WYBIERAMY BYKA ROKU!

PWN:
dekada
1. «okres dziesięciu dni, tygodni, miesięcy lub lat»
2. «przedział obejmujący w zbiorze wartości danej wielkości fizycznej wartość od a do 10a»
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 września 2014 09:55
no dobra dobra, rozumiem. nadal brzmi dziwnie jak dla mnie, użyte w takim kontekście
To brzmi dziwnie dla Ciebie, ale jest całkowicie poprawne. Poprawny jest również kontekst, w którym zostało użyte.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 września 2014 12:56
spoko.

Inaczej reagują ,blądynki , inaczej szatynki , inaczej rude o odcieniach nie wspomnę



przez klacz i jej chumory ! 😉


Odstęp między wypowiedziami mniej niż 10 minut, chyba mamy pobity jakiś rekord  🤣
W tych samych postach jeszcze "bechawioryzm" i "ruji" 😉
"Próbowałaś TE burgery?" (zamiast TYCH burgerów), "Spróbuj budyń" (zamiast spróbuj budyniu)... 😵

A we wszystkich terminalach na kartę, chyba w całej Polsce jest "użyj kartę" zamiast "użyj karty".
Jakoś nie umiem się z tym pogodzić. 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 października 2014 13:39
Julie, ja nie jestem w stanie pogodzić się z reklamą OLX: "jeśli masz duże głośniki, wystaw ICH na olx". Zawsze jak gdzieś to słyszę, to mnie tak bije po uszach, że zgrzytam zębami...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 października 2014 15:18
Julie ja też takich odmian nie ogarniam. Ale z drugiej strony... sama kiedyś bardzo dużo pisałam najróżniejszych rzeczy, błędów nie robiłam w ogóle, brałam nawet udziały w konkursach ortograficznych z lepszymi wynikami- a teraz z roku na rok jest coraz gorzej. Potrafię takie byki walić, że mam ochotę zapaść się pod ziemię... 😡
Więc może to kwestia tego. Ludzie mało piszą, w życiu też się różnie wypowiada(wiele rzeczy które np. mówię nie można napisać, bo to język potoczny) i to się przekłada na pisanie.
Co wy wiecie o odmianie... (lub jej braku).
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 listopada 2014 17:00
[quote author=Skaner-A link=topic=5087.msg2217291#msg2217291 date=1415289485]
no oczywiście że matkami, podaj mi przykład kto sprzedaje klacze z najlepszej śwatowej hodowli ?, nikt!!!!, wyprzedawane są tylko konie kiepskie,. Ja doszłem w trakcie 10 letniej zabawy w hodowle do wniosku że jak kryć to tylko z pierwszej trójki najlepszych światowych ogierów.
[/quote]

😎
"większość nastrzykiwał szczepiąką dla dzieci na gruźlice"

😲  🤔  😁  😵
[quote author=Murat-Gazon link=topic=768.msg2226129#msg2226129 date=1416380577]
"większość nastrzykiwał szczepiąką dla dzieci na gruźlice"

😲  🤔  😁  😵
[/quote]

Skad to?
deksterowa z wątku o sarkoidach.
Pursat   Абсолют чистой крови
20 listopada 2014 09:25
Ale dla przypomnienia kilka zdjęć ów Pana

Hmmm.
W wątku o sarkoidach pojawiło się jeszcze "oszczykiwanie".
Co ciekawe, parę słów dalej było już "ostrzykiwać".
No to w końcu jak?  😀iabeł:
Nie potrafię oprzeć się żadnym promocją.


nie ma to jak dobrze zacząć karierę na forum  😎
ja to coś czuje, że ktoś tylko w inteligentny sposób ukrył reklamę 😉
Nie z forum, tylko z pracowego maila, ale i tak się podzielę, bo chyba warto:

Za free: Crawlowanie Fejsa moim toolem, może z godzinę zatajmszituję Wam na jakieś doróbki.

Rozumiem, ale ogólnie: 😲
Teodora, Przetłumaczysz? 🙂
Wyszło mi coś takiego:

Mogę wykonać przeszukanie (? - nie znam się na tym) Facebooka za darmo przy pomocy własnego narzędzia, ale potem policzę / zmarnuję (?) wam z godzinę na poprawki/wykończenia.
nie będę ciągła tego tematu

by monia, w wątku o awarii elektrowni na Ukrainie.
Zauroczyło mnie  😀iabeł:
Uczęstrzałam do szkółek w których dawali koniom wolne. Ja swojemu też daję conajmniej jeden

Co robiłam??  🙂
Uczyła się strzelać? Nie wiem, może to skrót myślowy  🤣
"Jest o, co grać"
Takie hasło ujrzałam dziś w reklamie loterii sylwestrowej TVN  👍
(...) co i róż widzę u ludzi z kotami (...)

Myślę, że ten byk to dzieło "sztucznej inteligencji" . Bo epk pisze poprawnie. Ale wyszło śmiesznie.  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 grudnia 2014 17:02
"Jest o, co grać"
Takie hasło ujrzałam dziś w reklamie loterii sylwestrowej TVN  👍

Tylko że to nie jest przecinek, a kreseczka od "ć"  🙄
No to wyszło im to idealnie na przecinek.

i dorzuce kilka  🙄 🙄 abyś miała na przyszłość
Martolina, to moja decathlonowa bierznia 🙂 zakupiona przez rodzinke x czasu temu. Kocham biegac po sniegu, ale jak zdrowie lekko pada to wskakuje na bierznie.


Piękne, szczegolnie jak ktos kocha biegać 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
27 stycznia 2015 14:47
bobek ocieplacz rozmiar średniak z zewnętrznym materiałem pull i wew polarem to koszt 169zł. Za dopłatom można sobie sprawić bluzę którą można spiąć z otulaczem, również komin na szyję mamy.
W ogóle czaderskie mają materiały uśmiech
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się