wasze ulubione seriale

Niechcący znalazłam - 15 luty 2015  😵
Jak żyć!!!!!!!!!!!!!! No jak żyć  😕
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lipca 2014 07:13
Skończyłam oglądać Shameless, skończyło się bez efektu wow boze boze trzeba rok czekac, ale i tak calkiem ciekawie.

Zaczynam drugi sezon Chicago Fire z "housowym" Chasem 🙂
Facella, jak dla mnie to mocno, ale przekombinowana końcówka 😉

czy obejrzę gdziekolwiek "Życie na fali" (The O. C.) z napisami? mogą nawet być angielskie. autentycznie nie rozumiem, co bohaterowie (i którzy w danym momencie) mówią, kiedy słucham lektora :/ iitv, kinoman, freedisc, anyfiles sprawdziłam. na zalukaj nie chce mnie zalogować a na serialeonline też chyba tylko lektor :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lipca 2014 21:40
calore, ostatni odcinek owszem, przekombinowany, ale przedostatni  😜
Na zalukaj wcale nie trzeba się logować.
calore, z tego co widzę na scs od drugiego odcinka są wersje z napisami.
calore, w akcie desperacji możesz sobie ściągnąc odcinek i napisy. Wtedy masz do wyboru do koloru. Ale to dłużej trwa.
Facella, no fakt, przedostatni też mi się podobał, ale strasznie szybko rozwiązali taką niby ważną sprawę.
a na zalukaj akurat mam konto tylko nie pamiętam hasła, a mail z przypomnieniem nie dochodzi 😉 ale pewnie i tak będzie tylko lektor.

szam, patrzyłaś na linki na iitv? tam przy każdym odcinku jest opcja napisów, a to są te same pliki, co z lektorem 😁

xxagaxx, ściąganie to nie na moje internety 😉 ale kiedyś oglądałam Castle normalnie po angielsku, a napisy miałam zrzucone na dole i tylko sprawdzałam, jeśli czegoś kompletnie nie rozumiałam. dawałam radę większość odcinka bez tego 😉 i chyba tak zrobię, przynajmniej język poćwiczę, zamiast domyślania się, co lektor miał na myśli 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lipca 2014 17:08
calore, ja wiem, czy 6 sezonów to szybko (zwłaszcza że wydarzenia z 5. dzieją się w przeciągu ponad roku)... To było tak pogmatwane, że już tylko rozwiązanie zostało.
szybko miałam na myśli, że w jednym odcinku 😉 w poprzednich sezonach robili takie dwuczęściowe. no i od odkrycia dowodu do aresztowania też minęło chyba mało czasu, a chodziło przecież o ważną osobę, spodziewałam się, że właśnie jeden odcinek, to znalezienie dowodów, a drugi to doprowadzenie do aresztowania w ogóle 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lipca 2014 18:40
W takim sensie to się zgodzę, mogli to rozbić na dwa albo i trzy odcinki, bo to faktycznie ważna sprawa, jeśli nie najważniejsza.
Ciekawe, co będzie teraz takim spoiwem czasowym, jakim było to morderstwo czy sprawa ojca Castle'a (ten się pewnie znowu pojawi). 3XK? Chociaż ja podejrzewam, że to właśnie on porwał Ricka przed ślubem.
ja tam za jego ojcem nie tęsknię, chociaż byłoby logiczne, gdyby się jakoś nieoficjalnie zaangażował w poszukiwania. o ile będą jakieś poszukiwania, równie dobrze może się okazać, że faktycznie 3XK go porwał i będzie czegoś żądał. bo że Castle jest cały i zdrowy (no względnie :hihi🙂 to wiadomo 😉 i to jest w sumie dla mnie minus. bo wiadomo, że wszystko skończy się raczej dobrze. pewnie po takim w sumie bajkowym sezonie dadzą coś mocniejszego 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 lipca 2014 10:31
calore, za każdym razem, jak któreś z nich było "zastrzelone" lub "martwe" albo istniało zagrożenie życia, to ja się zupełnie nie martwiłam - bo wiem, że będzie kolejny sezon  😂 Tak i tym razem zupełnie się o Castle'a nie martwię. Najwyżej obetną mu jakiś palec czy ucho.
Co innego odcinek, w którym Ryan i Esposito byli uwięzieni w płonącym budynku, a Jenny rodziła. Strasznie mną wstrząsnął, co ja się wtedy naryczałam ("jak będzie syn, nazwij go Javier" - Niagara łez) 😵 Bo oni zawsze mogą zginąć - tak jak Montgomery.
I tak szczerze, to liczę na mniej bajkowy sezon 😉
Jeśli chodzi o 3XK, to on w którymś odcinku zapowiedział swój powrót i od tamtej pory gadam, że to właśnie będzie ślub. Zobaczymy we wrześniu.
Jakieś dobre czasy nastały mi w serialowym repertuarze  💃

raz to Halt & Catch Fire okazało się absolutnie cudowne  😍 w końcówce ostatniego odcinka, aż pisnęłam z zachwytu nad rozwiązaniem pewnego wątku. Wszystkie postacie są napisane koncertowo. Od pierwszoplanowego Joe który jednocześnie przyciąga i odpycha widza swoją postawą, po jego szefa Johna, który go nie cierpi, ale mimo zaczyna całym sercem wierzyć w projekt, który jest głównym motywem serialu. Kobiety też są pokazane fantastycznie, zwłaszcza Donna  😅 Nie mam na ten serial złego słowa.

dwa to II sezon Masters of Sex jejku jaki to doskonały aktor z Michaela Sheena  😀 zresztą Lizzy Caplan mu nie odstępuje. Co najważniejsze, serial nie obniża poziomu jaki reprezentował w sezonie I (odpukać, póki co - sytuacja po drugim odcinku :P ). Serio serial jest to, który na razie nie miał ani jednego słabszego odcinka.

trzy to II sezon Utopii zaskakujący, pokręcony, szalony i wizualnie przepiękny ukochany serial mój 😀 nic dodać, nic ująć  😍 😍

Naprawdę mam wrażenie że jakoś produkcje telewizyjne mi wskoczyły ostatnio na nowy poziom ewolucji  😅

Tylko IV sezon Siuts sprowadza na ziemię :P po pierwszym całkiem świeżym odcinku tego sezonu, znów mam wrażenie, że przysiadam do opery mydlanej :/
Tylko IV sezon Siuts sprowadza na ziemię :P po pierwszym całkiem świeżym odcinku tego sezonu, znów mam wrażenie, że przysiadam do opery mydlanej ehh
On zawsze trochę taki był i było to nawet całkiem fajne - jako taki lekki serialik się dobrze sprawdzał, ale teraz to jest już idiotyczne. Te wszystkie wyjęte jak królik z kapelusza akcje i kontrakcje + wątki uczuciowe... No... Przez jakiś czas próbowali przekonywać widza, że to serial o w miarę inteligentnych prawnikach. Słowo daję, że widzę coraz głupszych ludzi przemierzających ekran bez celu, albo od jednego idiotycznego planu do drugiego. 🤔
Dokładnie! Nie silę się na mówienie że to było arcydzieło, ale pierwsze dwa sezony naprawdę były przyjemne do oglądania. Ciekawe dialogi, dużo humoru w odpowiednich miejscach, bohaterowie, których się lubiło. Od 3 sezonu wszystkiego tego jest coraz mniej 🙁 naprawdę już wkurzają mnie tam prawie wszyscy (prócz Donny  😍 no i sumie Louisa 😉 )
Czy ktoś wie, kiedy na DVD będzie 4 sezon Gry o tron? Bo ja nie piratuję online.
A na HBO nie zdążyłam, bo oglądałam poprzednie sezony  😤

ja ściągnęłam 1,7,8 odcinek, a reszty nie mogę znaleźć 🙁
Jak ktoś chce to podam stronę gdzie oglądam seriale, nie trzeba się rejestrować ani nic płacić (to nie jest reklama jakkolwiek to nie wygląda). Tylko jak wejdziemy już w dany odcinek to idziemy do dolnego playera, tam idzie normalnie 🙂 Długo szukałam jakiejś strony, bo na zalukaj nie było wszystkich sezonów >.<

eserial.pl
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lipca 2014 14:34
Alten  🙇 🙇 🙇 dzięki Ci za ten link!
A kto czeka tak jak ja niecierpliwie na 4 sezon American Horror Story? Absolutnie się w tej serii zakochałam!! 😍
Gniadata   my own true love
26 lipca 2014 15:05
Hexa ja 😉
Byle do października. Mam nadzieję, że choć odrobinę dorówna mojemu ulubionemu sezonowi - Asylum 🙂
Czy ktoś wie, kiedy na DVD będzie 4 sezon Gry o tron? Bo ja nie piratuję online.
A na HBO nie zdążyłam, bo oglądałam poprzednie sezony  😤


http://www.hbogo.pl/content/game-of-thrones-iv.-1-two-swords-255061514
tu jest cały 4 sezon. Nie wiem czy oglądanie na oficjalnej stronie HBO to piratowanie, więc wrzucam ogólnie. Może komuś się przyda 😉
Gniadata   my own true love
28 lipca 2014 12:37
Hexa ja tam i tak największą miłością i sentymentem darzę Murder House, Tate jest obłędny! I to nie jest kwestia uroku osobistego Evana 😀
To umilę trochę czekanie tym co nie mają jak obejrzeć 4 sezonu GoT albo nie mają co ze sobą zrobić czekając następny rok na piąty 😉 świeżutkie filmiki wrzucone na Comic Conie  😅


Hannibal też się postarał  😀


edit.
PS. Są to fragmenty, ostatnich sezonów tych seriali, ale nie spojlerują jakoś szczególnie. Raczej można oglądać bez obaw o zdradzenie fabuły, mimo to piszę żeby nie było że nie ostrzegłam 😉
Fajnie rozstrzygnięta końcówka sezonu w Suits 🙂
grzesiek.1993, mi tez sie podobał finał. Co prawda boję się ze kolejna seria będzie jak odgrzewany kotlet, no ale cóż.

Chciałam zacząć oglądać coś nowego, odpaliłam Rush w nadziei na fajny odmóżdżacz. Nie dałam rady. IMO dno. Za to ciekawie zapowiada się Gang related 😉 Jestem na 3 odc i póki co super się ogląda. 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 22:02
Pamiętacie Katie/Emily Fitch z serialu Skins? Wyszedł nowy serial "Finding Carter" spoko się zapowiada, ale nie mogę nigdzie znaleźć napisów 🙁
In.   tęczowy kucyk <3
30 sierpnia 2014 00:27
JARA, obie tam graja (mam teraz bardzo slaby internet i ciezko mi samej poszukac)? Bardzo je lubilam w Skins.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2014 11:03
Byłabym wdzięczna :kwiatek:
Hearthland 🙂 I violetta 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się