Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Ja załapałam się na owijki, z których jestem zadowolona, dlatego czekam 😀 i się dopytuje. Nie mam zwyczaju odwiedzać lidla 😉
chyba pojawia sie w gazetce lidlowskiej na www.lidl.pl jak ma cosik byc 🙂 tylko nie wiem na ile wczesniej sie to odbywa zanim na sklep wejdzie :/
Z tego co pamiętam to rzeczy jakie nas interesują pojawiały się wraz ze sprzętem ogrodniczym, który ma byc w czwartek. Ale rzeczywiście nie ma nic w ulotce 🤔 z drugiej strony może nie umieszczają w necie sprzętu jezdzieckiego, bo przecież zdecydowanie więcej ludzi ma ogród niż konia 😉 Może warto się przejśc i sprawdzic 🙂
Pamięta ktoś jak to bylo w tamtym roku?
Ja co jakiś czas odwiedzam lidla i jedyne co kupiłam tam dla konia to smakołyczki bananowe i jabłkowe  🙄
asds   Life goes on...
09 marca 2009 18:26
A ja jakoś jak Lidla w Piasecznie nawiedzma to ciągle pustki jakies 🙁
W którymś roku końskie rzeczy pojawiły się po rowerowych.Myślę, że już niedługo wystawią, bo idzie wiosną a przy okazji popyt na wszystkie "narzędzia" sportowe.
asds jak coś znajdziesz to napisz bo ten lidl mnie interesuje. ^^ ale faktycznie nic tam nie ma. tylko cuksy czasem rzucą, a od czasu gdy była ta 'kolekcja' to nic nie ma  👿
asds   Life goes on...
09 marca 2009 20:17
munky. nie bój się na pewno wrzucę jakies info jak tam będe. Planuje za jakies 2 tygodnie w tamtych okolicach się zakręcici przy okazji wypadu do Konstancina-JEziornej  😁
Konskie rzeczy w Lidlu beda pewnie w drugiej polowie kwietnia, tak bylo rok i dwa lata temu. Wiec troche cierpliwosci, rzuca cos na sklepy 🙂
oK Ok Więc umawiamy się panienki, że jak któraś zobaczy przybycie 'kolekcji' tak wyczekiwanej, daje reszcie znać !  💃
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

11 marca 2009 13:08
Ja tylko po cichu donosze, że w nowym centrum Malta w Poznaniu będzie Go Sport.
a wie może ktoś , co się dzieje w krakowskich lidlach decathlonach i go-sportach xD Koleżanka kupiła cuksy w lidlu i koniki fajnie jadły i może bym sobie takie kupiła :p
ja byłam ostatnio w lidlu na kobierzyńskiej - nic końskiego nie było! Za  to w Nowym Sączu w Lidlu były same cuksy. A w decathlonie na zakopiance trochę rzeczy jest - ja Banditowi wczoraj kupiłam chipsy czosnkowe i siemię😉
Monny   bez odbioru .
11 marca 2009 17:50
Teli, super ! Nareszcie coś zaczyna się dziać.
Oby więcej takich sklepów powstawało w Poznaniu.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

11 marca 2009 18:22
Monny, też tak mówię, bo jak ktoś długo w dzień pracuje, to tylko internet zostaje! Ja będę mieć niedaleko. Jeszcze zobaczymy co tam znajdziemy dla siebie!
lidlowe owijki są w kolorze ceglastym i bordo, czy to po prostu jeden kolor rożnie nazywany? 🙂
Jeden 😉 Ja w nim bordo nie widze ani trochę 😀
Zależało mi na bordowych 🙂 ale jak się nad nimi pochyliłam, pomyślałam to wyszłam z granatowymi 😉

Tamten kolor w ogóle mi się nie podoba
ok, dzięki.
myślę nad tym czy te ceglaste pasowałyby do eskadrona z kolekcji black-silver-copper.
Dworcika   Fantasmagoria
11 marca 2009 22:20
Ale ten bordo-ceglasty występuje w różnych odcieniach. W jednym roku były bardziej ceglaste niż w innym. Później był miks. Chyba zależy jaka partia im się trafi.
Wiem że ostatnio z w go-sport Wrocław był remont i nie było nic końskiego ..nie wiecie czy remont juz się skończył ??
Jak byłam w Koronie w poniedziałek to remont w Go Sporcie jeszcze trwał  🤔
z ciekawości przejechałam sie do korony i dowiedziałam sie ze sprzęt bedzie po zakończeniu remontu czyli cyt: " Kwiecień" 🙂 pozostaje jedynie czekać i marzyć aby było coś wiecej niz przed remontem  🙄
W Decathlon Targówek można kupić "Pessoa Wodze treningowe" za 179zł!  😅

http://www.decathlon.com.pl/PL/pomoce-dodatkowe-polyvalent-22984798/
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 marca 2009 10:19
U mnie w Lidlu sprzęt ogrodniczy jest, końskiego nie widać.

W decathlonie w ogóle jakieś porządki, bo na stoisku jeździeckim prawie nic nie ma, nawet czapraków, które do tej pory sobie oglądałam 😉
A tak w ogóle to co w Lidlu było oprócz owijek i cukierków, bacików i derek?
A derki w jakiej regularnej cenie były?
Hija, były jeszcze wędzidła, scyzoryki z grzebykiem do grzywy, lizawki, a derki chyba po 79zł były
dery byly po 50 zł.
Ja wczoraj dorwałam owijki z Lidla za 5zł 😅
w którym lidlu?  🤔zczeka:
asds   Life goes on...
21 marca 2009 20:32
ooo ....moze w Piasecznie? Jak tak to wiem gdzie jutro sie przejechac musze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się