Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Cobrinha, Cordkowa, z którą kiedyś stałam razem w stajni 🙂 si, kompletowe 🙂
wątek zamknięty
Szukałam na stronie i Caball nie ma w ofercie owijek, mylę się?
wątek zamknięty
Było info na fb jakiś miesiąc temu, że powoli wchodzą do niektórych kolorów. To dopiero jakieś początki.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 stycznia 2014 10:14
Burza, ee tam, ten Niciak był różowy, a pad jest w klasycznym granacie, i gwiazdki też klasycznie białe - byłby super 😉
wątek zamknięty
Livia, za wysokie progi. Od dobrych kilku lat nie wydaję tyle na czapraki 😉
wątek zamknięty
Moona dzięki za odpowiedź 🙂
Czy ktoś się orientuje kiedy można się spodziewać wyprzedaży w equi? 🙂
wątek zamknięty
Aramis w Euro-Starze i derce jersey  💘


Precelek szalona! Czekam na zdjecia na modelach :>
Burza ten pad wyglądałby idealnie na Piorku!
wątek zamknięty
Tak czytam i "asaga" i "aguares" to dwie inne firmy.
Aguaresa czapraki jeszcze mi się podobają, ale asagi już niestety nie. Na zdjęciach nie wyglądają na najlepsze a co dopiero pod siodłem, choć wiem że niektóre osoby sa zadowolone 😉
http://asaga.pl/
http://www.kopyciak.pl/

A teraz ja się pochwalę, we wtorek doszedł do mnie mój wyśniony Eskadront mint  💘
wątek zamknięty
huzarova Bardzo ładnie chłopak wyglada  😀
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
24 stycznia 2014 16:14
Czy do kaloszków Nici też jest dodawany pluszowy konik?

Nie, nie jest.

huzarova, ładnie mu. 🙂

Minęła mi faza na euro-star'y i teraz wzięło mnie na stare anky. 😵 Wczoraj doszedł bright red, na żywo to prawdziwa żarówa, ale zdecydowanie bliżej mu do różu niż czerwieni. Po zdjęciach spodziewałam się trochę innego koloru, ale będzie dobry na ponure dni. 🤣
wątek zamknięty
Ja mam z dziś kucynka w dralonie navy/ burgundy, podczas ekspresowego 3 minutowego spaceru z powodu nieziemskich mrozów  🤔wirek:
Czy tylko mojemu kucykowi dralon S jest za duży? na szczęście potrzeba matką wynalazków i co widać na zdjęciu wspaniały koczek na kłębie żeby dera nie spadała  😁


wątek zamknięty
Po przymiarce drugiego caballa stwierdzam, że nie warto już kupować innych czapraków 💘 (przepraszam za tło, ale model się ciągle przemieszczał...)
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 stycznia 2014 18:40
Londstreet, ojej, to moja mama będzie strasznie zasmucona, bardzo chciała tego konika! 🙂 Dzięki za info.
dairoxroxi, u nas jest to samo, jeśli Twój koń cierpi na brak klaty, to będzie tak w każdym dralonie, w polarach jest ciutę lepiej.
Cocoso, szał! Pięknie Laser wygląda, a tło mi się też podoba, bez przesady, jest trochę śmieci, ale klimat spoko.
wątek zamknięty
huzarova dla mnie szał  😜
wątek zamknięty
Cocosowo Zgadzam się! Mam sporo starych anek, kilka eskadronów i kilka innych czapraków. Długo zastanawiałam się nad caballem i zakochałam się jak tylko do mnie przyszedł! Czapraki są super jakościowo a do tego są przepiękne i można wybrać wiele kolorów i kombinacji. Twój też jest piękny  😍
wątek zamknięty
emptyline jeśli chodzi o polary to leżą idealnie, a co do ewenementu rozmiarówki dralonów, znajoma ma konisko 165 cm z masą konia zaprzęgowego a dralon M mimo wszystko na klacie trochę luźnawy jest...
Cocosowo Jestem fanką twojego koniska jako modela!  😜
wątek zamknięty
Cocosowo, pasuje mu ten pad! bardzo! 🙂
wątek zamknięty
Cocosowo, śliczny ten pad. Mogę spytać jakie kolory?
wątek zamknięty
Nowy Eskadron

😍
Zdjęcie ze strony:
https://www.facebook.com/EskadronForever?fref=ts
...ciekawe jak będzie wyglądać kolekcja z kwiatami na żywo  😉
wątek zamknięty
protoniasta Ta derka w kwiaty! obłęd  😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 stycznia 2014 11:08
o nie dobrze! Miałam na co innego wydać pieniądze, a tu coś mi się wydaje że spora większość oszczędności pójdzie na eskadrona...  😍
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
25 stycznia 2014 11:09
Serio podobają Wam się te kwiaty? 🤔
Ja myślę o kupnie jakiegoś dobrego padu w Danii... Że też nie zabrałam żadnej szmaty ze sobą.  🤦
Znudziły mi się granatowe czapraki stubbena pod ujeżdżeniówkę :/
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 stycznia 2014 11:11
Serio podobają Wam się te kwiaty? 🤔


nie,kwiat nie, ale żółty takk <3
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 stycznia 2014 11:16
Mi się dera w kwiatki podoba, śmieszna jest. 🙂
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
25 stycznia 2014 11:54
Livia, nie, jednak sie nie pozbede. Macalam, macalam, przegladalam swoje zdjecia i tak sobie mysle, ze faktycznie nie warto. Pozbywam sie tylko Maiza bo go nigdy nie lubilam. Reszta zostaje 🙂
wątek zamknięty
Ta w kwiatki wygląda wypisz wymaluj jak fartuch kucharki z jakiejś prlowskiej stołówki 😁
wątek zamknięty
To ja z milosci do Jarpola zamowilam sobie polarowke baklazan do kompletu do czapraka <3
wątek zamknięty
Ta w kwiatki wygląda wypisz wymaluj jak fartuch kucharki z jakiejś prlowskiej stołówki 😁
Hahaha mam takie samo wrażenie jak Quanta  😂
wątek zamknięty
A ja przepadłam, te kwiatki mi się meeeeeeeeega podobają i już oczami wyobraźni widzę Siwą w tej dereczce!  😜

faith będzie szał na Siwce! 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
25 stycznia 2014 15:46
któraś z was prosiła kiedyś o zdjęcie bicrossa na koniu oto i ono  😀


chcę się też pochwalić najbardziej uroczym kantarkiem na świecie  😍

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.