DIY - zrób to sam

Dzięki dziewczyny !
Aprilla, napisy będą dowolne 🙂


Zła, zła, bardzo niedobra baba!  🤬
deborah, myślałam, że ta sukienka będzie się prezentowała gorzej ale super na Tobie wygląda. Bardzo mi się podoba 🙂 Dobrze, że wkleiłaś to zdjęcie.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 sierpnia 2014 11:47
Dziewczyny, jestem w trakcie pracy nad moim pierwszym decu, zostało mi już tylko lakierowanie. Zastanawiam się, czy w zależności od tego, jakiego użyję pędzla, efekt będzie różny?
Kupiłam pędzel z miękkiego syntetycznego włosia, ale jest dość wąski i pokrycie lakierem butelki zajmie mi ze trzy dni, mam też szerszy pędzel, ale jest bardziej sztywny, nie mam pojęcia z czego dokładnie jest wykonany. Nie chciałabym zrobić sobie smug na pracy.

Chcę dokupić sobie coś takiego klik, ale zastanawiam się, czy niska cena nie świadczy przypadkiem o kiepskiej jakości?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
30 sierpnia 2014 20:49
Miękkim i wąskim wbrew pozorom idzie szybko. Pauli, a nie mówiłam, że decu uczy cierpliwości? :-)
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 sierpnia 2014 20:52
dragonniahttp://bialebuty.com/pl/index/3
Oj tak 😉
Wczoraj naklejałam słoneczniki z serwetki, przyklejenie czterech zajęło mi jakieś 2 godziny 😁
Swoją drogą, to naprawdę fajna zabawa, już rozglądam się za kolejnymi farbami i zastanawiam się co fajnego dokupić sobie w następnej kolejności 😉
Pauli eee tamtych nie kupuj, ja takie przerabiałam i dla mnie były kiepskie. Ja zainwestowałam w taki: http://www.art.sklep.pl/index.php?p360,pedzle-syntetyczne-plaskie-do-tla-seria-8044-renesans , taki mam akurat 40 do większości powierzchni i ze 3 jakieś mniejsze inne ( w różnych rozmiarach) ale z takiego samego syntetycznego włosia, które sobie chwalę: ani nie za miękkie, ani nie za twarde. 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 sierpnia 2014 21:37
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 sierpnia 2014 21:38
Pauli, nie kupuj tych zwyklych pedzli. Szarpnij sie na jeden szeroki mieciutki.
edit-te nastepne wygladaja lepiej, ale pedzle najlepiej pomacac...
zelka2303, masz może jakiś krój na konika?
O ile zrobienie płaskiego nie stanowi problemu, to jako laik w dzierganiu, nie mam pojęcia jak zrobić wykroić i zszyć by konik stał na 4 nóżkach...
Ktoś pomoże?
In.   tęczowy kucyk <3
07 września 2014 18:47
Cobrinha, dzierganie w sensie szydelko czy druty?
Szycie heheh 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 września 2014 10:19
BASZNIA
Kupiłam jednak ten podlinkowany przeze mnie zestaw i na moje oko są bardzo fajne, dość miękkie i porządnie wykonane, mam nadzieję, że będą trwałe 😉
Po pierwszych testach mogę powiedzieć, że bardzo dobrze się spisują.

Pierwszy przedmiot, jaki popełniłam 😉




Ozdobiłam jeszcze pudełko po butach, ale to raczej wersja demo i nie bardzo jest się czym pochwalić 😁
Dziewczyny, gdzie można kupić droga internetową tkaniny bawełniane z ciekawymi wzorami?
Cobrinha,  tkaniny.net, drecotton.pl 😉

Najchętniej w małych ilościach lub nawet jakieś skrawki 😉
Już patrze 🙂
ooo, na takie skrawki też byłabym chętna. Czasami trafiają się na allegro ale niestety w innym miejscu nie rzuciły mi się w oczy 🙂
Szkoda, szukasz pod hasłem skrawki? bo mi póki co same zwykłe na m wyskakują 🙁
Skrawki, kupony, resztki, fat quarter - te najczęściej są dużo droższe od zwykłych resztek ale mają ciekawe wzory. Jakie duże kawałki są Ci potrzebne?
ok 15cmx30cm 🙂

Znalazłam takie coś, może kogoś zainteresuje... niestety zawsze jest ryzyko, że to nei to czego szukamy bo kolory i rodzaje materiałów kupujemy jako niespodziankę 😉
[[a]]https://www.tkaniny.net/15-bastelkiste_skrzynka-majsterkowicza-du%C5%BCa.html?[[a]]$category=kyjwkm0wysk
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 września 2014 05:15
Pauli, pięknie wyszło. Gratuluję :-)
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 września 2014 09:21
dragonnia :kwiatek:
Bez Twoich rad nie poszłoby mi tak łatwo, Matko Chrzestna 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 września 2014 19:32
Oj tam.... Bo buraka walne. Masz numer to korzystaj :-) jak mogę to pomogę
:-)
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 września 2014 20:49
Pauli, piekna flaszka. Ale kupilas te pierwsze czy drugie?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 września 2014 20:56
Jako Matka Chrzestna Flaszki nadaję jej imię "Burzowe kwiaty Smoczycy" :-)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2014 08:30
Oto Bułka - filcowa (?) Bułka, która pachnie obłętnie cynamonem  😍 jest to zawiszka np do torby 😉

Autorstwa Isabelle  :kwiatek:


Najbardziej miły gest, najpiękniejszy prezent jaki dostałam w życiu! 🙂
JARA, przefantastyczna 😀
polecam się na przyszłość 😉 miło, że komuś moje nieudolności się podobają :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2014 09:53
Mam jeszcze jedną rzekomą nieudolność stworzoną przez Isabelle - pokrowiec na okulary 🙂😉




ten bullik z postu powyżej jest identyczny jak Bułka, nawet w tych samych miejscach zarózowiony! Lepsze zdjęcia zrobię po powrocie do domu, bo to wstawiam to robiłam o 5 rano w aucie 😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 września 2014 11:28
dragonnia
Dzięki, będę korzystać 🙂
Hehe faktycznie kojarzą się z burzą 😀

BASZNIA
Miło mi, że się podoba :kwiatek:
Kupiłam te drugie, komplet 3 sztuk.

JARA
Piękna filcowa bułka 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 września 2014 13:01
Jak zobaczylam te pluszowa Bule to sie w duszy ucieszylam, ze jednak tych otwieraczy zrobic nie zdazylam 🤣 bo marnie przy niej wygladaja 😜

Isabelle gdzie zlotowe foty ja sie pytam? 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się