Końska rewia mody cz. VIII (2014)

juliadna, jaki konkretnie olej ryżowy podajesz ?? Jest cos na rynku poza ryżowym Equi power i mixem zawierającym ryżowy z Officinalisa ??

Nirv, ten czaprak jest sliczny. Tez sie na niego skusiłam, ale niestety na moim smoku nie wygląda tak dobrze, bo ledwo spod siodła wystaje. :/
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 marca 2014 17:52
harja, jest blady przez to, że materiał jest połyskujący, a była taka żarówa, że kolor tracił na intensywności w świetle słonecznym. Całusek mi się w kantarku też podoba, może sobie kiedyś taki upoluje na wyprzedaży jakiejś. A co do zdjęć, staramy się, ale kurcze, obiektyw no nie ten. 🙁
Ratana, mnie też rozbroił. Dzięki. A byłam bliska nie zrobienia mu zdjęcia - wrócił cały ubłocony z padoku, nie było już czasu, więc przeleciałam go tylko szybko z przodu i w jakieś 4 minuty zrobiłyśmy foty.
Livia, dzięki. Takie szmaty mi przywieźli do zdjęć to robiłam grzecznie. :P Ale ostatnio występowaliśmy w granacie. 🙂
Nasturcja-Renata, rude w różu są super.
GosiaG, Florkowi pięknie w takich cukierkowych różach, zaszalej!
juliadna, przeoczyłam Twojego w royalu, kurcze ślicznie i Ty i koń wyglądacie. 🙂 Szał.
wątek zamknięty
sacramentia, harja prawda, mogłoby być centymetr dalej 🙂 Ale i tak uwielbiam ten pad 😁
gryglodor, w czerni przepięknie!
wątek zamknięty
emptyline, obfoć go kiedyś w mniejszym słońcu :kwiatek: i nie wiem, co ty chcesz od obiektywu, zdjęcia są boskie!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 marca 2014 19:04
harja dzięki  🙂
wątek zamknięty
Landziu w cottonie apricot i owijkach z next'a 🙂
wątek zamknięty
harja, ja lubię taką nudę, zawsze obstawiam granaty, beże i brązy 😉
To jest moje największe szaleństwo 😉 (z resztą teraz już mi się nie podoba w ogóle)
wątek zamknięty
Ratana, wg mnie jeden z gorszych kolorów eskadrona 😉
Zuzu., ooo, a ten właśnie się podoba! 😉
wątek zamknięty
emptyline, strasznie słabo temu rudemu koniowi w różach.

GosiaG, no jasne! piękna ta anka uhh 🙂

harja, daj nam czas 😀

Ratana, łeee komplet może i fajny ale zdjęcie fuuu :P

Zuzu., mi się dalej podoba :P
wątek zamknięty
harja wlasnie dlatego go posłałam w świat, dziś miał pożegnalne zdjęcie na koniu, a jutro już leci w paczce do nowej wlascicielki 🙂
Burza bo krzywo stoi? :P nie idzie do galerii tylko tutaj poglądowo więc nie ma co fujkowac 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 marca 2014 20:16
harja, dziękuję 🙂

Ratana, fajnie w Apricocie, i nawet te owije nieźle pasują 🙂

Zuzu, a powinien ci się ten Cherry podobać, wygląda na was super 🙂

wątek zamknięty
Ratana, e tam poglądowo tez można fujkować 😀
wątek zamknięty
Caball grafit/oberżyna i owijki oberżyna
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
31 marca 2014 20:56
Ratana, w Dobrym Koniu nie ma?
Misia, czaprak ładny, koń piękny, a twoje oficerki... 😜 Zdradzisz co to?

Czy ktoś wie gdzie można dostać rzeczy Harry's Horse z tego zdjęcia? Interesują mnie czapraki, kantar i lonża. 🙂

wątek zamknięty
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
31 marca 2014 21:29
Dziękuję, napisałam do Gnl z pytaniem o resztę rzeczy. 🙂
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
31 marca 2014 22:06
Dziekuje dziewczyny 🙂 Uwazam, ze Blackberry mu bardzo pasuje. Jeszcze mam granat do zrobienia 🙂
wątek zamknięty
Ratana dobrze, że się go pozbyłaś  😉
Londstreet ale fajna torba na szczotki! dałabyś mi znać, jak Ci GNL odpisze co z resztą rzeczy?  :kwiatek:  Bo widzę, że na stronie jej nie mają🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 kwietnia 2014 06:37
[quote author=Dżastin link=topic=93531.msg2055298#msg2055298 date=1396301240]
Ratana dobrze, że się go pozbyłaś  😉
[/quote]
O tak!
Co do tych esów które tu wstawiłaś, znajoma ma ten zielony kolekcyjny - piękny ale podobno po  zaledwie paru jazdach zrobiły się przetarcia przy popręgu ;((
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 kwietnia 2014 06:56
Londstreet, Dżastin, te rzeczy są do zamówienia 😉
orientacyjne ceny:
torba ~107 zł
kantar ~80 zł
czaprak ~125 zł
lonża ~60 zł, ale może być chwilowo niedostępna.

Misia, super siwy wygląda!  😍 a masz może jakiś zestaw z ochraniaczami Elite Grand Prix R?
wątek zamknięty
Burza, emptyline, harja rozważam te róże, ale póki co nie mam odwagi jeszcze  😉 muszę dojrzeć.
Póki co zostaje przy swoich granatach, zieleniach, fioletach i szarościach.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 kwietnia 2014 08:29
Misia, cudowny ten Caball 🙂

Londstreet, jak lubię HH, tak to zestawienie do mnie kompletnie nie przemawia 🙂
wątek zamknięty
Co do tych esów które tu wstawiłaś, znajoma ma ten zielony kolekcyjny - piękny ale podobno po  zaledwie paru jazdach zrobiły się przetarcia przy popręgu ;((

O nie! 🙁 Kurcze, a są takie piękne...
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 kwietnia 2014 09:50

Czy widział ktoś gdzieś czaprak Euro-star black lub ewentualnie dark orchid? Najchętniej DL, ale VS tez nie pogardze. Jakoś nie mogę znaleźć...




wyglada na to, że tutaj możesz znaleźć jeden i drugi, ale tylko VS  🙂
http://equiroza.pl/eurostar-czaprak-excellent-badge-vs-blackdark-orchid-p-4004.html
http://equiroza.pl/eurostar-czaprak-excellent-badge-vs-darkorchidblack-p-4013.html

czarny DL

wątek zamknięty
A wie ktoś co to za głupie metody Caballa?  🤔 jak wybieram za pobraniem to muszę zrobić przelew na 40% kwoty zamówienia....
wątek zamknięty
A wie ktoś co to za głupie metody Caballa?  🤔 jak wybieram za pobraniem to muszę zrobić przelew na 40% kwoty zamówienia....


pewnie na pokrycie kosztów gdybyś nie odebrała 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 kwietnia 2014 11:29
Olson, moim zdaniem wcale nie głupie. Zapobiega to zamówieniom i nie odbieraniu potem paczki.
wątek zamknięty
Olson, takie pytanie trochę z innej beczki, ale czy jest jakikolwiek sklep internetowy który Ci odpowiada? Do każdego potrafisz się przyczepić!
Według mnie nie ma w tym niczego dziwnego, rzeczy te szyte są na zamówienie i wcale nie dziwię się właścicielom, że np. nie chcą zostać z produktem w nietypowym kolorze, gdyby ktoś się nagle rozmyślił.

Sorry, za  🚫
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata dzięki!  :kwiatek: ale juliadna zmartwiła mnie słabą jakością... ma ktoś jeszcze doświadczenia z czaprakami z tej kolekcji, faktycznie szybko sie przecierają?
wątek zamknięty
Olson, moim zdaniem wcale nie głupie. Zapobiega to zamówieniom i nie odbieraniu potem paczki.


No tak tylko że za pobraniem to chyba opcja dla ludzi ktorzy nie mają kont bankowych.  🤣 no albo nie ufają sklepom. A poza tym, przecież mogę zamowić 10 czapraków  w bardzo nietypowych kolorach i potem je odesłać. Zawsze mam 10 dni na zwrot. Więc nadal nie rozumiem tego sposobu myślenia.
kucyna pozwol ze nie skomentuje
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.