... ślub :) ...

Grafi, maleństwo, dzięki 😉

Honey 😉 Też dzięki 😉 Teraz gdy opadł ten ślubny szał mam nadzieję że uda się nam... a raczej mi😉 gdzieś wreszcie wybrać 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2014 14:40
seven ale super! wesele - marzenie  😍 A Ty jesteś śliczna  💘
seven, ale fajny klimat 😀 Świetnie wyglądaliście 🙂 Ja jednak jestem tradycjonalistką i grill na wesele odpada... Może na poprawiny zrobię coś w domu 😉
izydorex, super, że wszystko się udało! Czekamy na więcej zdjęć 😉
ja byłam wczoraj na równie fantastycznym weselu co zeszłoroczne Dzionkowe! ślub cywilny w pięknym pałacu, atmosfera bez nadęcia i spiny, ludzie zachwyceni i radośni, muzyka swingowo- jazzowo- rock&rollowa, jedzenie przeeeeeepyszne! i wielki fun z fotobudki i puszczania lampionów! po prostu cudo <3 😍 😍 wciąż wierzę, że da się zrobić wesele ze smakiem 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2014 09:45
seven
Bardzo fajny taki luźny, swojski klimat 😉
No i oczywiście wszystkiego dobrego na nowej drodze :kwiatek:

izydorex,
Gratulacje! :kwiatek:
Koniecznie pokaż więcej zdjęć 🙂

mery
Ja cały czas mam nadzieję, że się da, bardzo bym chciała odejść od konwencji przaśnego, typowo polskiego wesela.


Skoro już jesteśmy w temacie ślubu cywilnego, zastanawiam się, czy da się zorganizować tak, żeby cała ceremonia trwała więcej niż 15 minut??
Byłam w sobotę na ślubie siostry mojego Piotrka, brała tylko cywilny, więc całość zajęła kilkanaście minut. Pani urzędniczka była bardzo miła i wyluzowana, starała się trochę rozładować stres młodych, ale jak dla mnie zbyt szybko to wszystko poszło.


A tak przy okazji, u nas już mniej niż rok 🏇
Mogliśmy się spiąć i zorganizować wesele jesienią, a tak jeszcze tyyyyle czekania 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 czerwca 2014 10:00
izydorex, seven gratulacje i więcej fot ! 🙂

Ja tylko nieśmiało powiem, na razie jeszcze bez szczegółów, że wrócił temat ślubu na tapetę w przyszłym roku  😡 W wakacje pewnie wszystko się będzie klarować.
Dziękuje wam dziewczyny 🙂

Smarcik, to zasługa szczęścia i makijażu 😉

Może wrzucę jeszcze jakieś fotki gdy dostaniemy zdjęcia z fotobudki, naprawdę świetna zabawa  🏇
Mi zostały równo 2 miesiące! 😜
mnie tydzień. 😉

w sobotę był wieczór panieński, w piątek mierzenie ostatnie sukni... będzie przepiękna.  😍 jeszcze tylko muszę odbębnić organistkę w kościele, wiązankę, ostatnia spowiedź i jadziem z tym wszystkim. 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 czerwca 2014 12:49
Jak ja Wam zazdroszczę tych przygotowań 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 czerwca 2014 13:42
Mi zostały równo 2 miesiące! 😜


Mojemu bratu też!  😉
kujka   new better life mode: on
09 czerwca 2014 21:14
Pauli, a ile bys chciala zeby trwalo? Zdaje sie ze u Dzia cala ceremonia wyszla tez ok 15 minut.
IMO absolutnie wystarczy. Za to koscielne mi sie koooszmarnie dluzyly wszystkie.
Przejrzałam pare stron wcześniej i wszystkie jesteście takie piękne 🙂

Teraz ja tez mogę sie z Wami podzielić moimi zdjęciami.
Wychodziłam za mąż 24 maja.
Mam nadzieje ze link dobrze sie wklei.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 czerwca 2014 22:29
Pauli, a ile bys chciala zeby trwalo? Zdaje sie ze u Dzia cala ceremonia wyszla tez ok 15 minut.
IMO absolutnie wystarczy. Za to koscielne mi sie koooszmarnie dluzyly wszystkie.


polać tej pani 😉
Oczywiście, co kto lubi, ale powiem tak: brałam kościelny, brałam cywilny, kościelny za długi nawet z perspektywy głównych zainteresowanych :p A cywilka miodzio!

Hilunka, śliczna sukienka! Gratulacje i szczęścia!
Zależy jak na to spojrzeć, ślub kościelny trwa tyle co przeciętna msza. Jak dla kogoś to za długo to ślubu kościelnego nie powinien brać 😉

Skąd się wynajmuje fotobudkę?
Hilunka, piękne zdjęcia. Mnóstwo szczęścia z nich bije i oby to szczęście trwało. Gratulacje. 🙂 Pięknie wyglądałaś.
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
10 czerwca 2014 08:36
My mamy ślub 8 sierpnia, cywilny. Kościelnego nie chcemy i nie będziemy brać, jeszcze przed nami decyzja o chrzścinach Dziecka. Rodzina próbowała na nas wymusić ślub kościelny i wesele, ale się nie daliśmy  😉 to nasze święto i będzie wyglądało tak jak my chcemy. Na ślub nie zapraszamy, kto wie i chce, to przyjedzie do urzędu nam towarzyszyć. Po ślubie tylko ze świadkami idziemy na obiad. Tak chcemy i tak będzie  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2014 08:37
subaru2009, a oglądałaś Miłocin? Mi się tam marzy wesele 😉
Kościelny czy nie, każdego indywidualna decyzja ( poza tym wiadomo, kościelny weźmie się tylko raz 😉) ale kościelny ma piękne słowa przysięgi małżeńskiej, a cywilny... takie mniej piękne 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 czerwca 2014 09:27
Może i macie rację, krótko zwięźle i na temat 😉
Chciałabym tylko nadać temu wydarzeniu atmosferę ceremonii, a nie urzędowej formalności, ponieważ wszystko wskazuje na to, że kościelny sobie odpuścimy.

Hilunka
Pięknie wyglądałaś, tak dziewczęco i delikatnie.

udorka
Coś w tym jest 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 czerwca 2014 09:50
subaru2009, a oglądałaś Miłocin? Mi się tam marzy wesele 😉


Mają drogo 😉 Ale będę jeszcze prosić o ofertę obiadową 😉 Bo prawdopodobnie zrobimy obiad z deserem (ewent. z zimnymi zakąskami), a później zgarniemy młodzież i pojedziemy na wiochę na ognisko-grilla.
Aczkolwiek wolałabym coś bardziej w kierunku na Strzelin niż Trzebnicę lub sam Wrocław. Na razie, jeśli chodzi o ten typ wesela to pod uwagę wzięliśmy
Villa Caprice, Winna Góra, Karczma Polska no i czekam na ofertę z Doliny Żab, czy byliby chętni na tego typu opcję.

Okazało się, że zostają mi stare czesne i stare opłaty za pkt ECTS.  💃 Idę dalej na 4 rok z warunem, więc wszystko jest pięknie. A burdelu na moim wydziale nawet nie będę komentować ...  😵
subaru2009, Villa Caprice- ciasno, tzn. byłam tam na weselu na 180 osób, a powinno rozsądnie wejść 140 max.
Jeśli nie widziałaś, to zobacz sobie http://www.karczmarzym.pl/

Seven,  :kwiatek: mogę prosić o więcej Ciebie w sukience? Pięknie Ci w niej.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 czerwca 2014 10:20
yegua przewidujemy na 100. To chyba powinno być ok, niet ? Jeszcze tam nie byliśmy, na razie czekam jeszcze od nich na odpowiedź 🙂
Dzięki za linka. Przeglądam teraz ich stronę i piszą, że ta bankietowa ma na 100 osób, w tym 40 na antresoli. Chyba miałabym problem kogo usadzić na tej antresoli  😁 Piszę do nich @, zobaczymy co odpiszą 😉  :kwiatek:
pierwszy raz robiłam sesję ślubną na ślubie koleżanki, co myślicie o tych zdjęciach?
pogoda na zdjęcia nie najlepsza, 34', pełne słońce i muchy końskie
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 czerwca 2014 10:27
Cierp1enie
Ostatnie jest magiczne 😍
Mnie się zdjęcia podobają 😉
Dorzucam jeszcze 4
Sala to był koszmar, cała z ciemnego drewna - szałas. brak oświetlenia, jedynie świece na stołach i kolorowe lampy DJ.
Kto był na Gonitwie Chłopskiej w Złotym Potoku to wie jak to wygląda.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 czerwca 2014 12:50
Pauli, powiem Ci ze swojego doświadczenia - może i na cywilnym mówi się formułkę (wszak jest to zawarcie aktu prawnego), ale jeśli to TWÓJ ślub i TWOJA formułka - to jest inaczej. Dla mnie mój ślub był mega uroczysty i radosny (zresztą ledwo się powstrzymywałam od śmiechu, takiego z radości), nasi goście też mówili potem, że było pięknie. Po prostu masz przy sobie Tego Jedynego i mnóstwo bliskich, życzliwych Ci osób, i to nadaje innego charakteru ceremonii 😉
e, i tak będę spięta. :P
nie lubię być w centrum uwagi i mówić do mikrofonu.  😁
cierpienie - dla mnie zdjęcia OK, ale amatorka kompletna co widać
najważniejsze, że sie podobają młodym
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się