Westernowa Rewia Mody

.
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 maja 2015 13:40
oj, Buła jest bardzo wygodny, ale pleżerówki, przynajmniej te kilka na których siedziałam mają zupeeeeełnie inny ruch  😁
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 maja 2015 13:51
nie wiem, trudno to wyjaśnić... też jeździłam na młodzikach które dopiero zaczynały, ale przede wszystkim miały ruch bujany lewo-prawo a nie góra dół. Siedziało się naprawdę jak w przysłowiowym fotelu bez praktycznie żadnych różnic między chodami
.
Wichurkowa   Never say never...
06 maja 2015 14:28
A ja za czasów moich startów bywałam różoffa,czerwona,biała,czarna,fioletowa 😀
Jejkuuuu takie fajne czasy w tedy były.. :-)
Wichurkowa   Never say never...
06 maja 2015 14:29
i c.d bo się zdjęcia nie pomieściły🙂
.
Wichurkowa   Never say never...
06 maja 2015 14:48
To na kucyku to Tom Zajac a to drugie to Billy Cook :-) Teź lubilam ten czarny zestaw  😁
.
Livia   ...z innego świata
07 maja 2015 09:25
Wichurkowa, a już nie możesz do tych czasów wrócić? Wyglądacie bardzo fajnie!

Muchozol, ja na Muchę też bym wzięła jakiś inny kolor padu, żeby trochę przełamać tą stypę 🙂
Wichurkowa   Never say never...
07 maja 2015 10:21
Puki co nie mam na czym i gdzie,gdzie by się może i znalazło,ale ciężko z koniem:-) babunia Amberquin już na emeryturce,kucynka Speedy sprzedana,z białym łbem Shinerka ma nie pokolei w głowie i na show się nie nadaje... A szkoda bo jest dobra. Ale mam nadzieję ze może kiedyś.... :-)
.
Wichurkowa   Never say never...
07 maja 2015 11:01
Amber ma 21 lat,ale trochę w sporcie pochodziła i zasłużyła juz na to żeby jej dac spokój,teraz jest koniem do poczłapania w teren🙂
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
07 maja 2015 20:38
Wpadam, bo dzisiaj miał debiut napierśnik - po nasmarowaniu wpasował się pod kolor nam 🙂 Gniade w brązach to stanowczo dobre połączenie 😍
a wodze masz prawie pod kolor do bluzki!
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
07 maja 2015 20:52
Ciiii... wtapiałam się w tło z bluzką, ale mi nie wyszło 😁 A z wodzami to w sumie fakt - nie zauważyłam wcześniej xD
.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
07 maja 2015 21:47
Muchozol, zdjęcie na Musze koniecznie! 😍
Muchozol obydwa są piekne  😍
.
fakt drugi jeszcze lepszy 🙂 Jasne wszytsko musi się jakoś zgrac ze soba. A siodło jakie planujesz?
.
Livia   ...z innego świata
08 maja 2015 09:33
Wichurkowa, a to faktycznie, ale trzymam kciuki żebyś kiedyś mogła wrócić 🙂

Viridila, ale to super wygląda, jak profi komplet! W ogóle przesiadacie się na bezwędzidłówki? 🙂

Muchozol, aaa, w tym beżu będzie wam przepięknie! Oba mi się ogromnie podobają 💘

A ja już wiem, jaką koszulę chcę mieć na zawody 😍 Tylko że szybko jej nie ubiorę, bo termin zawodów został przeniesiony na wrzesień...
.
Livia   ...z innego świata
08 maja 2015 09:42
Muchozol, TAKA 💘 Zakochałam się od razu, bo czarna i gwiazdki 😍
.
Viridila właśnie miałam pisać, że napierśnik piękny kolorystycznie! Super wyglądacie!  🏇
Livia świetna ta koszula
Muchozol dzisaj wpadło mi w oczyy, dosłownie dało po oczach
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się