Końska rewia mody cz. 3

Nie orientujecie się ile obecnie okserowi zajmue realizacja zamówienia jeśli chodzi o nową kolekcę Eskadrona?

Mam złe doświadczenia z tym sklepem, zamówienie złożyłam w poniedziałek, a na stronie oksera moja paczka jest nadal "w trakcie realizacji" 🙄
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 kwietnia 2009 21:55
Najdłużej zdarzyło mi się u nich czekać na czaprak 3 tygodnie, więc bądź cierpliwa. Żadnych problemów z nimi nie miałam, a większość zamówień robiłam u nich.
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 kwietnia 2009 21:58
Lanka_Cathar, o matko 3 tyg.
Przez 3 tyg. to bym chyba jajko zniosła.
Ja jak coś zamawiam to zawsze zwracam uwagę na czas realizacji, jak dla mnie nie więcej niż tydzień.
I tak najbardziej lubię dostawać paczuszkę od kuriera max 3 dni po złożeniu zamówienia.
wątek zamknięty
Ja jakieś 3-4 lata temu zamówiłam u nich pokrowiec na siodło z motywem looney toones i do tej pory nie doszedł 😁 😵

Mam nadzieję, że jednak się tego cottona moon doczekam wcześniej 😁

EDIT- czy stronka equishopu już działa czy nadal zawirusowana? Bo nasz przedpotopowy laptop nie ma dobrej ochrony przeciwwirusowej więc wolę nie ryzykować 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
16 kwietnia 2009 22:04
Laguna, na ich stronie masz napisane, że czas oczekiwania to ok. 14 dni. Ja również w Okserze złożyłam zamówienie z Eskadrona, mimo że miałam niemiłe przejścia z tym sklepem... Mam nadzieję, że tym razem będzie ok...
wątek zamknięty
Pursat- widzę ten termin na ich stronie, ale na tyle nie ufam okserowi, że dlatego pytam was ile w praktyce u nich trwa te 14 dni 😉
wątek zamknięty
mi tez sie niestety zdarzylo czekac dluuugo na paczke z oksera. i to jeszcze z niepelnym zamowieniem ;]
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 kwietnia 2009 22:11
Jak zamówiłam pad ET w kolorze białym i okazało się, że na stronie jest błąd, bo ten pad w tym kolorze nie występuje, to miałam od razu wiadomość na maila, bez żadnych problemów wymieniono mi produkt na biały pad HKM i zwrócono różnicę w cenie. I jeszcze koniki-żelki dostałam w gratisie. 🙂
wątek zamknięty
A ja tam z Okserem nie miałam problemów, jak czegoś nie było to Pani ze sklepu do mnie zadzwoniła i poinformowała, że czas dostawy może być dłuższy, albo czy w zamian bierzemy inny towar. A ostatnio jak zamawiałam to czekałam jakieś 3 tyg i też paczka była w trakcie realizacji, więc napisałam im na gg swój nr zamówienia i sprawę w jakiej piszę. Wszystko zostało wyjaśnione, paczkę dostałam w ciągu dwóch dni z tym towarem co był, a resztę mi dosłali jak doszedł do nich towar. Jak dla mnie to jest to jeden z lepszych sklepów u których nie miałam przeboji z zamówieniami 😁.
Ale się rozpisałam 😡
wątek zamknięty
Ja kiedyś zamówiłam Derkę z OKSER i nie doczekałam się.. 🙄

Ktoś spotkał czaprak looney tunes ze strusiem?
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
17 kwietnia 2009 08:40
Laguna, napisałam do nich meila dzisiaj i napisali, że dostawę z Eskadrona będą mieli za tydzień. Oby. 😎
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
17 kwietnia 2009 09:31
Ja tam zamówiłam owijki i nawet nie dostałam numeru konta ani nic...
wątek zamknięty
KuCuNiO, , a to dziwne.
Po złożeniu zamówienia i zatwierdzenia go automatycznie przysyłają Ci maila ze szczegółami dot. zakupu i danymi potrzebnymi do zakończenia transakcji.


btw. ja też czekam na Eskadrona z Oksera.
Trzeba się duchowo wspierać 😁
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
17 kwietnia 2009 09:44
No a mi właśnie tego nie przysłali.
Dzwoniłam, pisałam maile - nic...
wątek zamknięty
KuCuNiO, jakby co, to proszę-->

Dane do przelewu:

okser.pl   
ul. Kościelna 8 
89-100 Nakło nad Notecią
Bank PeKaO S.A. 17 1240 6465 1111 0000 5740 4158

W tytule przelewu trzeba podać nr zamówienia, który możesz sprawdzić wchodząc na swoje konto na Okserze -> Historia zamówień

😉
wątek zamknięty
czy ktoś spotkał się może z maseczka, tańszą niż ta?
http://sklep.horses.pl/product-pol-715-Equilibrium-maseczka-Muzzle-Net-biala.html
wątek zamknięty
Maseczka firmy Kavalkade to koszt rzędu 60zł, ale są tylko czarne 😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 kwietnia 2009 16:17
A my na fali żółtego szaleństwa
zdjęcia jakości rozpaczliwej 🤔

voila, oto cytrynka - nic, tylko ją wycisnąć 😁





Alca pad sunshine i owijki Horze
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
17 kwietnia 2009 16:43
Babeczki kochane  :kwiatek:
Nie wiecie może gdzie dostanę owijki Eskadron Oliv albo idealnie pasujące kolorem do czapraka oliv?  :kwiatek: :kwiatek: ładnie proszę  :kwiatek:
wątek zamknięty
w Eltanie  zostały ostatnie chyba  za 69 zł
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 kwietnia 2009 19:20
Możecie mi powiedzieć pod jakie siodło wejdzie czaprak eskadrona nici pony?
wątek zamknięty
Niewidzialna wydaje mi się że pod Green Stara spokojnie wejdzie
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 kwietnia 2009 19:33
A do ilu cali? Albo najlepiej jakby ktoś mógłby zmierzyć jakiegoś eskadrona pony i podać mi wymiary 🙂
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
17 kwietnia 2009 19:37
maleństwo,

Bossssko. Jak Ci zginie... sesese...to nie ja 😉  Pięknie na kasztance.
To jest raczej chłodniejszy odcień żółtego jak nowy eskadron, czy cieplejszy jak wcześniejszy gelb?
Jakie masz odczucia co do jakości padu i jakie jest spodnie podszycie?

  Ostatnio zastanawiam się nad kilkoma żółtymi czaprakami i tym padem, ale jeszcze waham się który odcień wybrać (chcę ciepły, ale jasny, nie żarówiasty odcień jak gelb).
wątek zamknięty
a skokowy czy uj? jaki ma profil?
pod ujezdzeniówkę młodzieżową pony wchodzi. To jest chyba cotton, na pewno ujezdzeniowy.

ten sam pod skokówką
[email]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73e3750082112044.html[/email]
Moim zdaniem wygląda dobrze. Pod skokówkę 17 tez wchodzi bodajże wszechstronny pony

Maleństwo pięknie! ostatnio kanarkowy żółty jest w modzie. 😜
wątek zamknięty
maleństwo Przepięknie! 😍 Jestem zakochana w tym kolorku od prawie roku, ale niestety nie widziałam go w żadnym sklepie🙁
wątek zamknięty
Niewidzialna, to już było wałkowane setki razy w tym temacie  :emot4:

maleństwo, super cytrynka!
wątek zamknięty
Sialala.....  😡



Szukam porady. Jaki jeszcze kolorek dla tego pana? Zabraklo mi pomyslow.
wątek zamknięty
Klami, ciemna zieleń? Jakiś zdecydowany żółty? Może coś w szarościach? 🙂
wątek zamknięty
c.zielen mamy, zolty mamy...
Szarosci w sumie nie mamy. Moznaby sprobowac.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.