Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 stycznia 2014 12:33
Burza, no masz racje. O tym jakos nie pomyslalam. Oczywiscie wolalabym zostawic i po prostu kupic nowe  😁 i miec jeeeeeszcze wiecej ale oczywiscie funduszy na czapraki brak. Chyba znudzily mi sie kolory :/ nie wiem czy to przez to ze sie polamalam i szukam dziury w calym czy co :P

Cobrinha, no wlasnie troche tak. Problem z Eskadronami mam taki ze one jakos dziwnie mi pod siodlem leza a cottony potrafia mi sie wywijac :/
wątek zamknięty
Pyza, to może Jarpol lub Caball - jakość na pewno lepsza a kolorów w bród 😉
wątek zamknięty
Pyza nie sprzedawaj! Jedyne czapraki teraz świetne jakościowo to Jarpol i Caball. Reszta wg mnie strasznie słabo. Kiedyś uwielbialam cottony Eskadrona, w tym momencie zostały mi tylko dwa ze starszych kolekcji. Te nowe po paru praniach odbarwiają się, mechacą..może trafiam na zły sort, ale już i tak żadnymi kolorami mnie nie przekonają. Ewentualnie brillianty.
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 stycznia 2014 13:13
Cobrinha, Caballa jeszcze zadnego nie mam to moze faktycznie warto sprobowac 🙂 Z reszta, mam jakies wrazenie, ze chyba potrzebuje "powazniejszych" kolorow.

Kaarina, no wlasnie ja mam teraz tylko jednego ze starszej i jeszcze zyje ale on tez dziwacznie sie uklada, trzymam go chyba tylko z sentymentu. Reszta byla jakas zupelnie bez sensu...

wątek zamknięty
A Euro Stary? Wg mnie są świetne jakościowo, mięciutkie, fajnie się układają.
wątek zamknięty
Jest jeszcze HV POLO, chociaż letnia kolekcja jest mało poważna 😉
wątek zamknięty
Wymieniać Anky na ES pady- wszystko jeden pies. Ja np wymieniłam Anki na Caballe bo Caballe mają paski na przystuły i tysiąc kolorów, no i cena- bez żalu.
wątek zamknięty
Jak na Euro-Stary to tylko na te stare. Te nowe nie różnią się niczym od Eskadrona czy Schockemohle czy Hv Polo. Wszystkie bawałeniane są niestety szmacące się. Jak już na coś wymienić to właśnie Caball Czy Jarpol. Cena normalna, jakoś bardzo dobra i gigantyczna gama kolorów i wzorów 😀
wątek zamknięty
A miał ktoś doświadczenia z Laura Garelli? Bardzo mi się podoba jeden kolor ale nie wiem jak te czapraki wypadają jakościowo.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2014 15:12
xxagaxx, przecież jet w tym roku zamszowy ES. 🙂
wątek zamknięty
protoniasta, wracając trochę wstecz do mojego pytania - chyba miałaś rację, że ten brillant to blassgrün 🙂 FOTO
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2014 15:34
harja, moim zdaniem lind.
wątek zamknięty
harja, :kwiatek:
Pyza, bierz Caballe! Jak je pomacasz, to też się zakochasz - ja przepadłam zupełnie, takie śliczne poduszeczki mięciusie 😜
Precelek, zazdroszczę ocean, chociaż bardziej przemawia do mnie brillant - ten kolor jest po prostu fantastyczny! Jak kiedyś będę miała jakąś nadwyżkę pieniężną, to go sobie sprezentuję chyba 😁
wątek zamknięty
emptyline,hmmm, jak tak przeglądam zdjęcia, to wydaje mi się, że lind ma jednak ciemniejsze szlufki i lamówkę?
blassgrun i lind
(foto zapożyczone od użytkowniczek forum)
wątek zamknięty
Harja, Ja tam nadal obstawiam blassgrun 😎 ...może zrób zdjęcie logo(tej naszywki). 😉
wątek zamknięty

Pyza, bierz Caballe! Jak je pomacasz, to też się zakochasz - ja przepadłam zupełnie, takie śliczne poduszeczki mięciusie 😜

wprawdzie to nie do mnie ale w 100% się zgadzam! ja już przepadłam x)

my dziś smerfowaliśmy nowym padzikiem 😉 /prezent urodzinowy z małym poślizgiem :P na który złożyło się kilka czynników  😁 późno zamówiony, przekazywany z rąk do rąk :P i ostatecznie doczekał się w miarę sprzyjających warunków pogodowych x) /



czeka nas jeszcze obfocenie ponadprogramowego kompleciku /tym razem anky :P upolowany jakoś niedawno 😉 /
wątek zamknięty
Tylko, że Anki są teraz tak mało warte, że żeby jakąś sprzedać to ma się cenę nowego Caballa, pytanie czy warto się bawić tylko dla koloru.
wątek zamknięty
any, ładnie Boryskowi w błekicie 😉
Swoją drogą myślałam, że tylko Klusek magazynuje sadełko na ciężką zimę hihi a ja nie mogę tego ogarnąć mimo redukcji jedzenia hehe
wątek zamknięty
emptyline, no dobrze, ale wyglądają potworkowato i jest tylko jeden model.

Burza, teraz sprzedaż jakiegokolwiek czapraka jest praktycznie nie opłacalna.
Chciałam sprzedać ES stripa, posłuży lata na pewno, a cena za jaką miałby szansę się sprzedać to może 100zł... więc wolę trzymać, nie kupowac nic innego, ale przynajmniej wiem że spokojnie jeszcze posłuży.
wątek zamknięty
xxagaxx, dokładnie, wszystko wisi tygodniami a uważam tak samo jak ty- jak mam sprzedać za tanio to wolę dalej używać.

any robisz zdjęcia jak Zairka na początku bez obrazy 😉

Szmata taka ładna więc wyprostuj konia i daj tło czyste 😀
wątek zamknięty
any, o raaaju, pięknie Borysowi 😍 i cudny Caball!!!
wątek zamknięty
Cobrinha dziękujemy  :kwiatek: potrzebowaliśmy czegoś nowego dla odmiany :P te dotychczasowe kolorki to takie trochę jak z jednego kotła :P
Burza wiem, że fotki nie idealne/swoją drogą, aż tak kiepsko jak ta załączona przez ciebie do porównania też chyba nie wyglądają?/, ale nie miałam nikogo do pomocy, a koń się do mnie 'przykleił'... do tego wybierałam się w teren, a gdzieś z dala od domu konia luzem do zdjęcia nie postawię bo, a nóż by przyszedł mu do głowy jakiś durny pomysł... /już mi wystarczy jak kilka tygodni temu 15km od domu odławiałam go na wieeelkiej łące po której zachciało mu się radośnie galopować.../
tak czy inaczej na pewno jak będę tylko miała możliwość to dorobię bardziej 'katalogowe'  😉
harja dziękujemy! 🙂
wątek zamknięty
any, nie no przecież to z przymrużeniem oka! 😀 koń ładny, szmata ładna, aż się prosi żeby poświęcić jeszcze 3 min dłużej na super fotę i tyle 😀
wątek zamknięty
Pyza bierz Caballe, jakość jest super
pamiętaj żeby pojedynczo prać, żeby nie popełnić mojego błędu  😁

Macie jakieś sposoby co robić by cottony sie nie mechaciły i nie blakły?  🤔
wątek zamknięty
wiki15 ja piorę w pralni na sucho 🙂
wątek zamknięty
coś takiego znalazłam?
wątek zamknięty
Swoją drogą myślałam, że tylko Klusek magazynuje sadełko na ciężką zimę hihi a ja nie mogę tego ogarnąć mimo redukcji jedzenia hehe


hahaha dobre  🤣 nie martw się, nie jesteś w tym sama😉
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 stycznia 2014 19:00
larabarson, nie, nie na Eurostary to na pewno nie. Kompletnie mi sie nie podobaja...

No to pozostalo mi zachowac swoje Anky i po prostu kupowac wiecej  😁  Nie, a ta powaznie to musze nad tym jeszcze pomyslec... Ale dziekuje za opinie 🙂 Musze te Caballe wyprobowac koniecznie tylko jak jest az tyle kolorow to malpiego rozumu dostane  😜 Hihi
wątek zamknięty
Pyza, ale są też już 'pewniaki' dla maści- przerzuć galerię na fb, ja wbrew pozorom mam może 4 kolory które naprawdę mnie zabijają 🙂
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 stycznia 2014 19:05
Burza, o to nawet nie wiedzialam! Musze zobaczyc co bedzie sie nadawac na mojego "brudnego kasztana" 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.