Sesja/Studia i t d ;)

Ja prawo handlowe i miedzynarodowe na 4,5. Podatkowe 4. Padan, juz nie moge usiedziec bo zasypiam. Ciesze sie, ze sie udalo mimo przerabanej piatkowej nocy w pracy.
Za tydzien finansowe i kryminalistyka.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lutego 2014 17:59
Marketing międzynarodowy 3, jeszcze we wtorek koncepcje zarządzania, potem w piątek prawo cywilne i KOSZMAR NAD KOSZMARY badania operacyjne,
Strzyga, dzięki!  :kwiatek:

Bardzo, bardzo, baaaaardzo proszę o kciuki jutro o 13! Liczę na cud w postaci wymarzonych pytań  😵
Carmen kciuki zaciśnięte  😉

U mnie ten tydzień to będzie jakiś hardkor, dzień w dzień egzamin, jutro kilka zaliczeń. (obym je dostała...)
Moje odczucia co do sesji pięknie opisuje ten utwór:
Ja przespałam się pół godzinki, przeszłam się do sklepu, odświeżyłam umysł i zrobiłam w sumie to, co zaplanowałam. Na dziś odpuszczam, czas na relaks. Jutro muszę to skończyć, we wtorek przelecę wszystko jeszcze raz i do boju!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2014 07:05
Proszę o kciuki na 13  😉 O łatwe pytania też, ale bardziej o to, żeby udało mi się zająć początek kolejki bo to ustny egzamin  😉
smarcik, kciuki są 🙂

Ja jestem jednak szczęściara - zapomniałam o zaliczeniu, które miałam wczoraj. Pamiętałam o nim jeszcze przed świętami, a później jakoś mi wyleciało z głowy. I wczoraj się zdziwiłam, jak po godzinie kończenia zajęć prowadząca poprosiła o wyjęcie kartek 😁 Wtedy mnie olśniło, że przecież to ostatnie zajęcia z tego przedmiotu 😂 Teraz się z tego śmieję, bo widzę, że zdałam, ale wczoraj nie było mi do śmiechu. Na szczęście trafiłam na pytanie, które mogłam spokojnie rozwijać czerpiąc wiedzę z doświadczenia w pracy w szkole 🙂 Nie wiedziałam tylko, czy tyle wystarczy i czy dobrze podpieram się teorią. Ważne, że za mną, jak na razie sesja zdana na same 5 😁
Hmmm nie ma to jak zacząć dzień od myśli o biochemii!  😁
Te pytania w testach są takie,że nawet w google ciężko sprawdzić odpowiedź. O znalezieniu w książce już nie wspomnę.  🤔wirek:
Haaa mój dzień też zaczyna się myślą o biochemii!! Jeszcze trochę i zwariuję  😜
Ale już tylko 2 dni i zmierzę się z tym szitem. Jak nie zdam, to się autentycznie popłaczę. W nic jeszcze nie włożyłam tyle pracy i nigdy nie poświęciłam tyle czasu na naukę...
A ja potrzebuję kopa, żeby zacząć się uczyć na środową farmację. Za dużo się dzieje co mnie demotywuje do nauki🙁
ZDAŁAM, ZDAŁAM!  🏇
Matematyka zdana!
Najpiękniejsze 3 w moim życiu i pomyśleć, że nie miałam czasu się uczyć na egzamin przez inne egzaminy i poszłam całkiem bez stresu na zasadzie: ,,miej wyjeba** a będzie Ci dane! "
Trolololo, żegnaj na zawsze Krystian!  💃
3.0 z majcy to jak 5.0, gratulacje :P

Ja zawaliłam analizę genomu na własne życzenie... Mało się uczyłam, niewiele pamiętałam o sekwenatorach nowej generacji a oczywiście połowa pytań z tego  🙄  No cóż, na poprawe się nauczę porządnie - znaczy czekam na oceny, ale nie sądzę zeby te wypociny były warte 3.0.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2014 13:33
zen dziękuję za kciuki! Przydały się  😅

Jeszcze 2 egzaminy i przepisanie oceny z trzeciego i będą ferie  😅
robakt   Liczy się jutro.
03 lutego 2014 15:00
JESTEM WOLNA!! Wpisane dzisiejsze 3,5 z matmy i 2 tygodnie wolnego  💃
Re-voltowe kciuki potrafią zdziałać cuda  😅 Czekam na wyniki, ale chyba się udało  💃 Teraz tylko Rzym za tydzień i wolności słodka!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 lutego 2014 19:41
A ja jutro koncepcje zarządzania i ZERO chęci do nauki.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2014 19:45
Ja mam jutro egzamin z marketingu - ustny. Nie stawia 2, więc wszyscy na wejściu mają 3. Na wyjściu też wszyscy mają 3 bo trzeba naprawdę go zaskoczyć wiedzą żeby dostać coś więcej. Nie ma to jak egzamin  😁
galopada_   małoPolskie ;)
03 lutego 2014 19:45
potrzebne mi kciuki o 8.30. Idę na ustny z fizjologii  😵
galopada_ kciuki są 🙂 Na pewno dasz radę! Tylko nie słuchaj opowieści ludzi wychodzących z odpowiedzi, szczególnie tych negatywnych, bo tylko niepotrzebnie stresują człowieka.
galopada_   małoPolskie ;)
03 lutego 2014 19:57
chciałabym wejść do Borowicz. A jak nie, to BYLE NIE DO Sag*na  😵 Dzisiaj chyba tylko on uwalił ludzi, którzy cośtam próbowali mówić.  🤔 Cały piątek spałam, bo miałam gorączkę i się źle czułam. W sobotę robiłam wszystko całkiem sprawdnie do wyników z biochemii. Następnie miałam załamanie nerwowe, ale od niedzieli siedziałam nad tym od rana do poznej nocy. Mam super zrobiony krwionośny, niezle ostatnią kopertę. Najgorzej z pierwszą... Mięśnie ok, sen, termo regulacja itd czyli czynnosc podwzgorza tez. Najgorzej mi idzie z jądrami wzgorza, jądrami podsrawy, kontroli ruchow itd.


edit. mam nadzieję, że wystarczy jak powiem COKOLWIEK. I modlę się o pytania z ekg, bo umiem to na blaszkę i mogę bardzo dużo powiedzieć.

edit. 2

ja jutro (KONIECZNIE Z NAPISAMI):

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 lutego 2014 20:18
ja błagam o kciuki jutro o 9.00 , i o kopa na dzisiaj, bo zaczynam zasypiać...
Wow, miałam dzisiaj rejestrację na wf i... po prostu weszłam, odświeżyłam parę razy, pokazał się koszyk, kliknęłam i się zarejestrowałam  😅
Ciągle nie mogę w to uwierzyć, tak łatwo poszło, pierwszy raz nic mi się nie zawieszało, miejsc starczyło...no niesamowite, USOS ma chyba jakiś dzień dobroci dzisiaj  😜
galopada_   małoPolskie ;)
03 lutego 2014 20:27
o właśnie. Jeśli chodzi o nie tak dawną dyskusję o różnicach jeśli chodzi o grupy i ogolną charakterystykę studiów.

Zawsze mnie fascynują opowiesci o zapisach na przedmioty, bo u nas czegos takiego nie ma  😁
galopada_, subaru2009, będą kciuki 😉
A mi został ostatni egzamin w czwartek i tak nie mogę się zabrać za naukę porządną. Tak o czytam sobie w międzyczasie tylko 😁
Ja to się cieszę, że i tak w większości mam plan ułożony i nie muszę się na większość przedmiotów rejestrować. W tym semestrze tylko WF, OGUNy, wykład fakultatywny i emisja głosu  😉 i na wszystko udało się jakoś w miarę bezproblemowo  😁
Ja dzisiaj spędzam nockę z fizyką. Trzymajcie kciuki jutro o 10 🙂 Myślę, że sobie poradzę na 3, mimo że się niewiele uczyłam, ale nigdy nic nie wiadomo 😉
Poproszę jutro kciuki między 11 a 12. 🙇 Idziemy w piątkę do dziekana walczyć z tą sprawą z anatomią.
Flygirl, ty studiujesz wet w Lbn? Co za przeboje z anato macie?🙂
Nie, nie wet, behawiorystykę zwierząt. Mamy takie przeboje, że pani szanowna co roku uwala sobie x ludzi z kierunków, bo np. nie chce jej się czytać odpowiedzi/bo ma zły humor/bo tak lubi etc. Oczywiście chodzę od tamtej pory codziennie do jej gabinetu i NIGDY jej nie ma. Laska na zootechnice ma się w tym roku bronić i od I semestru co roku poprawia anatomię. 🏇
Uch, nic mi do głowy nie wchodzi 🙁
Ktoś siedzi dzisiaj?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się