wasze ulubione seriale

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 kwietnia 2015 20:21
Czekoladowiec probowalam, ale... Jakoś mnie to nie wkrecilo. Postaci wydają mi się jednak nudniejsze niż te w GA, nie zapalalam do nic sympatią, nie wiem czemu 🤔 Interesują mnie szczególnie losy Amelii, w sumie dla niej to oglądam 😉
Obejrzałam wszystkie 4 odcinki Got. ponoc wyciekło wiecej, ktoś coś wie? Jak tak to gdzie je można znaleźć? Nie wytrzymam teraz w oczekiwaniu  🙁
Cariotka   płomienna pasja
16 kwietnia 2015 22:02
nie oglądnęłam jeszcze ani jednego 😡 nie mam czasu 😵
wkręciłam się w the royals.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2015 06:53
Ja nie mam czasu na Castle'a 🙁 a propos, będzie ósmy sezon i podobno Nathan Fillion ma śpiewać 😅
branka, nie ma więcej. Zawsze patrzę tu: http://torrentz.eu/, bo przynajmniej sprawdzone i pewne.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2015 09:22
Wyciekły tylko cztery pierwsze odcinki 😉

Czemu Arrow tak nie wycieka?  🙄
Im bliżej finału tym gorzej się czeka ten tydzień na następny odcinek  😵
delta   Truth begins in lies.
17 kwietnia 2015 14:31
Czemu Arrow tak nie wycieka?  🙄
Im bliżej finału tym gorzej się czeka ten tydzień na następny odcinek  😵


Dokładnie, a jeszcze te promo które puszczają są składanką wszystkich ostatnich odcinków i czekam czekam, a tu jednak nie w tym odcinku :/
delta, już wiem na co czekasz
Facella a ogladałaś 19 odcinek? Jak to możliwe, że nie ma napisów od 30 marca? 🤔wirek:
[quote author=baffinka link=topic=205.msg2338430#msg2338430 date=1429261782]
Czemu Arrow tak nie wycieka?  🙄
Im bliżej finału tym gorzej się czeka ten tydzień na następny odcinek  😵


Dokładnie, a jeszcze te promo które puszczają są składanką wszystkich ostatnich odcinków i czekam czekam, a tu jednak nie w tym odcinku :/
[/quote]

o tak! wcześniej tak nie robili. Czekam na Olicity cały odcinek, a tu nie ma  😵 ale łzy mi napłynęły do oczu 3x w tym odcinku  😁
Ja też się wkręciłam w Castle'a obejrzałam wszystkie sezony i już jestem na bieżąco, co wcale nie jest takie fajne bo teraz trzeba się przyzwyczaić do tygodniowego oczekiwania.

flygirl Ja obejrzałam już 19 ale z angielskimi napisami, ta niecierpliwość w oczekiwaniu na polskie ma swoje plusy bo przynajmniej angielski odkurzyłam. To samo z good wife w ogóle polskich napisów nie ma na bieżąco, wiec przestałam nawet sprawdzac.

Z racji, że ze wszystkim już jestem na bieżąco to zaczęłam Criminal Minds i zapowiada się całkiem dobrze, plusem jest, że mam duużo odcinków w zapasie, więc tak szybko się nie skończa.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2015 05:50
Facella a ogladałaś 19 odcinek? Jak to możliwe, że nie ma napisów od 30 marca? 🤔wirek:

Nie obejrzałam nawet 17., bo nie mam kiedy 😁
Nie wiem co oni odstawiają z tymi tłumaczeniami, jak tak dalej pójdzie, to sama zacznę tłumaczyć... O ile będę mieć czas 😀
Magdzior Crimina Mins uwielbiam, ubóstwiam i oglądałam już 3 razy wszystkie sezony... 🤔wirek:
Nie wiem kto polecał Orange is the New black ale się wciagnełam przeokrutnie. Rewelacja!

Swoją drogą, bieżące sezony są juz ok 20 odcinka, co oznacza ze jeszcze 3-4 tygodnie, i wielka serialowa dziura.
Ze staroci polknełam Rodzinę Soprano, ciągniemy 6 stóp pod ziemią.

Poleci ktoś coś co już sie skonczyło, a objerzec trzeba?
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2015 15:49
House  😀
Oglądałam 🙂

to może ja liste wstawie, bo jest dluga 😀

OBEJRZANE:

The Sopranos
Firefly
Hotel Babylon
Jericho
Dr House
The Tudors
Desperate housewives
CSI Miami
Pushing daisies
The Mentalist
6 feet under
Almost Human
Body of proof
Breaking Bad
Alcatraz
CM: Suspect Behavior
Dexter
Fringe
Lie to me
Luther
Private Practice
The Finder
The V
Fargo
Sons of Anarchy
Newsroom
Hart of Dixie
A samo Criminal Minds? Bo widzę że Suspect Behavior obejrzałaś. The Following? Tylko to się jeszcze nie skończyło, teraz 3 sezon leci.
Marzena, spróbuj Brothers&Sisters 🙂
A samo Criminal Minds? Bo widzę że Suspect Behavior obejrzałaś. The Following? Tylko to się jeszcze nie skończyło, teraz 3 sezon leci.


Wpisałam te które się skonczyły, criminal minds oglądam i bardzo lubie
na bieżąco oglądam jeszcze całkiem sporo innych:
Arrow
Bones
Criminal Minds
Greys Anatomy
Person of interest
Scandal
Castle
Agents of SHIELD
The Flash
The Blacklist
How to get away with murder
Downton Abbey
Homeland
The walking dead
Game of thrones
Sherlock
House of cards
Better call Saul
Hell on wheels
Suits
Orange is the new black
Masters of sex


Calore - dzięki, sprawdzę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2015 17:01
A może Supernatural? I Emergency, Chicago Fire. Te oglądałam, ale na wyrywki i jakbym miała czas, to bym była na bieżąco  😁
Marzena, może Better Call Saul Ci podejdzie? (skoro oglądałaś Breaking Bad 😉)
Na axn white o 9😲0 zaczyna się 6 seria zaklinacze koni. Dziś 2 odcinki
Mam do was pytanie i prośbę jednocześnie, bo totalnie nieobeznana jestem z oglądaniem seriali via net. Umknął mi najnowszy odcinek The Blacklist, a chciałabym go jednak zobaczyć bez czekania aż będzie jakaś powtórka itp. Gdzie szukać ??
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2015 17:00
Nie no, ja osiwieję z tym serialem 😵 Nienawidzę oglądać na bieżąco...
Co obstawiacie w GA? 👀
Gniadata   my own true love
20 kwietnia 2015 17:01
Klami ze stron z playerami to ja znam iitv.info, kinoman.tv, zalukaj.tv (pewnie są też inne ale od dawna nie oglądam przez przeglądarkę i nie wiem co się jeszcze pojawiło)
jak nie masz problemu z pobieraniem to możesz ściągnąć uTorrenta i poszukać odcinka (dobrze to napisałam??) na kickass.to (albo thepiratebay i jeszcze jakieś torrentostrony dziewczyny tu polecały). ja mam jeszcze bestplayera i NapiProjekta, i to tworzy taki serialopakiet, tak mi najwygodniej wszystko oglądać 🙂
CzarownicaSa ja już widziałam zwiastun kolejnego odcinka

[b][b]UWAGA JAK KTOŚ NIE CHCE NIECH NIE OGLĄDA![/b][/b]
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2015 18:19
Oooooo, grubo! Nie mogę się doczekać, nienawidzę tego czekania 👿 Zaczęłabym oglądać od początku, ale jak ja znów przeżyję Marka, Lexi czy George'a wiedząc, co się będzie działo... 🙁
edit: A kij, chyba zacznę od nowa, nie będę bezczynnie czekać na nowe odcinki 😁
CzarownicaSa hahaha mnie też korci, ale mam mature za 14 dni,ale po maturze  😅
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2015 18:54
A, pytanko mam- oglądacie seriale na tabletach? Na jakich portalach się da?
Cda mi zacina i ciężko włączyć, serial.net w ogóle totalnie muli i nie mogę nic włączyć, bo co rusz reklama wyskakuje 😵 Zalukaj też ciężko, a i tak nie wszystkie odcinki tam mam :/
Macie jakiś sposób na oglądanie z tabletu? Poza ściąganiem, bo totalnie nie umiem i mi nie idzie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się