Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ona pochodzi z Francji, i mówi Żanet Kalyta, z akcentem na Ka, i dlatego słyszycie Żanetka Lyta 😉
Taki mi się przynajmniej wydaje, nie słyszałam tej reklamy 
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 kwietnia 2009 14:17
Czyli nie tylko ja mialam z tym problem  😁
Moona nie mam tego pliku 😕
Dlaczego pisząc smsa z polskimi znakami, po wysłaniu i wejściu w skrzynkę nadawczą jest on bez polskich znaków ?
Już w dwóch zupełnie różnych aparatach tak mam  🤔wirek:
W Nokii i Motoroli


Bo to oznacza, że te smsy też się wysyłają bez polskich znaków.
Ale nie we wszystkich telefonach tak jest, przeważnie w tych starszych modelach.
Dzięki  😉
To to teraz zapytam dlaczego wysyła się bez polskich znaków ?  👀
Seksta   brumby drover !
15 kwietnia 2009 16:16
Żanet 🙂 najslawniejsza obecnie polozna w Polsce 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 kwietnia 2009 16:37
Żanetka Lyta... Dlatego nie mogłam jej odnaleźć, aby ukrócić proceder opowiadania o kobietach, które do niej przychodzą...
Moona nie mam tego pliku 😕

Na pewno? Tak mi coś świta, że to jest plik ukryty, więc najpierw go trzeba uwidocznić, żeby móc znaleźć  😉
[quote author=wiorek link=topic=20.msg230314#msg230314 date=1239806609]
Moona nie mam tego pliku 😕

Na pewno? Tak mi coś świta, że to jest plik ukryty, więc najpierw go trzeba uwidocznić, żeby móc znaleźć  😉
[/quote]

nie mogłam go znaleźć w tym folderze co napisałaś to wzięłam wyszukiwanie. Ustawiłam opcję w której wyszukuje ukryte pliki i nic
przyszedł czas na moje głupie pytanie 😁 Ostatnio spotykam się często w rodowodach różnych koni z ogierem Grey. Czy jest więcej jakichś sławnych Grey'ów czy tylko jeden małopolski od Grecja po Cynik ur 1984, hod. SK Ochaby, który był ogierem czołowym w SK Udórz w 2000 roku?
też mam pytanie, do czego i po co takie ostrogi ? Bo na mój chłopski rozum są... bez sensu
[[a]]http://www.gnl.pl/ostrogi-gwiazdk%C3%82%C4%85-boczn%C3%82%C4%85-feeling-p-1746.html?osCsid=eafa8acdb4b2ffba7aa38a12b6f1e7ad[[a]]
a czemu uważasz ze bez sensu??
jeżeli gwiazdki znajdują sie wewnatrz, nie wiem jak bardzo bym musiała odstawic pięte, żeby przestać tą ostrogą działac. Chyba że to dla ludzi którym noga wystaje znacznie poza brzuch konia.
no raczej..  😲
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
17 kwietnia 2009 22:46
Tych ostróg też nie rozumiem 🤔
Czy ktoś kojarzy film o motorach i tańcu 🙂, bo obiecałam cioci że postaram się go znaleźć, a ona nie pamięta tytułu 😉?
A to nie był "Grease" przypadkiem z Trawoltą?
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=jeannette+kalyta&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=0&oq=jeannet

pisze sie Jeannette Kalyta  😉
ps mam uczulenie na ta reklame :/
zapytam jeszcze raz:

jaki lek uspokajający / antynerwowy polecają ostatnio w reklamie?

chyba jednak nie w syropie, raczej w tabletkach, bo pamiętam leżące bokiem papierowe opakowanie na reklamie... pomożecie? potrzebny mi na środę! 🙂

nervosol albo neospasmina?
niestety raczej nie 😉 neospasminę stosowałam i pamiętałabym o niej, a nervosol podobno jest mocniejszy i miałam go nie brać... to coś całkiem nowego 😀
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
18 kwietnia 2009 16:35
halo jeśli to do mnie odpowiedź to niestety nie to
ale dziękuje 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 kwietnia 2009 16:42
fin a nie jest to może valerin mitte?
czym mogę ''obgolić'' sweter jak jest zmechecony? kiedyś były takie fajne elektryczne golareczki, kojarzy ktoś?
martynkakoniki były, byly, nawet moja mama gdzieś takową miała 😉 Jak mi się sweter zmechaci, to golę zwykłą maszynką do golenia lub taką specjalną szczotką z grubym włosiem. Czasami jest efekt, czasem nie ma, zalezy jaki to sweter jest 🙂
czym mogę ''obgolić'' sweter jak jest zmechecony? kiedyś były takie fajne elektryczne golareczki, kojarzy ktoś?

Były i są nadal, ja mam swoją z MPM Product już ponad dwa lata, nie zamienię na żadną inną  😀
chyba jednak nie w syropie, raczej w tabletkach, bo pamiętam leżące bokiem papierowe opakowanie na reklamie... pomożecie? potrzebny mi na środę! 🙂


I chyba nie tylko na środę, prawda?
Bo testy gimnazjalne są w czwartek i piątek jeszcze 😉
zgadłam?

Z własnego doświadczenia: nie próbuj żadnych nowych leków bezpośrednio w ten straszny dzień - może okazać się że cię "przymulą" i otępią, a to nie jest pożądane 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 kwietnia 2009 20:46
Eh, żeby mnie jakieś uspokajające przymuliły
A tu nic. Żadne nie działają.
o edytka, jak możesz to proszę opinie na temat tego cuda? :kwiatek: (pw)
jeryyyy ratujcie!! moja własna matka zaatakowała moje meble (prawie czarne, takie hmm nielakierowane) jakimiś ściereczkami z woskiem z biedronki  😵 a przecież jest napisane 'precz z konserwantami'  👀 czy da sie jakos pozbyc tych gigantycznych jasnych smug?  :kwiatek:
ushia Stopień zaciskania jak w nachrapniku regulowany, nas interesowało tylko, żeby było widać, że "chapnąć" nie może.
helvetia Spróbuj terpentyną (tylko najpierw gdzieś z boku). Terpentyna rozpuszcza wosk. A może chusteczki dla dzieci po prostu dadzą radę?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 kwietnia 2009 16:00
Edytka - tak, taki mam na mysli - wyglada strasznie, ale jest najlepszy dla psa

ale w tym juz pies sie nie napije i nie bedzie mogl zjesc. a moze sie myle?
halo dziekii  :kwiatek: ide ratować
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się