Książka skarg i wniosków

No powoli mnie to przestaje dziwić... Zwłaszcza, że znów mi wyszukało tylko dwa posty na poszukiwany temat. Oba z dzisiaj, z jednego wątku, w tym jeden mój. A jakoś mi się nie chce wierzyć, że nikt o tym nie pisał wcześniej - zwłaszcza, że widziałam kiedyś co najmniej jeden inny post zawierający podaną frazę. 🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 stycznia 2014 10:52
Trzeba jeszcze ogarnąć, jak wyszukiwarka działa- ja to dopiero niedawno odkryłam 🤔wirek: Jak wejdziesz na stronę ogólną forum i wpiszesz interesującą Cię frazę, to wyskoczą Ci tematy które tego dotyczą,  a jak wejdziesz w konkretny temat i wpiszesz to samo- szuka postów. Pierwszy raz się z takim systemem spotykam, wszędzie niezależnie od strony wyszukiwało konkretne słowa/tematy.
CzarownicSa, to wieeele wyjaśnia... 😁 W życiu bym nie wpadła na to, że to tak działa. No ale w takim razie jest to dość niewygodne, bo przeglądam temat, trafię na coś interesującego, chcę wyszukać w innych wątkach i najpierw muszę przejść na główną stronę. Przyzwyczaiłam się do tego, że na innych forach jak się chce przeszukać konkretny wątek (co robi się zdecydowanie rzadziej), to da się w szukaniu zaawansowanym. No nic, w zasadzie teraz nie czytam innych for, więc pozostaje mi się przyzwyczaić teraz do tego systemu. 🙂
...choć jak się wpisuje w szukajkę słowo "loczek", to z pewnością nie wyszukuje wszystkich postów zawierających to wyrażenie. 😀iabeł:
Ja mam jedno zastrzeżenie co do ogłoszeń: jest opcja wyboru województwa przy wystawianiu ogłoszeń, ale miasta już nie. Byłoby to pomocne jeśli ktoś myślałby o np. osobistym odbiorze interesującego przedmiotu itp.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 stycznia 2014 09:29
Sumire no ja byłam w szoku 😲 Bo też się z tym nie spotkałam.
Przydałaby się możliwość przechodzenia z ulubionych tematów wprost do ostatniego postu danego tematu... Zanim kliknę na ostatnią stronę, zżera mi cenne mb z mobilnego internetu (a jedynie takowy posiadam). Generalnie rzecz niewielka, a upierdliwa.
Naciskasz na gwiazdkę ? Bo od razu przenosi do wiadomosci których nie czytałaś.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 stycznia 2014 23:11
Arimona, gorzej jak chcesz zobaczyć ostatnią stronę a nie ma nowych odpowiedzi. Wtedy trzeba klikać na wątek a dopiero później ostatnia strona 🙁
No ale to wszystko da się zrobić 🙂 Problem Achai na zielono, problem Misskiedis na fioletowo. Wystarczy kliknąć w obiekt w kółeczku (gwiazdka lub nr strony)

Przydałaby się możliwość przechodzenia z ulubionych tematów wprost do ostatniego postu danego tematu... Zanim kliknę na ostatnią stronę, zżera mi cenne mb z mobilnego internetu (a jedynie takowy posiadam). Generalnie rzecz niewielka, a upierdliwa.

ale jak wątki są na liście ulubionych, to nie wyświetlają się obok numery stron 🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 stycznia 2014 18:12
cavaletti, to co pokazujesz to nie screen z ulubionych wątków. Tak jak pisze Calore- w ulubionych nie wyświetlają się strony. Gdyby się wyświetlały to wpadłabym na to żeby klikać w najwyższy numerek 😁 Nie ma też znaczka przy nicku ostatniej wypowiadającej się osoby żeby przejść do ostatniego posta.
Dlaczego wątek o wyrywaniu wodzy w terenie został zamknięty?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 stycznia 2014 10:10
Dlaczego wątek o wyrywaniu wodzy w terenie został zamknięty?


no właśnie.
Może nie skarga, bardziej pytanie.
Jaki jest sens, że od 2. dni ten temat dalej wisi otwarty i jest wylęgarnią OT?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,93715.0/topicseen.html
Może ktoś mi wyjaśnić czy tylko ja mam problem z wiadomościami ?  Nie pokazuje mi, że mam wiadomość . Da się to jakoś naprawić ?
Zgłosiłam, że nick "zamowkantar" jest niezgodny z regulaminem. No bo chyba jest? Można mieć nick "oddamkoniawtrening", "szukampracy", albo "wolneboksywpensjonacie"?
A moderacja na to nic.
Czy to znaczy, że nie ma czasu? Czy że ja nie mam racji? Jak ten brak reakcji interpretować?
Ja już dawno stwierdziłam, że trzeba nowych modów.  Teraźniejsi są ok, ale mają własne życie więc nie mogą siedzieć na volcie 24 na dobę , będzie więcej moderatorów to zawsze ktoś będzie .
Po raz setny przypomnę - moderacja NIE MA MOŻLIWOŚCI techniczych żeby stwierdzić co się u kogo dzieje ze skrzynakmi. Nie mamy też możliwości zmieniania nicków. Tego typu rzeczy proszę zgłaszać do admnistratorów forum.

monia - każdego dnia rano przeglądam i reaguję na zgłoszenia. Potem po południu. Faktycznie ostatnio Katiji mało... mam jednak nadzieję, że to chwilowa nieobecność...

Julie - zgłoszenie nicku "zamowkantar" jest podwieszone w moderacji i czekam na Katiję żeby temat omówić, ale... czekam...
To może faktycznie przydałaby się Wam jeszcze jedna osoba? Dzięki temu więcej rzeczy byłoby pod kontrolą, dwie osoby nie do końca są w stanie wszystko wyłapać, a nikt przecież nie siedzi na forum 24/7 🙂
Wawrek na pewno Katiji nie będzie więcej, ma nową pracę więc też trzeba ją zrozumieć.  Osobiście jesteście dla mnie świetnymi modami, ale też nie możecie siedzieć 24 na dobę na volcie .
Łatwiej dla was byłoby mieć jeszcze jedną osobę, ale to moje zdanie  :kwiatek: 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 lutego 2014 10:43
Ja też jestem za jeszcze jednym modem.
Ja nie widzę problemu, zgadzam sie z Wami.
Julie - zgłoszenie nicku "zamowkantar" jest podwieszone w moderacji i czekam na Katiję żeby temat omówić, ale... czekam...
Rozumiem. 😀

Mówicie, że katija ma nową pracę...? W tej sytuacji faktycznie by się ktoś dodatkowy przydał. Strzyga, może Ty?
Jeszcze przychodzi mi do głowy faith. Była kilka lat moderatorem na nieistniejącym już "konie i my".
Julie a moze Ty?
A w życiu! Po pierwsze mam dziecia i nie mam czasu, po drugie jestem leniwa,  po trzecie stronnicza bym była...
A może Ty? 😀
Eee tam, nadawałabys sie 🙂
Ja?! Oj nie! Z tych samych powodow co Ty (poza dzieciem) 😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2014 21:42
Tez jestem za jednym, a nawet dwoma dodatkowymi modami.
Forum się rozrasta, coraz więcej nowych wątków i użytkowników.
opolanka, Może Ty?
A moze ash?

A jak sie na te zmiany zapatruje Quanta?
Najwięcej czasu online:
epk 
tunrida 
quantanamera 
halo 
Notarialna 
Cobrinha 
Strzyga 
madmaddie 
Koniczka  
nine

Quanty oczywiście nie liczymy, ale może tu szukać kandydata ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się