Howrse gra :)

machowa dla mnie niefajne jest żerowanie na graczach jeszcze nieogarniajacych gry  🙄
A sądzę, że jak ktoś zobaczył takiego konia tanio to chciał kupić jak najszybciej, żeby nikt go nie ubiegł.
Głupotę odwalacie teraz.  🙄
Spójrzcie na to w sposób, że te konie za tyle chodzą.. to nie jest nabieranie tylko czyta logika.
Jakim cudem ktoś sprzeda konia teraz za taką cenę.  😉
Pomyślunku trochę, minimum.. te konie nie są sprzedawane w jednej chwili więc sorry.
Do tego żadna osoba do mnie nie napisała z pretensją, po za jedną obrończynią dzieci.  😉
A ja Bogiem a prawdą nie ogarniam, po jakiego grzyba nadaje się takie mylne imiona koniom z ograniczoną ilością pokryć, gdzie samemu się kryje. Sama wystawiałam konia, który miał takie imię, ale naprawdę miał te wolne krycia.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 maja 2015 21:31
dar- sama się tak kiedyś nacięłam ,,bo okazyjna cena". Na osiołku. No i straciłam.
A z pretensjami nie pisałam, bo i tak nic nie odzyskała.
Raz się machnęłam ze sprzedażą konia (sama wystawiłam na sprzedaż  w dużo niższej cenie),ale napisałam do nabywcy konia i udało mi się go odzyskać, innym razem dopłaciłam 1\3 ceny.
No niestety, za gapowe się płaci.
Ja dzisiaj na perszeronach zarobiłam.... 1 800 000 🏇 konie 100% płodne za 50 -65 000, konie bez pokryć 30 000 🙂
TheWunia no niefajne, ale dużo osób tak robi.
Poza tym ja baaardzo rzadko nazywam konie (moje standardowe imiona to k lub o ;p), więc to "żerowanie" na graczach wynika z imion nadanych im u poprzedniego właściciela, a że sprzedaje konie hurtowo, czasami po 300-500 sztuk to nie będę każdemu z osobna zmieniać nazwy, bo coś tam  🙂
kończę na dzisiaj tego howrse.. patrzeć już na te konie nie mogę.

Wzbogacamy się dzięki graczom, którzy nie wiedzą ile co kosztuje.



otóż nie!
Mam prawie 10 mln przy regularnym wydawaniu nie patrząc na cenę.
Nigdy nie oszukałam żadnego gracza, zwłaszcza początkującego.
A czy ja w ogóle oszukuje? Chyba to jasne, że cena jest adekwatna do konia.
Cierp1enie jak to nie?
Jak kupię konia za grosze od początkującego gracza na bezpośrednich, a potem sprzedam za x kuponów to jest chyba korzystanie z niewiedzy, no nie?


Ja nie mam nic sobie do zarzucenia, nie oszukuję na wymianach typu prezent+koń, jedynie nie patrzę na imiona gdy sprzedaje hurtowo konie.
Poza tym zauważyłam, że nawet jeśli wystawiam konie z ofertą w imieniu typu "sprzedam OM" albo "wolne krycia, osioł" to one się sprzedają dopiero po tygodniu-dwóch lub w ogóle, więc ta osoba ma czas na obejrzenie konia i jego parametrów  😉

Ja wiem, że dar ma niepochlebne opinie na re-volcie czy zagrodzie, ale już nie czepiajmy się tak.
U mnie sprzedawanie koni z nieadekwatną nazwą do rumaka jest wynikiem przypadku (poprzedni właściciel), a nie mojej chęci oszukania innych, więc i w jej przypadku może tak być. Ale może też być tak, że robi to specjalnie. Nie oceniam ani nie stoję po niczyjej stronie. Chciałam tylko powiedzieć, że nie zawsze pojawiające się imię nieadekwatne do konia na sprzedażach= naciągacz, oszust.
Sprzedaję teraz konie nazwane ogier/klacz + pg i jakoś też schodzą za te 35 tys bez pokryć.. 🙄

Cierp1enie jak to nie?
Jak kupię konia za grosze od początkującego gracza na bezpośrednich, a potem sprzedam za x kuponów to jest chyba korzystanie z niewiedzy, no nie?


jak kupiłam tanio konia to i tak zostawiam go dla siebie, a nie sprzedaję
i dla waszej wiadomości wiele razy miałam prośbę o zwrot, bo ktoś się pomylił i konie oddawałam

sama też nadziałam się tak z osiołkami, dla mnie to oszustwo i tyle
Cierp1enie - rozumiem. Grasz bardzo fair i to się chwali 😉
Ja kupuję-->sprzedaję i tak w kółko, więc nasza rozgrywka trochę się różni...
Ale świadomie nie próbuję oszukać nikogo.
Co do zwrotów to u mnie różnie bywa...
Wszystko zależy od postawy osoby, która prosi o odesłanie konia.  🙂
Jeśli ktoś wyraża się niekulturalnie już na samym początku wiadomości to raczej nie oddaję.
A mnie nigdy nikt nie prosił o kasy za kupionego konia albo zwrot konia.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 maja 2015 13:09
Miał ktoś problem z graczem Benq?  Prezent przyjął, konia nie kupił...
Ja mialam, dokładnie to samo..
Dałam 2RO i miał kupić konia ale przedmiotu rzekomo nie przyjął więc konia też nie zamierzał..
Chyba ze 2 tygodnie uporczywie mu pisałam i w końcu konia kupił.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2015 13:38
Jeśli rejestruję w swoim OJ swoje boskie konie to podnoszą mi one prestiż? Czy nie? 🤔

Jakie jeszcze konie można głaskać oprócz Topaza i Mroza? Xantosa chyba juz nie ma?
CzarownicaSa - oczywiście, że tak
Ps. Dostałam od ciebie PW, ale chyba wyczerpałam temat w wątku  😉
Dementek - ja czekam już z miesiąc  👿  🤬
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2015 13:42
Spoko, rozumiem :kwiatek: Dzięki :kwiatek:

Nie radzę sobie z tym ośrodkiem no  🤔 Dotarłam do 54% i ni grzyba nie mogę pójść wyżej 👿 Nie mam dobrych koni, żeby zapisywać je na zawody i do boksów... ech. Trzeba pokminić.

Wyprzedaję też CR za equss, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na pw :kwiatek:
Ja z OJ już zrezygnowałam. Miałam lekcje za 52 equus, prysznice, poidła w 15 boksach tych średnich i stwierdziłam, że mi się nie opłaca, więc hoduję sobie krówki  🤣
Ja się trochę zajmowałam tym OJ, ale ni chu nie mogę podskoczyć powyżej 77%, teraz w ogóle spadło mi na 72%, bo konie pouciekały  🙄 Strasznie irytujące, nie mam pojęcia, co robić z tym OJ, żeby miał sensowny prestiż. Mam 50 boksów i wszystkie możliwe gratisy, a i tak lipa. A przez niski prestiż nie przyjdą do mnie lepsze konie i się zamyka koło beznadziei.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2015 13:59
Ech... no ja będę kombinować, zobaczymy jak to wyjdzie.
Aa jeszcze jedno- ile akrów ma średnia z ile duża łąka?  :kwiatek:
Mała - 5 akrów, ,średnia- 10, duża- 25  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2015 14:09
Dziękuję :kwiatek:
też mam problem z graczem Benq. Jakieś rady? zbiorowy pozew do Ow?  🤣
Do Benq trzeba naprawdę dobijać się, pokazać screeny bo on/a zapomina że wzięła prezent.. -,-`
Ja mam prawie 90 procent w Oj nie wiem jak dość do tego 90. W zawodach mi nie idzie.
Nie ma ktoś RP na zbyciu ?
Miał ktoś problem z graczem Benq?  Prezent przyjął, konia nie kupił...


Ja przedwczoraj wystawiłam OM, tak samo się skończyło  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się