Howrse gra :)

No nie.. jak ona ma być za 20 kuponów, a ja już pewnie 30 przekroczyłam  🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
03 czerwca 2015 15:29
30?  🤔
otworzyłam 12 wyzwań za kupony i diamenty. 
teraz muszę dozbierać 30 kuponów na zarezerwowane na dwa fioletowe.  Biorąc udział w nst. promocjach, więcej pójdzie kuponów niż te konie są warte.
Jestem spłukana kompletnie, bo mnóstwo wyzwań wywalało mnie na 2 poziomie, porażka jakaś, a jeśli nie załatwie jeszcze kuponów to i tak jej nie zdobędę, zabraknie mi 9 ruchów
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 czerwca 2015 15:34
TheWunia to co nie pisałaś! 🤬 Ja jeszcze jedne OM mam i SLH! Nie wiem też czy nie mam jeszcze wolnego limitu na 2-3 konie, zaraz zerknę. Może jest jeszcze szansa?

edit: mam jeszcze 3 wolne zabicia, masz jakieś konie na kupon? Albo PD?
Mam dwa 27 latki to zaraz je podstarzę, jesteś przekochana  :kwiatek: :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 czerwca 2015 15:58
Dawaj dawaj 😀 ja mam jednego 23 latka to tez go postaze. Om Ci przesle, to kolejny kupon- i juz masz na 2 WT 😀
Jak coś to ja mam 6k i mogę pożyczyć 🙂
ja w sumie mogę dać 50 000 eq, to już połowa kasy na zdechalaka. mogę też zdechnąć coś u siebie 😉
Pozwolę sobie podsumować tą promocję. Albo mam wielkiego pecha, albo to jest niezły wyzysk. Wydałam do tej pory 34 kupony, kupony libeerte okazały się szczęśliwe i zdobyłam przekąski, aczkolwiek po konia wpadnę rzutem na taśmę. I oficjalnie mówię, że więcej nie mam zamiaru brać udziału w howrseowych promocjach, co najwyżej kupić konia na zarezerwowanych, bo przepłacać tyle+ jeszcze pilnować regularnego klikania to jest jakaś kpina.
Dobrze, że to jest chociaż klacz to będę miała dwa konie, a nie jednego.

Bardzo, bardzo chcę podziękować wszytskim którzy mi pomogli, jak tylko będę mogła to się odwdzięczę  :kwiatek:
Ja jestem spłukana z kuponów, o diamentach nie wspomnę, na amen, jeszcze nigdy tak nie miałam, myślałam że chociaż ktoś kupi Sleipnira, ale chyba się przeliczyłam 🤔 Jeszcze żadna promocja jaka była w tej grze, tak mnie nie wydudliła  🙁
Ja wydałam 34 kupony, 40 diamentów, ale u mnie było pewne, że wyjdzie więcej niż minimum, bo pominęłam parę klików i zamiast poczekać najpierw kupowałam normalnie przekąski za kupony. Zostały mi 3 ruchy do boskiego.
cóż, ja też się pokusiłam na tą promocję, na razie -22 kupony w plecy + wyzwanie które dostałam w labiryncie, pare strzałów było pustych.. i 20 ruchów przede mną  😵
będe mieć diamenty jeszcze jutro, czyli musiałabym kupić jeszcze min 2 zestawy, jak wszystko pójdzie gładko...
ma ktoś moze jeszcze możliwość ubicia koni u siebie lub pożyczyć kupony? oddam w przeciągu 4 dni + dorzuce coś fajnego z cr  :kwiatek:
ja wydałam 18 SLH, 20 diamentów i z 30 kuponów i nadal nie mam boskiego  😵
Ale to przez to, że chciałam daleko dochodzić w WT  😫
ja wydałam 50 passów, reszty nie zliczę 😎 😵
A dlaczego teraz już są tylko 4% na godzinę? 🤔
Te konie naprawdę nie wrócę ? Dołożyłam tyle kuponów i zapomniałam wymienić marsa  😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2015 08:28
Nie no, chyba wrócą?
U mnie dalej 5% energii 🤔

Ja generalnie też jestem wściekła :/ Wydałam o wiele mniej niż dziewczyny, bo raptem 10? 12 kuponów?
A najlepsza rzecz, jaką zdobyłam to... Złote Jabłko 🤔
Nawet Perszerona nie mam... nigdzie go nie było. I jestem dopiero w połowie labiryntu...
Chyba najgorsza promocja do tej pory.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 czerwca 2015 08:42
Te konie naprawdę nie wrócę ? Dołożyłam tyle kuponów i zapomniałam wymienić marsa  😂


wrócą, wrócą.
Też się oto pytałam.  😁
Mi się trafił ten perszeron przed chwilą. Tylko kurde, dopiero teraz? to on mi zbędny. Ani nie sprzedam, ani nie pokryję, bo PG za niskie. A na bank już jest hodowla, która wywindowała PG w kosmos 😁
O, a najlepszy prezencik, to japko i wyzwanie. Nie wydałam kuponów, a jestem na o9, w sumie ponad połowa.

Chyba najgorsza promocja do tej pory.


najgorsza moim zdaniem była ta z wykopaliskami. tutaj od początku była rozpiska z kuponami i przekąskami, a wtedy nie wiadomo było co się trafi po wydaniu kuponów :/ ja rozumiem, że na promocję trzeba się wykosztować, ale niech jest to jakieś uczciwe. punkty w RO do piniat były w każdym jednym, a tu loteria. to samo było z wykopaliskami, a podobno kolejne się szykują 😵
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 czerwca 2015 11:45
Dlatego wykopaliska sobie odpuszczam, trudno będę musiała poczekać na zarezerwowane.  Wolę to, niż wydać pierdylion kuponów bez gwarancji zdobycia boskiego.
Zarezerwowane będą pewnie w okolicach lipca - sierpnia. O ile będą zaraz po promocjach.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 czerwca 2015 19:45
A gracz Benq, który mnie oszukał na 3 kupony, dał mnie na czarną listę- kuponów nie odzyskam.... I wiadomo, dlaczego jest tak wysoko w rankingu graczy :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2015 21:33
Nie ma już możliwości powiększenia boksów? W sensie, że mam np. średni boks i chcę go rozbudować do większego? 🤔
Jeśli tak to beznadzieja... bo muszę niszczyć średnie boksy i na ich miejsce budować większe, a wtedy razem z nimi niszczę poidło i prysznic... :/
CzarownicaSa- poidło i prysznic wróci Ci do zapasów jak zepsujesz boks, więc nie jest aż tak zle  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 czerwca 2015 13:47
Aaa! To luzik 😀
Oddam konto na .com, dużo fajnych rzeczy, kto pierwszy ten lepszy - pw 🙂
nazbierałam se 8 wazoników i tylko dwie kości :/ pamiętacie, czy były jakieś ekstra punkty, cokolwiek później? uparłam się, żeby zebrać całą kolekcję tęczowych koni 😁
Calowe kupiłaś bomby ?  Ja jeden zestaw. A widziałam ze juz boskie mają ludzie.

Pamiętacie czy później w bomba kie ma więcej wybuchów czy też tylko 3 za kupon?
Czy na to jest jakiś system czy każdy ma inaczej rozmieszczone?
Każdy inaczej chyba

A pamięta ktoś może ile mniej-więcej kuponów szło? Chyba dosyć dużo 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się