Cavaliada Warszawa

lostak   raagaguję tylko na Domi
13 marca 2014 23:19
Vissenna, trzeba było podejść... Ja dzis przeżyłam przedziwne chwile, wiec dużo gadalam z ludźmi o moim Mistrzu rozprezalni i zatkanej kulce mięsa na wnętrzu  na czeworoboku. Za to jak pasazowal na dekoracji potworek jeden😉. W niedziele bardzo prosze podejdz🙂
vissenna   Turecki niewolnik
13 marca 2014 23:26
lostak na dekoracji skubany miał mistrza, Otek chyba jako jedyny usłyszał, że runda miała być w pasażu  😁 Jeśli Cię zobaczę w niedzielę, podejdę 🙂
No i swoją drogą z ludzi wieśniactwo wyszło, że połowa do dekoracji nie poczekała...  🙄 Z drugiej strony pora późna i zamiast sprawnie wręczyć nagrody i poprosić o rundę, towarzystwo odstawiało szopki i stawiało sobie wzajemnie ołtarzyki  🤔
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 marca 2014 06:11
Dekoracje to w ogóle jakoś nie najlepiej szły. Jakby ktoś robił zdjęcia to bardzo bym prosiła  :kwiatek:, żeby moje matoły złapać- idą oba średnią rundę, Ciastko jest 8 na liście, Karaluch 55, ale pójdą w odwrotnej kolejności no i jeszcze pana tresera na Aresie (38).

Jednym z komentujących był Marcin Woldański, a drugi to chyba właśnie Ryczywolski.


Dream Team po prostu...
kujka   new better life mode: on
14 marca 2014 07:48
Z drugiej strony pora późna i zamiast sprawnie wręczyć nagrody i poprosić o rundę, towarzystwo odstawiało szopki i stawiało sobie wzajemnie ołtarzyki  🤔


Och, zgadzam sie! Choc sama zostalam do konca z szacunku dla zawodnikow, ale na tej dekoracji to oni byli - zdawaloby sie - najmniej wazni w tym calym przedstawieniu. Szkoda.

lostak bylas bardzo dzielna ze Szmatello. Dziad z niego wylazl i tyle. Zycze trybu Mistrza na czworoboku w niedziele!

edit: pytanie do naszych forumowych fotografow: ma ktos zdjecia naziemne 😉 najlepiej z boku i bez derki tego oto konia:

Baltazar du Rouet
foto swiatkoni.pl
abre   tulibudibu
14 marca 2014 08:08
kujka, to zależy jak bardzo naziemne 😉

kujka- chcesz zobaczyć "sport" sylwetkę i słynną dupkę ?
kujka   new better life mode: on
14 marca 2014 08:28
Karla🙂, no wlasnie az mnie wszystko zabolalo jak zobaczylam tego konia! on tak zawsze mial?
ja nie siedze w skokach wiec nie sledze, pierwszy raz zobaczylam Baltazara.

abre, dzieki! tu jeszcze nie widac tego o co mi chodz az tak, ale na pewno lepiej niz na pozostalych zdjeciach w necie. jakims dziwnym trafem wszystkie naziemne sa robione w stoj, albo w derce 😉
abre   tulibudibu
14 marca 2014 08:38
kujka, bo mało kogo interesują zdjęcia zrobione na płaskim podczas konkursu. Więc się takich nie robi. Ja mam jeszcze "lewadę" obok muru ale od przodu.
powiem tak- ja go pierwszy raz z bliska oglądam na tych zawodach i chciałabym żeby wszystkie poprawne konie miały taką motorykę, lekkość i elastyczność kłody i owej dupki jak Baltuś🙂 to co on wyrabia po przeszkodzie, jak otwiera zad na szerokich, jak poprawia, jak się cieszy jak pójdzie ok i złości jak coś nie wyjdzie, no taka guma w plecach, że szok.
Możliwe, że te plecorki od początku takie.
A mi się nie podobał austriak (zielony frak).I wcale nie dlatego,że chlasnął batem,ale dlatego że było dość oczywiste że nie skoczy muru,skrócił konia tak,że zdecydowanie za mocno nawet do piruetu w galopie,totalna utrata rytmu galopu,w zasadzie czterotakt,nie wiem jak oczekiwał że koń skoczy.
galopada_   małoPolskie ;)
14 marca 2014 09:41
ja ,,znam" Baltazara z czasów przed Skrzyczyńskim i to, że ten koń dalej skacze to cud.  😫 Bardzo cieszę się widząc go pod tym zawodnikiem.
kujka   new better life mode: on
14 marca 2014 09:42
Karla🙂, to tez zwrocilo moja uwage, a wlasciwie zdziwilo - ze on wygladajac tak, jak wyglada... chodzi jak chodzi 😀
i szczerze mowiac liczylam na to, ze moze Ty wiecej bedziesz mi umiala o nim opowiedziec.


No nic, czekam do niedzielnych KURow. I ciesze sie, ze ujezdzenie wrocilo na torwar.
czyli potwierdza się teza, że klasowy zawodnik jak znajdzie konia, który gdzieś głeboko ma to coś, czego inni nie widzieli lub spie..lil to ten koń zacznie  to pokazywać i ma szansę na najwyższy sport🙂 brawo dla Jarka🙂
galopada_   małoPolskie ;)
14 marca 2014 09:47
ja szczękę z podłogi zbierałam jak zobaczyłam pierwsze jego zdjęcia pod Jarkiem. Jak znajdę na dysku zdjęcia sprzed kilku lat to zobaczycie o czym mówię....
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 marca 2014 10:01
Ja zaraz jadę na Torwar, gdyby ktoś chciał zagadać to będę w fioletowej bluzie, z torbą z myszką mini i czerwoną wstążeczką na nadgarstku 😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 marca 2014 10:10
ja tez juz jestem. Siedze w H rzad 6  😉 Szary sweterek i granatowa bluzka
od 13 siedzę na tyłach, pewnie pójdę po kolejne wiadro cukierków dla Polki. Granatowa marynarka, gadaczka w uchu i na szyjce, plakietka steward FEI, nie gryzę co poświadczy Visenna
abre   tulibudibu
14 marca 2014 10:16
Mnie zastanawia jedno. Obserwuję Skrzyczyńskiego już od jakiegoś czasu, bardzo podoba mi się to jak jeździ. Ale po obejrzeniu zdjęć dość mocno się zdziwiłam. Jarek, który zawsze rękę oddawał, Baltazara dość mocno przy wybiciu i nad przeszkodą trzyma. Czy ktoś może mi, laikowi, wytłumaczyć skąd takie działanie?

Mała rada dla ludzi, którzy wpadną na ten sam pomysł zaparkowania trochę dalej i załapania się na podwózkę/podjechania autobusem: jeśli chcecie mieć czysty samochód, NIGDY nie parkujcie na Czerskiej (za lecznicą wet. przy Gagarina). A na pewno nie myjcie go kilka godzin wcześniej. 😵 Ja już wiem, gdzie nocują wszystkie warszawskie ptaki...

Co do komentarza podczas ujeżdżenia - żenada. Po niektórych zdaniach i wyjechaniu z meksykańską falą zastanawiałyśmy się, co Woldański brał. Mam nadzieję, że to tylko kwestia późnej pory albo że do niedzieli ich ktoś naprostuje i zwróci uwagę, że to, co zrobili wczoraj, było dosyć... słabe.
Tak,po kilku minutach tego komentatorstwa już przestałam słuchać,byłam zbyt zajęta zwijaniem się ze śmiechu
Ja się bardziej zastanawiałam o co chodzi z anglezowaniem w galopie. Widziałam to już kilka razy między innymi wczoraj u Skrzyczyńskiego na potędze, ale po co to sie robi?
O, mam pytanie - widział ktoś może na którymś ze stoisk karabińczyki? Takie: KLIK? Jeszcze nie udało nam się za bardzo połazić po targach, ale do tej pory nie zauważyłam nigdzie - a może komuś innemu się rzuciły w oczy. 😉
W ogóle tyyyle stoisk w jednym miejscu to zło. Na razie kupiłam szczotkę z naturalnego włosia, na którą "patrzyłam" od jakiegoś czasu, ale czas oczekiwania wynosił 14 dni... Na Torwarze była od ręki. Znajomy próbował mnie ratować, "nie kupuj, po co ci" - nie posłuchałam... Ech, a miałam się ograniczyć do cukierków i pomacania popręgów. 🤔wirek:
Sumire , jak nie znajdziesz karabińczyka, to każdy sklep metalowy ma takie... Cena  (Lublin) jakieś  6 zł (Jeśli dobrze pamiętam , Kupowałam jesienią)
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 marca 2014 12:39
LiroyMerlin 3 zł, Auchan w zależności od rozmiaru od złotówki do 7 zł 😉 Każdy budowlany lub market gdzie maja linki 😉
wiem, ale... rzecz w tym, że nie chce mi się jechać specjalnie po karabińczyk, skoro na Torwarze i tak jestem. 😉
kupowałam przed chwilą bilety w empiku na sobotę- dla zainteresowanych, trochę miejsc jeszcze zostało ale nie szalenie dużo
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 marca 2014 13:09
[quote author=galopada_ link=topic=90415.msg2039087#msg2039087 date=1394790478]
ja szczękę z podłogi zbierałam jak zobaczyłam pierwsze jego zdjęcia pod Jarkiem. Jak znajdę na dysku zdjęcia sprzed kilku lat to zobaczycie o czym mówię....
[/quote]

galopada, a z Bursztynem co było? "Się wyskakał" na 120 mówili. No jakoś pod Zagorem się rozskakał cudownie  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 marca 2014 13:19
a ja sie pytam po co puszczaja po 2 konie na parkur?  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 marca 2014 13:36
Tez mnie to zastanawia. Jeden skacze, drugi nawet i galopuje. Bez sensu. Tylko sie rozpraszaja i uwazaja zeby drogi nie zajechac.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się