Co mnie śmieszy i bawi na codzień?

Święta z rodzina  😀
Ja (krzyczę): tataaaaa znalazłam ta piosenkę bez tekstu
Tata (z góry): bez seksu!???
Kuzyn: bez seksu? Eee to bezsensu
Rozśmieszyło mnie zdanie  jakimś programie informatycznym (Polsat?). O ile dobrze pamiętam szło tak: "Ta klacz urodziła ponad dziesięć źrebaków, a ma już dziesięć lat!"
Rekordzistka!
Dzisiaj nawiał mój koń ze stajni i choć sytuacja wcale śmieszna nie była (na szczeście szczęśliwie wrócił do domu zanim się zorientowałam, że w ogóle gdzies sobie poszedł) to po południu zadzwoniła znajoma, której siostra mieszka w mojej wsi i mówi, że wstaje sobie rano, a przy branie od pól jakieś zwierze łazi. Myśli sobie, ze to jakiś jeleń i znowu drzewka poobgryza, podchodzi do okna i... jeleń w niebieskiej kurteczce ?  😲 Tym jeleniem był właśnie mój szanowny uciekinier, który sobie wyszedł (zagadka dziejów, on otwiera przeróżne zamki i to wiem od dawna, ale tym razem otworzył zamek na SZYFR  🤔 ) i specerował nie wiadomo od której po wsi, ale jak nadeszła pora śniadania i wstałam to był pod domem. Miał więcej szczęścia niż rozumu, ale jak tak na to patrzeć z boku to całkiem śmieszna sytuacja  😉
ekuss   Töltem przez życie
02 stycznia 2015 22:27
[quote author=Cień na śniegu link=topic=89015.msg2256808#msg2256808 date=1420232092]
Rozśmieszyło mnie zdanie  jakimś programie informatycznym (Polsat?). O ile dobrze pamiętam szło tak: "Ta klacz urodziła ponad dziesięć źrebaków, a ma już dziesięć lat!"
Rekordzistka!
[/quote]

Tez to uslyszalam 😀 Jeszcze bylo cos typu ,,byla zmuszona do rodzenia DZIECI'' ...
[quote author=Cień na śniegu link=topic=89015.msg2256808#msg2256808 date=1420232092]
Rozśmieszyło mnie zdanie  jakimś programie informatycznym (Polsat?). O ile dobrze pamiętam szło tak: "Ta klacz urodziła ponad dziesięć źrebaków, a ma już dziesięć lat!"
Rekordzistka!
[/quote]

Też to słyszałam 😀 mistrzostwo świata
Wchodzę rano na fakebooka i widzę to:
http://sport.tvp.pl/17974012/jezdzic-a-nawet-i-skakac-kazdy-moze-sylwia-dekiert-bierze-przeszkode

Tak się śmiałam, że aż dzieci z góry przybiegły 😁


Najbardziej mnie ucieszył podkład muzyczny 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 stycznia 2015 18:59

Kwiczę  😂 😂
Facella, obejrzyj pozostałe odcinki
wszystkie są super
o ten np:


hahaha też leżę i kwiczę dzięki!!!
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 stycznia 2015 19:14
Właśnie to robię  🤣
Jakbym widziała swoje konie hahahaha szczególnie w pierwszym odcinku , no beczę normalnie ze śmiechu!!
Jeszcze raz dziękuję za linka!!
Spłakałam się ze śmiechu, oglądając pierwszy odcinek, boskie! Najlepsze to z badaniem oddechów i transporterami. Idę oglądać resztę. 😜
sumire, mi się najbardziej podoba odcinek pierwszy , ten z kałużą i ten z kupą w poidle - kubku
chociaż nieee, wszystkie są boskie
Ja teraz obejrzałam ten ze skubaniem i cukierkami... i spadłam z kanapy ze śmiechu. 😂 Jakbym widziała swojego.
Te filmiki są świetne  🤣
Nirvette   just close your eyes
04 stycznia 2015 20:41
Hahaha, dzięki! Te filmiki skutecznie poprawiły mi humor na resztę wieczoru!  😂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 stycznia 2015 20:44
[quote author=Cień na śniegu link=topic=89015.msg2256808#msg2256808 date=1420232092]
Rozśmieszyło mnie zdanie  jakimś programie informatycznym (Polsat?).
[/quote]

chyba w informacyjnym  😉 😉 😉
Weszłam dzisiaj na kilka blogów i ich Instagramowych odpowiedników.
Każda laska ćwiczy, każda robi zdjęcia swoich owsianek, każda robi zakupy w TK MAXX i Ikei, zdjęcia swoich kosmetyków i zakupów ze spożywczaka  😵
Co te laski z jednej linii produkcyjnej zeszły?  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 lutego 2015 13:58
Udorka taka moda 😉 Ja im cholernie zazdroszczę i podziwiam, że im się chce- mi się chciało tylko raz i więcej tego powtarzać nie chcę... za bardzo lubię jedzenie 😜
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 lutego 2015 17:49
A ja podziwiam, że ktoś prowadzi takie blogi - ja już nie raz zaczynałam, chciałam w formie dziennika przelewać myśli i spostrzeżenia ale 2-3 posty i koniec  😵
Nie koniecznie ze zdjęciami typu "ja w H&M na zakupkach z przyjaciółką <3" ale taki życiowy dziennik 😉
boskie te filmiki 🙂😉
Taki przydatny gadżet dla tych lasek: http://belfiestick.com/

"If horses were people" boskie!!! 😁
Seria "Stuff Riders Say" też dobre. Dzięki! :kwiatek: Już wiem co będę oglądać wieczorem! 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lutego 2015 15:15
Ja chcę taki kijek 😍 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 lutego 2015 18:33
Rok temu wysyłałam CV do pewnej stajni, bo szukałam pracy. Odpowiedzi doczekałam się... dzisiaj  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lutego 2015 18:38
I jak, dostałaś pracę?  😁
http://jalopnik.com/horse-the-jalopnik-review-1518077521

Podesłane przez miłośnika motoryzacji (nota bene też jeżdżącego konno).
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 lutego 2015 20:10
I jak, dostałaś pracę?  😁


Tak, dostałam  😁
Byli zdziwieni, że w międzyczasie znalazłam pracę  😜 W sumie gdzieś 40km od nich.
Weszłam dzisiaj na kilka blogów i ich Instagramowych odpowiedników.
Każda laska ćwiczy, każda robi zdjęcia swoich owsianek, każda robi zakupy w TK MAXX i Ikei, zdjęcia swoich kosmetyków i zakupów ze spożywczaka  😵
Co te laski z jednej linii produkcyjnej zeszły?  😁

A mnie śmieszy krytykowanie tego. Co z tego, ze ktos jest fit, bo to jest modne. Lepiej zeby niemodnie jadł w Macu, brał narkotyki i leżał na kanapie przed TV?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2015 15:54
Jesli taki jest jego styl zycia to nic nikomu do tego ze jest ,,niemodny,,.    😉

Mnie cholernie cieszy tydzien chodzenia bez bolu. Pierwszy od hmm... 10miesiecy? 😡
zabeczka - bardzo się cieszę 🙂

To ja jestem ta fit z owsiankami 🙂 ale uwielbiam to  😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2015 17:31
Ja tez.Nawet nie masz pojecia jak bardzo.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się