Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

kantar robiony domowym sposobem, na Węgrzech konie stoją na tym w stajniach, oczywiście ładniej zrobionych 😉
Tylko zastanawia mnie czemu on ma to wokół szyi.
wiem, że to są kantary handmade. Mój były koń przyszedł z takim czymś z rzeźni, a w pakiecie z raną po tym na nosie
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2015 22:04
Szybciej na tym "pacyfikują" konia. Handlarze takich używają
to wokół szyi to "uwiąz" jest przymocowany na stałe i jak koń wyszedł na dwór to mu go zawiazali żeby sie nie zaplątał,a w stajni na nim go wiażą
o rany....
Może startować w zawodach "który bardziej zabiedzony". Może zająć wysokie miejsce.
Zachudzony  😤  ale zobaczice, przecież u niego w boksie to klaustrofobii można dostać  😵
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 lutego 2015 13:13
to ja mam kolejna kandydatkę do zawodów na najbardziej wychudzonego konia
http://olx.pl/oferta/sprzedam-dwie-klacze-CID757-ID8ZhgP.html

zresztą cała reszta zwierząt z ogłoszenia tego "Pana" jest w fatalnej kondycji,oklejone, krowy z ranami  😵
ja myślę ze czas dla was założyć wątek 'zabiedzone konie online, dzielcie się linkami'
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 lutego 2015 14:03
drabcio, lubię to!  👍
drabcio,
tajnaa no wiesz... jadłam
anetakajper   Dolata i spółka
24 lutego 2015 13:19
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/22459 dobrze że film jest  🤣


Są przecież 2 filmy 😉 i działają
Gillian   four letter word
24 lutego 2015 13:25
ale co w tym zadziwiającego? czemu film musi być tylko z jazdy, skoków czy ganiania luzem? klacz jest do zaprzęgu, więc jest pokazana przy pracy. W czym problem?
fajny, grzeczny i dobrze utrzymany koń.
Gillian   four letter word
24 lutego 2015 13:32
może to jest właśnie nietypowe i zadziwiające? 😀
no to chyba mam zboczenie zawodowe, bo zawsze wydawało mi się że 30 sekundowe ujęcie jak koń idzie, nagrane z dupy strony i w pionie (!), jest średnim filmem reklamowym konia
19 sekundowe  😎
Gillian   four letter word
24 lutego 2015 13:54
a filmy ze skoczkami dłuższe są? ktoś je ogląda w całości jak mają po 2 minuty? 😀
pokazane jest, że kobyła idzie spokojnie, nie szarpie za lejce, trzyma kurs i tempo. Czego wymagać od konia zaprzęgowego więcej? 🙂

nie za dużo o jedno zero? czy ten koń serio tyle kosztuje? 🙂
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/20307?q=&plec=&masc=&rasa=28&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=2
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 lutego 2015 16:25
estena   Wariat nad wariaty.
24 lutego 2015 16:33
Kayra właśnie weszłam do tego wątku, żeby wstawić to ogłoszenie. Wstrząsnął mną ten koń i to co jest tam napisane... 😲
Zdarzyło mi się widzieć kiedyś konia, który wsadził kopyto jak się pasł z pyskiem przy ziemi. Nie wiem ile tak stał zanim go uwolniłam. Teraz właściciel zakłada mu halterek tylko do pracy.


Wybaczcie offtop ale przypomniało mi się coś jak to przeczytałam.

Miałam kiedyś przyjemność obcować z fajową zimnokrwistą kobyłką, która to pewnego dnia zaczepiła się zwykłym, dopasowanym kantarkiem o ogrodzenie siatkowe. Zdziwiłam się, że stoi przy płocie i nie przychodzi na wołanie, jak to miała w zwyczaju. Jak ją uwolniłam to wybrykała się za wszystkie czasy.
Jakiś czas potem znalazłam ją przyczepioną kantarem w krzakach o gałąź...
Gillian   four letter word
24 lutego 2015 16:48
Kayra, na fejsie jest już wydarzenie. Nie znam się na fundacjach i nie wiem, która jest dobra a która nie ale tak mi serce ściska, że poślę jakieś grosze na tą bidę...
https://www.facebook.com/events/874884415883339/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular
to ponoć jest koń z zakopiańskiego zaprzęgu. Komu wycieczka nad morskie oko  😵  lat 10 a taki tan makabra
Wcześniej była jeszcze informacja, że koń czasami kuleje :/
Gillian 200tys. za zdrowego konia, chodzącego GP to raczej nie jest kwota z kosmosu  😉 zresztą koń jest tyle wart ile daje kupiec 🙂
Gillian   four letter word
24 lutego 2015 16:52
Miranda, kuleje i kaszle przy sianie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lutego 2015 17:24
Razem 3600 zł za życie kasztanka.

Jest nas tutaj na facebooku ponad 4 700 fanów - jeśli każdy wpłaciłby choć 2 zł, koń jest nasz jutro!


Mnie zastanawia, co by zrobili z prawie 6 tys. zwyżki?
Swoją drogą ten koń kwalifikuje się do odebrania, a nie wykupywania, nie ma to jak cudowna polityka fundacji :/, wysłałam znajomej z Pogotowia dla Zwierząt, może im uda się coś zadziałać.
estena   Wariat nad wariaty.
24 lutego 2015 19:33
Facella w wydarzeniu jest napisane,  że uratowali dwa konie + tego bidula teraz chcą wykupić,  a biorąc pod uwagę jego kulawiznę i kaszel konieczne będzie zapewne leczenie więc myślę,  że mają na co wykorzystać wtedy nadmiar kasy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się