Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2014 08:07
derby, skąd jesteś? Masz przepiękne tereny! Coś wspaniałego! 🙂
Zdjęcia robi Ci facet, tak? On tez jeździ konno?🙂








derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 września 2014 08:25
JARA ja z lubuskiego, okolice Gorzowa.

Tu akurat jechałyśmy nad jezioro ok 30km od nas.

Nie chciało nam się już czekać na znajomą więc wyszłyśmy spacerkiem  przez las ;-)

Spacerowałam z buta.....ale później mi nogi odpadły więc wsiadłam na Rudą ;-)

Tak, chłopak robi-jeździ autem głównie choć niby zaczyna jeździć konno.
Dziewczyny jak zwykle świetne zdjęcia!

Dodam moje dwa, chociaż nie zachwycają jakością czy ogólną estetyką krajobrazu, ale nadal są dowodem, że jeżdżę po lesie.
Jedno z nich przedstawia poziom rzeczki, którą zazwyczaj przejeżdżam, aby poćwiczyć pewność siebie konia. O ironio, kałuże są "fe", a takie przeszkody już nie. Ba, nawet chętnie przekraczane!



Być., Bardzo fajne foty 😀
U mojej Lunki kałuże też są fe, jak się zagapię to konik sobie omija łuczkiem 😀 Ale rzeczki, rowy jeziora to żaden problem, pierwsza pędzi, nie muszę jej namawiać. I weź tu zrozum konia :P

derby, Pięknie 😉
U mnie też łukiem omijane, a jak już proszę o przejście to najpierw pojawiają się obszerne dywagacje na temat szkodliwości brudu z nich na końskie kopyta, a dopiero później ( z łaski) zgoda na wykonanie polecenia.
derby, JARA, Być. macie wspaniałe tereny 💘 jak stałam z kobyłką na wielkopolsce to całkowicie przestałam jeździć na placu, non stop zwiedzałam nowe tereny, świetny okres w naszym wspólnym przenoszeniu się z miejsca na miejsce 😀
unawen ja mam na odwrót, przez kałuże skacze, galopuje ... w sumie czego ona nie robi, a do morza/jeziora/strumyczka za nic w świecie nie chce wejść 🤔wirek:
Dziękuję!
A gdzie konkretnie stałaś w Wlkp?
derby, już Ci mówiłam, że się przeprowadzę do Ciebie pod namiot :P ...taka okolica!
Livia   ...z innego świata
08 września 2014 10:04
omnia, haha, wysuszyć później taką furę futra to musi być wyzwanie 🙂

srokate, nawet na tych widać, że było super 🙂 Jechałyście w porze zachodu słońca?

derby, dziękuję 🙂 Jaki masz piękny las 😍

Jara, ale przestrzeń! Widzę, że Rosek już wróciła 😉

Być
, super 🙂 My teraz też mamy podobne bajorka do przechodzenia i mój koń idzie bez szemrania, a w poprzedniej stajni musiałam go nieźle namawiać, żeby przelazł przez mniejszy strumyk 🙂

Ja dzisiaj już po tereniku 😉 Pojechaliśmy z samiutkiego rana - pogoda jest u nas dzisiaj taka piękna, że nie było innej opcji. Koń super, wyluzowany, nie miał żadnych foszków. Ale jestem fajnie naładowana na cały dzień! Takie poniedziałki mogłabym mieć zawsze 😍
Być. stałyśmy pod Okonkiem (10 km od Szczecinka) w Stajni Anielin 😉
Livia wyjechałyśmy chwilkę po 18, jak przyjechałyśmy to było około 20, strasznie szybko ciemno się robi 🤔 ale fajnie, że akurat w takiej chwili mogłam być pierwszy raz na plaży 😅

Obiecuję filmiki i normalne zdjęcia na dniach, bo wybieramy się po raz kolejny, ale już razem z jakimś "fotografem" :kwiatek:
Dziewczyny, jadąc pamiętałam o Was i starałam się zrobić najlepsze foty, niestety filmik dla nefryt się nie udał 🙁 konie były po raz pierwszy na plaży także nie były zbytnio posłuszne co nie ułatwiało, no ale dzielne mordki były i tak 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2014 10:29
Livia, nie, jeszcze nie! W ten weekend jej kobyła wyszła pierwszy raz na pastwisko, a w ten weekend co będzie dopiero wybywamy w teren.
Na zdjęciu jest nasza masażystka 😉
derby, ale widoki 😵 dobrze, że droga szutrowa bo bym się popłakała z zazdrości 😀

Ja mam uszy sprzed paru dni- bajoro w Łosiu trochę nam konie wytrzeszczyło, w życiu mojego konia woda to niespotykaność poza wielkimi kałużami a co dopiero taka jak u Derby żeby wejśc 🙂


derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 września 2014 11:16
Burza szutrowa to tylko "główna" w lesie są już......  😍 😍 jechałyśmy tą tylko dlatego, że wyszłyśmy na drogę do koniowozu, który po Nas jechał🙂
derby, czemu do koniowozu? Gdzieś daleko w teren pojechałaś? 🙂
My niestety 🙁 też mamy już szuter po latach na drogach w Łosiu.... na głownych ale za to najlepszych- porządkowali las i wysypali na koniec.. NIe mogę przeboleć 🙁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 września 2014 11:21
Jezioro mam 25km od domu, i 10km od stajni, w której z C byłam. Normalnie jedziemy 10km w siodle....

ale pojechałyśmy tylko konie "zrelaksować" po zawodach więc nie mogłyśmy zrobić im takiego rajdu, poza tym moja miała 2 miesiące przerwy, a chodzi od 3 tyg., więc tak czy siak nie jechałabym w siodle🙂
Livia no to kwestia braku kasku wyjaśniona  🙂 zdjęcia super!

srokate Aaaaa!!!!!!!!!!! rewelacyjne plażowe zdjęcia!!!!  😍 dzięki, że pamiętałaś o filmiku dla mnie  :kwiatek: szkoda, że nie możemy go podziwiać, ale jestem teraz już dobrej myśli! I dalej czekam 🙂 

derby i Burza piękne tereny!

ja w weekend odbyłam dwa tereniki, niestety mam tylko jedno zdjęcie z uszami...wrzucę je później, bo komputer w domu mi padł  🙁  śmiesznie troszkę było, bo okazało się, że naszymi trasami konnymi  przebiegała wczoraj trasa maratonu rowerowego  😜 na szczęście obyło się bez kolizji 🙂 zdażyłysmy przed nimi  😉
srokate, niestety nie kojarzę miejscowości, bo to nie moje rejony jednak.
Livia, kwestia przypomnienia jej, że potrafi kałuże przejść za pierwszym razem, gdyż w tamtym roku to robiła to czemu miałaby nie i w tym...
Pewnie dlatego trochę się "burzy", bo długą przerwę miała.
nefryt, a co mi tam, pośmiejcie się z mojej twórczości 😂
srokate, prywatny!:P
srokate, prywatny!:P


ale gapa ze mnie 😁 już zmieniłam 😀
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 września 2014 14:05
nefryt, a co mi tam, pośmiejcie się z mojej twórczości 😂



filmik świetny  😂 z pierwszych sekund widać, że piasek więc niech Ci będzie, byłaś na plaży 😀
srokate, nie no weź, miks mózgu!
nefryt, a co mi tam, pośmiejcie się z mojej twórczości 😂


Haha. Na poprawę humoru zdecydowanie najlepsza metoda.
Muszę kupić kamerkę na kask, zdecydowanie ciężko jest galopować i kręcić filmiki 😂
obejrzałam bez dźwięku - dopiero w połowie zorientowałam się, że to nie endoskopia wysiłkowa 🙂

Livia   ...z innego świata
08 września 2014 16:03
srokate, na pewno miałaś tak czy siak niezapomniane wrażenia 🙂 Boski filmik 😁

Jara, aaa, racja - pisałaś kiedyś, ze rosek tak szybko nie wróci.

Burza, ale super z Piorkiem wyglądacie!

nefryt, dziękuję 🙂 Kurcze, też się kiedyś natknęłam na maraton rowerowy - mój konio dostał niezłego oczopląsu, nie wiem, jak przeżyliśmy 😉 A jedna rowerzystka tak się na niego zagapiła, że się na zakręcie rozjechała i zleciała z roweru...

omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
08 września 2014 16:50
Livia oj, zebyś wiedziała... czasem to plakac mi się chce, zwłaszcza jak Bromba postanawia suszyć się leżąc na parkiecie  😵. Ale cóż, rasy jej nie zmienię  😉. Wodołaz musi "wodo łazić".

Burza aaa, masz fajną maszynkę  😀. Moja to by "twemu koniu" pewnie do brzucha sięgała 🙂😉.

Zaraz jesień piękne kolory się zaczną 🙂.
Być.  fajny terenik!
Livia uśmiałam się!!!!!!!  😅
srokate Filmik mnie poraził!!!!!!!  😜 ale dowód jest!!!!!!  😍 wierzę, że będą dalsze dowody plażowych galopów!!! W końcu się doczekałam, jednak cierpliwość popłaca  😁

A ja dziś znowu byłam w terenie! Siwy troszkę foszków miał, ale ogólnie było bosko!!!!!! Zdjęcia wrzucę później  🙂
Dziękuje.
Pogoda mi dopisała.
srokate- najlepszy filmik terenowy jaki widziałam  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się