Stajnie: kujawsko-pomorskie

Achaja, i oby tak już zostało :kwiatek:
Z kowalem sprawa załatwiona, ale mam jeszcze jedno pytanie do osób z Torunia. Gdzie robicie badania lekarskie? Gdzie można zrobić to w miarę sprawnie i bezproblemowo? Z google mam takie adresy:

Poradnia Medycyny Sportowej
Przychodnia Medycyny Pracy nr 1
87-100 Toruń woj. kujawsko-pomorskie, ul. Skłodowskiej-Curie 61-67 , tel: 056-6598576
Medycyna sportowa
2.
Poradnia Medycyny Sportowej
Miejska Przychodnia Specjalistyczna
87-100 Toruń woj. kujawsko-pomorskie, ul. Uniwersytecka 17 , tel: 056-6119900
Medycyna sportowa
3.
Poradnia Sportowo-Lekarska
Zespół Poradni Specjalistycznych i Konsultacyjnych
87-100 Toruń woj. kujawsko-pomorskie, ul. Św. Józefa 53/59 , tel: 056-6101411
Medycyna sportowa
Malina_M, przy szpitalu na św. Józefa 😉 przygotuj sobie badania krwi i moczu i bedzie pewnie na 6miesiecy



Edit.
Na uniwersyteckiej to chyba juz nawet nie ma, ale nie jestem pewna.
Będzie ktoś na zawodach w Sypniewie?  👀
Dramuta12, kiedy to, gdzie to? 😉 Ja ogólnie jak patrzyłam na kalendarz (chce jeździć tak co 2-3 tygodnie), to wypada mi: 18.04 Kaszczorek, 3.05 Młyńska Struga, 10.05 Górka Chełmno (to u nas, więc na 100% na kilku koniach pewnie), 23.05 Jarużyn
Libeerte, 26 kwietnia, Sypniewo - jakieś 20 km na wschód od Złotowa 🙂. Jesteś facebookowa? Tutaj są wszystkie informacje https://www.facebook.com/events/1567827930142961/
Dramuta12, aa to nie dam rady, nie wyrobię się z zawodami co tydzień 😉 A Ty tylko na towarzyskie jeździsz? Wyślę Ci propozycje zawodów u nas 🙂
Libeerte a możesz wrzucić propozycje do ogólnej wiadomości? wg można by było wrzucać tu info o różnych mniej popularnych zawodach, szczególnie tych towarzyskich. Nie zawsze takie info są na stronie kpzj, a dla takich osób np jak jak, które od niedawna mieszkają w tym regionie i średnio się jeszcze orientują na temat stajni i imprez, byłoby to bardzo pomocne.
10.05.2015 🙂
Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem 🙂
Ośrodek jazdy konnej "Górka"
ooo i super, mam do was ok 70km, więc jeśli Syneczek pozwoli mi wznowić systematyczne treningi to myślę że się pojawimy z kopytnym  😀
Malina_M, następne 7.06 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 kwietnia 2015 18:59
Zapraszamy do Nas 06.06 🙂 link do wydarzenia, niedlugo pojawia sie propozycje🙂
https://www.facebook.com/events/855146787882769/
domiwa, mi odmawia dostępu do linku.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 kwietnia 2015 09:18
Powinno juz dzialac🙂
Mam pytanie trochę z innej beczki. Na stronie internetowej Rancha pod Olszyną jest informacja, że oprócz rekreacji prowadzą oni też jazdy z instruktorem sportu dla zaawansowanych. Czy orientuje się ktoś ile one kosztują? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.
Z propozycji kameralnych zawodów podrzucę coś, co przyleciało do mnie wczoraj:
Ujeżdżeniowe w stajni Morgan w Balczewie.
https://www.facebook.com/events/906512229391515/

Jeśli pogoda dopisze, to na 90% będę z aparatem 😉
Kto będzie w sobotę w Kaszczorku? 🙂
Ja będę jeśli lekarz podpisze mi karte do soboty  😵 i jak studia pozwolą wrócić do domu  🙄
klaudia1994 niedawno było 50 zł, ale mogło się coś zmienic 🙂
A do Sypniewa albo Buczka ktoś przyjeżdża? 🙂
Ja może po pracy zajrzę do Kaszczorka...
No i w niedzielę będę w Jarużynie.
To do zobaczenia w Kaszczorku :kwiatek:


Wiecie w jakich godzinach otwarta jest siedziba KPZJ w Toruniu? Muszę ogarnąć papiery i rejestracje, a że to drugi koniec miasta, to nie chciałabym pocałować klamki 🙇
20 kwietnia będzie w Bydgoszczy dr Blanka Wysocka specjalistka od COPD jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie na pw
Aronka, dziekuje 😉
klaudia1994 masz priv.
Ja tak trochę z innej beczki->  wie ktoś może gdzie oprócz ośrodka Bedlińskich są w miarę regularnie organizowane odznaki? Planuję srebro a internet wypluwa termin na kwiecień a mnie interesuje czerwiec.

Ktoś z Was wybiera się 2.05 na zawody do Balczewa? 🙂
Inuravenne, ośrodek Bedlińskich to Ciechocinek? 😉 Odznaki są jeszcze w Grudziądzu (Rywal) i w Bydgoszczy (Jarużyn)
Libeerte, tak Bedlińscy to Ciechocinek a dokładnie Nowy Ciechocinek.  Dzięki za informację 🙂
Inuravenne, jak coś to robiłam w Grudziądzu, więc o tym mogę trochę powiedzieć jeśli chcesz 🙂
Inuravenne, Cavallino w Brzozie zdaje się też organizuje odznaki.
edit: ale to brąz, a Ty chcesz srebro...

Ja będę w Balczewie zapewne z aparatem, o ile nie będzie padać 😉
Achaja, od nas ze stajni będę startować ja i jeszcze jedna dziewczyna. Tylko, że w towarzyskich.

W razie co będę uśmiechać się o zdjęcia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się