UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Wieli + dla Agatajoannna jako kupująca. Super konta, szybki przelew. Polecam!!!  :kwiatek:
+ dla klaudia.hadas
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lipca 2014 21:50
+ dla Louisa, za wzorowe przeprowadzenie zamówienia z hooksa i dobry kontakt 🙂
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
17 lipca 2014 22:09
polecam Łaciata  🙂  bardzo dobry kontakt, dziękuję  :kwiatek:
Plus dla Bask2 jako kupującej. Bardzo szybko i bez niepotrzebnego gadania  😉
Plusik dla ScarredPsyche jako kupującej - transakcja niestandardowa, bo oddawałam za darmo, ale płaciła za przesyłkę z góry i załatwiła to szybko i sprawnie.
Polecam kupującą franki21 :kwiatek:
+ dla Trzcinka  🙂
Jako sprzedające polecam asob i maxowa
kittajka - uczciwy sprzedawca 🙂
OK. -jest ok 😀  :kwiatek:
Wielki + dla  nika91 za wymianę.towar super,dobry kontakt.Bardzo polecam!
majeczka + jako sprzedająca
+ dla Oliver5
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
23 lipca 2014 17:34
Bardzo polecam sprzedającą westunia, przysłany czaprak wygląda lepiej niż na zdjęciach, dodatkowo jest pachnący i wyprany. Bardzo miły kontakt przez cały czas. Zdecydowanie polecam.
fanelia   Never give up
25 lipca 2014 20:53
WIELKI + dla elwarki, kupowałam od niej siodło, niestety na mojego konia do końca nie pasowało, więc odesłałam je do Elwarki, nie było żadnego problemu ze zwrotem siodła i wpłaconych pieniędzy, do tego bardzo dobry kontakt ze sprzedającą, cały czas byłyśmy na smsach lub telefonie, paczka przyszła bardzo dobrze zabezpieczona, a siodło wyczyszczone 🙂 Poza tym dostałam dodatkowe dni na testowanie siodła (chociaż wcześniej umawiałyśmy się na krótszy okres), bo mój koń lekko kulał. Polecam wszystkim takich uczciwych sprzedających  👍
Duuuży + dla justarius  za wzorowo przeprowadzoną transakcję, bardzo dobry kontakt i super szybką przesyłkę  :kwiatek: Polecam! 
Ircia   Olsztyn Różnowo
28 lipca 2014 08:44
Ogromny PLUS dla orda jako sprzedającej. Dziękuje  :kwiatek:
+ jako sprzedający
vanillanesa
Norquina
Duży plus dla użytkowniczki barnabik jako sprzedającej. Świetny kontakt i ekspresowa wysyłka 🙂
Polecam użytkowniczki uncountablee oraz Wsugak jako kupujące (dobry kontakt i szybka wpłata), a także Precelek jako sprzedającej (miły i sprawny kontakt i wszystko w jak najlepszym porządku, czaprak w stanie dokładnie takim jak opisywany)  :kwiatek:
+ dla renatka 1231 jako sprzedającej, dobry kontakt, szybka wysyłka, można spokojnie kupować  😀
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
29 lipca 2014 11:49
Polecam forumowicza Dworzanin, popręgi doszły do mnie w ekspresowym tempie, ich stan zgadza się z ogłoszeniem. Miła, kontaktowa osoba - polecam.
Plus dla amarkol bardzo szybka wysyłka, miły kontakt  🙂 Dziękuję    😉
Ja z opóźnieniem, ale plus dla justarius  😀 Wszystko w jak najlepszym porządku !
MM1 + jako kupująca, ekspresowy przelew miły kontakt 🙂
polecam sprzedawcę  olga96 ! wielki+  za bardzo dobry kontakt, przedmiot zgodny z opisem i ekspresową przesyłkę 🙂
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
01 sierpnia 2014 12:01
Wielki plus dla Antenka jako sprzedającej. Świetny i miły kontakt, błyskawiczna wysyłka oraz przedmiot w 100% zgodny z opisem.

Dziękuję za idealną transakcję.  :kwiatek:
filemonka plus dla kupującej - super kontakt, szybka wpłata na konto, polecam🙂
Duży plus dla: katakumby18 -Przesyłka wysłana szybko, sprawnie ,kontakt ze sprzedającym genialny, jestem bardzo zadowolona z rzeczy którą dostałam.
plus dla apolinka7 za szybką decyzję, miły kontakt i udaną transakcję🙂 Dziękuję!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się