Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Smok10, skoro przyznałeś, że nie każdy - to daję ci święty spokój. O nic innego mi nie chodziło. I jasne, że "sam papierek" nic nie daje (i nie dawał w praktyce). Trochę smutne, że w każdej sytuacji premiowane jest cwaniactwo zamiast kompetencji, ale nie będę z tego powodu pytać "jak żyć, no jak żyć"? Bo tak bywa i już.
Oby dobrych teamów: koń, zawodnik, trener, fundator - było coraz więcej.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 listopada 2014 18:59
Część druga tańca ze zboczonym capem 😉

nie trzeba konia lonżować! 😉
nie trzeba konia lonżować! 😉


I fajnie się rusza , ładny koń  🤣 🤣 🤣

Funny dresiaż



strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 listopada 2014 09:49
Wojenka ta muzyka jest najlepsza, idealnie pasuje 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 listopada 2014 17:33
Jeszcze trochę poćwiczy z kozłem i może na corridę się nada 😉
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
08 listopada 2014 07:18


gdyby ktoś zwątpił, ze z jakimś koniem nie da się już nic zdziałać 😀 WSZYSTKO SIE DA! Tylko trzeba chcieć 🙂 Jestem tego żywym, chodzącym i dumnym przykładem 🙂
Sokola, super! aż się wzruszyłam, bardzo fajnie razem pracujecie.  Masz konia takiego samego jak ja, budowa, maść, pręga, tylko moja  ma gwiazdkę na łepku. Jest też uparta i ma humory. Też dużo przeszłyśmy przez te 15 lat razem. Ja niestety mam tylko zdjęcia. 
Sokola, śliczny, wzruszający filmik 🙂 Mam jedną uwagę - prawie żadnego napisu nie da się przeczytać w całości - za mało czasu pokazują się na ekranie!
Sokola, i błagam, zmień to "pokarz" na samym końcu! Taki fajny filmik, a taki straszny ort 🙁
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
09 listopada 2014 13:01
Sokola, i błagam, zmień to "pokarz" na samym końcu! Taki fajny filmik, a taki straszny ort 🙁


ojjć  🤬 tak to jest jak filmy robi się w nocy <3 na szczęście mam jeszcze projekt.. więc się zmieni i prześle na YT jeszcza raz 🙂

Sokola, śliczny, wzruszający filmik 🙂 Mam jedną uwagę - prawie żadnego napisu nie da się przeczytać w całości - za mało czasu pokazują się na ekranie!


Taak wiem. ale napisy wtedy zajmowały by większość filmu i nie było by tak dużo innego materiału, albo filmik by trwał z 10 minut 😀 Zawsze można zatrzymać..
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 listopada 2014 16:50
O naszym trenerze i trochę migawek z naszej stajni

Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
10 listopada 2014 02:07
Wojenka genialny ten film 😀
Sokola filmik super, chyba każdy koniarz miał chwilę słabości, że to bez sensu, że nic z tego nie wyjdzie.
I niby tak prosto powiedzieć: "nie poddawać się" ale wiem, że łatwe to nie jest.
3majcie się i dużo sukcesów z Sonią 😉
Wojenka - fajny film 🙂
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
10 listopada 2014 14:02
Wojenka, boski film 😍 Trener bardzo za Szczepanem chyba, nie? 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 listopada 2014 16:48
My wszyscy mu bardzo kibicujemy, teraz wyjechał na kontrakt do Emiratów.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
10 listopada 2014 21:30
Wojenka, wiem, że wyjechał 🙂 Staram się śledzić, ale po prostu cieszę się jak widzę jak mu poszło i dalej idzie 🙂 A widząc zaangażowanie trenera to no.. nic tylko pogratulować 🙂
Efekt ostatniej nudy  😉
Taką grubą nagrałam z ostatnich zabaw🙂





Podrzucam filmik ze wspominkami z lata. 😀
vanille piękny pokaz 🙂 bardzo przyjemnie się oglądało.

praktykuje ktoś z Was jazdę z kamerką na kasku?
ja dziś miałam okazję pierwszy raz i powiem, że trochę ciężka głowa mi się na początku wydawała :P
Plamkakochanie, fajny efekt 😉 Ja chyba na święta sobie sprawię, ale wolalabym coś tańszego niż gopro
Siesiepy   Ponczek bez rączek
24 listopada 2014 20:23
Ja zaczęłam praktykować, na ten moment tylko testy na ujeżdżalni podczas niezobowiązujących hopków z Tracerem Xtreme Remote. Niestety, okazało się, że to, co robiłam w standardowych kamerach gdy chciałam oszczędzić baterie, uszkodziło mi pliki... Mianowicie zamiast najpierw wyłączyć nagrywanie i potem kamerę, ja od razu wyłączałam kamerę... A moja pierwsza jazda testowa okazała się lipą, bo kamerka "patrzyła" za wysoko. Jednakowo mogę ją polecić, ponieważ jakość filmów jest naprawdę dobra, choć mocowania to trochę prowizorka. 🙂
Może za tydzień pojadę z nią w teren, to się pochwalę. 😀
Ja mam i byłam ostatnio w terenie to mi odpadła  😁 ale była na tym przylepcu, wiec nastepny raz wezme na te paski na kask, ogólnie fajna sprawa jak bede miała chwile to postaram sie jakoś obrobić i wrzucić 😉
TheWunia, a jaką masz? 😉
Hero 3+  😉
Siesiepy ustawienie wysokosci kwestia paru minut ale za to sama przyznasz, ze efekt jest..wow 😀
TheWunia ja wlasnie mam na te paski mocowane i bardzo polecam 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się