzależnia  😁
zonk a pochwal się co na Tobie powstało!

Mam już ustalony termin, teraz martwię się, czy tatuaż na boku da radę w okresie rozrodczym...
Wróci potem do swojego pierwotnego stanu na wyciągniętej skórze?
czy jest w Szczecinie ktoś kto tatuuje w stylu yadou ? urzekły mnie  💘
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 października 2013 21:20
Ze Szczecina do Poznania bliziutko  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się