Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 czerwca 2015 12:11
helcia polecam Alantan, taka zasypka. Odkąd JARA poleciła ją w tym wątku chyba to jest to mój ulubiony kosmetyk po goleniu (właśnie na krostki).
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2015 18:45
Gdzie mogę wystawić opinię o firmie z branży budowlanej tak, żeby jegomość nie mógł jej usunąć?
CzarownicaSa, polecam TransferWise
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 czerwca 2015 12:07
Bay dobry przelicznik funta maja?
viatolla kupuje sie dla zestawu (samochód + przyczepa) ? Ma jakiś termin? Jak w październiku  wykupilismy dla konkretnego zestawu to teraz jesli chcemy wykorzystać tego samego, bo punktów spokokojnie wystarczy to musimy mieć ten sam samochód i przyczepe?
Tak wyczytałam na stronie i w umowie. Chce sie upewnić. 😉
Viatoll kupujesz nie do zestawu, tylko do holownika. Przyczepy możesz podczepiać różne. Po roku nieużywania przychodzi pismo, że trzeba go oddać. U mnie w dwóch samochodach, zdarzyło się, że przez rok go nie włączałem i przyszło pismo, ja jednak nie oddałem i mimo to działa cały czas.
Bo w umowie tez mam numery rejestracyjne przyczepy...
Czy po prawie miesiącu od nadania listu poleconego będę w stanie dowiedzieć się na poczcie czy przesyłka została dostarczona?  🤔 Oczywiście mam nr nadania.
a na emonitoringu Ci nie znajduje? do 9 miesięcy chyba można sprawdzić (na emonitoringu) więc na poczcie też spokojnie
Dzięki! już sprawa wyjaśniona. Nie wiem czemu ale byłam przekonana, że po takim czasie już nie będzie w systemie internetowym 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
14 czerwca 2015 12:35
A tak w temacie poczty... Czy ktoś z Was robił może reklamację w sprawie zaginionej przesyłki? Jestem ciekawa jak sprawa się wyjaśniła, co postanowiono  :kwiatek:
Słuchajcie, pisałam projekt, ma kilkanaście stron, każda zgodnie z wymogiem ponumerowana. Czy w spisie treści na początku tę numerację wpisać? Typu "Tytuł rozdziału 3" - s. 12? Nie mam takiego zmysłu graficznego i nie wiem czy ma to sens?
a czemu by nie
na pewno to ułatwi czytanie
tylko pamiętaj o jakimś ładnym układzie, że np. tytuł wyrównanie do lewej, a nr strony w tym samym wierszu z wyrównaniem do prawje
E., zastanawiałam się czy to nie będzie na wyrost przy tak małej ilości stron 😀 ale już wysłane, zrobiłam tak jak piszesz, spis treści do lewej, numery stron do prawej 😉
CzarownicaSa, tak, mi pasuje 🙂 Poza tym zawsze wszystko sprawnie, pieniądze są szybko transferowane
Jak to jest w SPA? Trzeba mieć swoje majtki czy coś?
Tania, teoretycznie powinni mieć takie jednorazowe. Ale na wszelki wypadek bym wzięła swoje :P
[quote author=budyń link=topic=20.msg2376342#msg2376342 date=1434361093]
Tania, teoretycznie powinni mieć takie jednorazowe. Ale na wszelki wypadek bym wzięła swoje :P
[/quote]
No, ale tam się chodzi boso? Japonki brać? Szlafrok?
http://www.palacmierzecin.pl/grape_spa_-_wellness/programy_spa/
Tu mam być. Hi!Hi! Tam są i konie, pewnie zamiast się moczyć w winie pójdę na jazdę.  😉
ps
Nieograniczony relaks i kąpiele w Strefie Wellness ◦ sauna fińska, grota aromatyczna, caldarium, sauna na podczerwień, grota inhalacyjna, łaźnia rzymska, grota skalna z wodospadem, tepidarium, wypoczywalnia
◦ basen rekreacyjny z hydromasażami i jacuzzi

• Pielęgnacja twarzy ◦ Essential - zabieg intensywnie nawilżający twarz

• Rytuał na ciało ◦ Wygładzający peeling ciała, winna antyoksydacyjna kąpiel Regent z kieliszkiem wina z Winnicy Pałac Mierzęcin i winogronami, klasyczny masaż całego ciała. - relaks i piękne, odżywione ciało

Co to jest? To wytłuszczone?  👀
Tania jesli chodzi o hotelowe SPA to najlepiej ubrać sie w strój kąpielowy, na to szlafrok i jakieś klapki na stopy. Jednorazową bieliznę tez mają. Zależy tez jaki zabieg. Jesli sama twarz to mozna przyjść normalnie ubranym.

Caldarium to gorące kąpiele.
Tepidarium to takie suche pomieszczenie, najcześciej z jakimiś aromatami , temp. ok 35 stopnie. Masz sie położyć na leżaczku i relaksowac.  😀
A ta kąpiel to pewnie kąpiel w winie (są takie specjalnie w baniakach do spa, raczej nie do picia) , w wannie z hydromasażem.
Dziękuję.  :kwiatek:
Moim zdaniem strój kąpielowy do SPA na masaż to średni pomysł jednak (chyba, że mowa o bikini, to lepiej) 😉 Taniu zawsze możesz tam zadzwonić i zapytać, ale każde szanujące się SPA (😉) powinno dawać jednorazową bieliznę (polecam nie zostawać jednak w swojej, może się pobrudzić olejem no i masażystom jest łatwiej masować), jednorazowe kapcie i szlafrok. Jeżeli jesteś gościem hotelu to może masz szlafrok w pokoju i klapki też.
Moim zdaniem strój kąpielowy do SPA na masaż to średni pomysł jednak 😉 Taniu zawsze możesz tam zadzwonić i zapytać, ale każde szanujące się SPA (😉) powinno dawać jednorazową bieliznę (polecam nie zostawać jednak w swojej, może się pobrudzić olejem no i masażystom jest łatwiej masować), jednorazowe kapcie i szlafrok. Jeżeli jesteś gościem hotelu to może masz szlafrok w pokoju i klapki też.

No właśnie ja mam kostium taki zabudowany. Serio można zadzwonić i spytać? Nie wyśmieją mnie?
Chodziło mi o bikini. 😉 zabudowany odpada na masaże. Niektórzy nie czują sie komfortowo w tej jednorazowej.
Tania zadzwon śmiało. Duzo osob dzwoni z takim pytaniem. 😉
Tania, pracuje w spa w hotelu 5* i jeszcze nigdy nikogo nie wysmialismy za takie pytania 😉 ja zreszta staram sie o takich rzeczach mowic przy rezerwacji masazu.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 czerwca 2015 21:11
Tania, a wyśmiałabyś kogoś, kto zadzwoniłby przed pierwszą jazdą konną jak ma się ubrać?
Tania, a wyśmiałabyś kogoś, kto zadzwoniłby przed pierwszą jazdą konną jak ma się ubrać?

Nie, Oczywiście, że nie. Ale ze SPA nie mam doświadczeń. Myślałam, że to jakieś oczywiste i głupio pytać.  😡
czy ktoś tutaj rejestrował się w akademii PARP? mam problem z rejestracją, piszą, że hasło ma zawierać duże litery, a w tych rubryczkach w ogóle nie da się wpisać dużych 🤔 to samo z loginem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 czerwca 2015 18:27
Tania, myślę, że nigdy nie jest głupio pytać, jeśli jest się uprzejmym i miłym. I lepiej zapytać i mieć pewność, niż potem czuć się niekomfortowo. 
Czy istnieje polska wersja Mad Libs?
calore, ja się rejestrowałam, wszystko działało. Nie da się wcisnąć Shift+litera? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się