sklepy internetowe

Plus dla Horse-Trade 🙂 bardzo miła obsługa i szybka dostawa - w środę po południu zapłaciłam, w piątek o 10 miałam paczkę 🙂 wcześniej też realizowałam w tym sklepie zamówienie i było wszystko w jak najlepszym porządku!
ma ktoś jakiśkod rabatowy do pasi-konika?  :kwiatek:
mieszane uczucia co do sklepu czarny koń - jeżeli chodzi o kontakt to wzorowy, po towar pojechali następnego dnia i tego samego dnia wysłali paczkę ,tylko że.. jeżeli oferowali darmową wysyłkę to nie spodziewałam się ,że będzie to paczka ekonomiczna (jak wiadomo może dotrzeć tak szybko jak priorytet ale(!) może również iść dwa tygodnie, na szczęście PP dała radę) +  jeżeli się odda towar oddają pieniądze ale z potrącenie za tą darmową wysyłkę. Warto wiedzieć jeżeli rozważamy kupno czegoś w dwóch różnych sklepach (zauważyłam to dopiero po zakupie) na szczęście kurtka pasuje idealnie wiec ominie mnie odsyłanie przedmiotu 🙂

Zdecydowanie duuuże zaskoczenie po horse-trade gdzie pytali czy mogą wysłać kurierem i czy mi to nie będzie przeszkadzało (bez dopłaty) no ale co poradzić, może kiedyś podpiszą umowę z jakimś dostawcą pocztowym.
od jakiegoś czasu  🙄 chce kupić skokówkę

celowałam w używkę ale albo problem z przymiarką bo sprzedający nie wysyła, albo z możliwością zwrotu, rozmiar nie ten, brak zaufania do sprzedajacych, problem z wystawieniem na allegro itd

mam dość - chce kupić nowe
polecacie jakiś sklep z testówkami, albo taki co nie robi problemów ze zwrotami a siodeł nie sciągaja na zamówienie pod klienta na które czeka sie 8 tyg tylko mają coś na stanie co mozna wypróbować???

interesuja mnie takie firmy jak euroriding, kentaur ew inne tak do 5 tys

w jakim sklepie warto kupić siodło???
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 listopada 2014 13:39
jeśli chodzi o kentaura to chyba Yard-Equites? 😉
ma ktoś jakąś zniżkę /kod rabatowy do czarnego konia? :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 listopada 2014 16:47
izkadul ja kiedyś kupowałam w pasi-koniku ale nie pasowało więc odesłałam. Od razu zwrot na konto i żadnego problemu nie było  😉
euroriding to chyba w pasi-koniku, z tego co wiem dystrybuują tą markę. Kentaura siodła ma yard equites z tego co wiem to dopasowują do konia. Konik ma np Kieffera  😍
od lat kupuję w animalia.pl
pasi-konik.pl
gnl.pl
Kontakt super, wysyłka bezproblemowa, zwroty i reklamacje też.

Gnl ma chyba największy wybór, ale wg mnie jest najdroższy. Poza tym darmowa wysyłka dopiero od 400zł.
Animalia i pasi-konik mają darmową wysyłkę już od 300 zł, z czego namiętnie korzystam🙂

Dodatkowo pasi-konik i gnl mają często promocje.
GNL zdecydowanie wart polecenia. Nie mają problemu ze sprowadzeniem konkretnego rozmiaru czy koloru, zmiana zamówienia w trakcie realizacji też bezproblemowa. Warto polować na promocje bo można upolować sprzęt w fajnej cenie  😉 Yard-equites i Amigo są fajne jako stacjonarne, z internetowym "oddziałem" nie miałam kontaktu, bo mieszkam blisko obu  😀
Edit: dla gnl za szybka przesylke
Jak ja dostałam ostatnio derkę zimową to przymierzałam na uprzednio założoną polarową aby właśnie nie ubrudzić i nie zostawić zapachu.
Edit: - niemiła obsługa w koniku, resztę wypowiedzi usunęłam ze względu na groźby prokuraturą
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 listopada 2014 11:03
Heronix, to rozbójniku  😁
Ja spokojnie mogę wystawić spóźnionego, ale zasłużonego + dla GNL. Nie przekroczyli czasu oczekiwania, a i ochraniacze przyszły idealne 😉
+ dla sklepu Inalda (super obsługa, idealny kontakt mailowy, szybka dostawa, zainteresowanie klientem i dość tanio)
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 listopada 2014 14:56
heroinx, dramat  😵 co z wolnością słowa i wyrażaniem opinii?  🤔
dziwne, przecież w tej wypowiedzi heroinx nie było nic takiego za co można by było straszyć prokuraturą 🤔
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 listopada 2014 15:18
Edit: - niemiła obsługa w koniku, resztę wypowiedzi usunęłam ze względu na groźby prokuraturą


nic nie usuwaj, poza tym nic chyba takiego nie napisałaś? Wyraziłaś tylko swoją opinię?  🤔wirek:
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
13 listopada 2014 15:21
Dokładnie, usuwanie całości wypowiedzi uważam za zbędne, nic takiego nie napisałaś.
heroinx napisała nieprawdę - dlatego usunęła to co napisała.
Art. 212. Zniesławienie
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 listopada 2014 15:35
Czyli już wiem, gdzie nigdy nie zrobię zakupów  😅
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
13 listopada 2014 15:37
Coś mi się wydaje, że dla mnie ten sklep właśnie przestaje istnieć. Czarny PR sami sobie właśnie zrobili.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 listopada 2014 15:38
Heroinx napisała prawdę, jednakże zagrożono jej prokuraturą. Jak można w ogóle podać kogokolwiek do prokuratury dlatego, ze napisał iż obsługa była nie miła? Wyraziła swoją opinię, nie wymieniła nikogo z imienia i nazwiska, nie użyła słów obraźliwych. To z czym do ludzi?  🤔
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
13 listopada 2014 15:41
Dlatego sklep jest dla mnie spalony. Nie umieją przyjąć na klatę krytyki za swoje błędy i co gorsze straszą/zastraszają klientów. Nic tylko 🤬.
Boję się cokolwiek napisać  😀 już jedna sprawę w prokuraturze mam, zaraz będzie druga, że w ogóle cokolwiek pisze :P
No ale chwila- może coś było właśnie nieprawdą skoro heronix sama usunęła część posta? Zostawiła tylko adnotację że "niemiła obsługa" resztę usunęła. Jeżeli ktoś pisze nieprawdę to nie dziwne że druga strona się broni. Skąd jesteście wszyscy pewni że w poprzednim poście wszystko było prawdziwe? Może heronix dla dobra i spokoju sprawy napisz co trochę było naciągnięte i dobrze bedzie 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 listopada 2014 16:40
Hmm... Bo byłam przy tym osobiście?  😎 Kto w ogóle straszy klientów prokuratorem? Zamiast chcieć się dogadać, to obraża się klienta. Trochę to bez sensu. A usunęła, bo otrzymała groźbę, że jeśli tego nie zrobi, zostanie podana do prokuratury. A nie napisała NIC co by podpadalo pod paragraf.
No to dlaczego usunęła? Groźby w takim przypadku sa karalne i heronix może sama im teraz za grozić? Jeśli nie boję się niczego i nie zrobiłam nic źle to nie  usuwam swojej wypowiedzi. Tak działa moje myślenie po prostu, ale może się mylę
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 listopada 2014 16:47
A ja się jej nie dziwię. Dziewczyna się zestresowala. Nikt nie lubi kiedy ktoś mu grozi, zwłaszcza w bardzo niemily sposób 😉
Nie widzę takiej potrzeby. Jedyna rzecz jaka była naciągana to to, że zamiast udać się od razu do Ochrony Praw Konsumenta wyraziłam tu swoją opinie do której mam prawo.
Zostałam zastraszona przez właściciela sklepu a do tego nie miał żadnych podstaw.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się