Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

jeżdżenie a jeżdżenie to też jest różnica i zanim cokolwiek napiszesz zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami moich wypowiedzi a w szczególności zdjęć.\


Taa. Jaka jest różnica między spokojnym jeżdżeniem "dwulatka i trochę", a ostrym jeżdżeniem "dwulatka i trochę" oprócz przymiotników? Żadna. To się nazywa jazda na trochę ponad dwuletnim koniu.
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
30 kwietnia 2009 22:16
Hieny jeszcze nie nasycone? a mi się już znudziło, i tak widzicie to co chcecie zobaczyć w tym co pisze. Bawcie się dobrze .
caroline   siwek złotogrzywek :)
30 kwietnia 2009 22:17
gracja03, gratuluje, nie dość, ze udało ci sie nie zauwazyc, ze to wypowiedzi dwóch różnych osób, to jeszcze zapomniałas po raz trzeci dodac, ze ty juz zakończyłas temat 👍
tradycyjnie, żenada.


Aquarius, oczywiscie, ze jest róznica. jest jezdzenie i jest wycieczka na hubertusa.
no i jeszcze jest jezdzenie na koniu, ktoremu pare kilo do normalnosci brakuje...


edit
braaaawo! jednak znowu nam powiedziala, ze z nami nie gada :P
Bischa   TAFC Polska :)
30 kwietnia 2009 22:21
Dobra dziewczynki koniec , bo będzie kolejny temat do zamknięcia jak się modki wkurzą  😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
30 kwietnia 2009 22:33

To  że koń zbyt chudy , no cóż następnym razem czytaj uważnie moje posty i nie czepiaj się pierdół, nie zaśmiecaj forum swoimi wywodami i nie prowokuj takich sytuacji jak ta tutaj. Jak  masz zły humor odreaguj to w inny sposób.
A hieny zawsze były  są i będą , czerpią z "hienowania" wielką radość, wyczekują tego a nawet prowokują.
Każdy z nas ma takie samo prawo wypowiadać się na tym forum, caroline nikt nie zmusza cię do czytania wątku "Szokujące ogłoszenia"
Tyle z mojej strony na ten temat, dla mnie jest on już zamknięty.


O matko ! Nie żal Ci konia Twego było???????  🤔  😤
Co do hien- bywa, że pojawiają się na forum szukając padliny tam gdzie jej nie ma. Ale bywa, ze spełniają wspaniałą rolę- walcząc min. o dobrostan koni, który tu najwyraźniej naruszono.
I dziwi mnie bardziej rażąca naruszenie dobra konia u kogoś ze stałych czytelników tego forum, niż często zielonych w temacie koni sprzedawców na allegro, tak często cytowanych tutaj.
Dziewczyno opanuj się i nie dziw, że ktoś przyuważył pewne zachowania Twoje  i wyraził swe negatywne zdanie- w końcu to forum.    🤔wirek:
  ...
Tylko koni żal  😵

Edycja :ostatnią wiadomość przeczytałam po wysłaniu postu .
Tak już odchodząc od tematu okrutności, lub jej braku u Gracji to nawiązuję do kucyka. To już mnie przeraża. Czy ludzia jeszcze myślą? No mój inteligentny <ironia> kuzyn, który nigdy w życiu nie zbliżył się do konia bliżej niż na odległość 2m zdaje sobie sprawę, że u młodych koni (jak i u innych stworów, które żyją) obciążenia typu człowiek nie wchodzą w grę. Jeszcze zrozumiem zajeżdżanie 2 latka (chce się szybko zarobić), zrozumiem wsadzanie kogoś lekkiego na masywnego 1,5 rocznego konia do zdjęcia (łatwiej sprzedać), ale ok. 7 letnie dziecko na 10 MIESIĘCZNYM KUCYKU?!?! Chciałoby się zbluzgać takiego człowieka 👿 Toż to jeszcze koński dzieciuch! 🤬 Mogli jeszcze zrobić zdjęcia pod siodłem, w skoku. Łatwiej się sprzeda. A kopyta takie długie, żeby było lepsze odbicie- takie platformy 🍴 🤔wirek:Po prostu brak słów...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 kwietnia 2009 22:35
Dorotheah,  ale to nie pierwszy raz. Do gracji po prostu nie trafia. Dlatego już żal się wypowiadać i czytać. No i jak zwykle, tylko konia żal.
caroline, , to Ty siedzisz na tym koniu na aviatorze????
Bo jeśli to ty to ja na twoim miejscu zajęłabym się własnymi sprawami i nauką jazdy konnej, bo najgłośniej tu krzyczysz, a koń na zdjęciu jest pięknie złamany w potylicy, gratuluje sukcesu, czarna wodza czy poprostu aż tak wisisz na wodzy???
😂  lol

Caro jak mozesz !
caroline   siwek złotogrzywek :)
30 kwietnia 2009 22:47
ciska, moge i to jedną reką 😎
na aviatorze  👍

Doro, Strzyga niestety ma rację...
Bischa   TAFC Polska :)
30 kwietnia 2009 22:52
aviatorze

Caroline latasz samolotem na koniu ?  😂 Aviator to rodzaj samolotu  😁
Zdjęcie to tylko moment droga/drogi Gobnait i nie ma to nic  do tego jak jeździ  🙄
Gobnait
jak po 1 małym zdjęciu -122x122piksele- możesz oceniać jak kto jeździ i czy koń jest 'złamany w potylicy' czy nie??

wracając do tmatu Gracji, ja tam bym się cieszyła, gdyby ktoś zwrócił mi uwagę, że coś z koniem jest nie tak. I szczerze, gdyby nie volta, a przedewszystkim voltovicze, to ja dalej jeździłabym w kółko i miała wiedzę o koniach prawie równą 0

Wszystko na tym zdjęciu widać 🙁
trzynastka   In love with the ordinary
30 kwietnia 2009 23:11
Wszystko na tym zdjęciu widać 🙁


A po tym poście widać jak obszerną wiedzę posiadasz  😂
Poproszę o autograf .  :wysmiewacz22:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 kwietnia 2009 23:13
Eh, nie trafiłam w wątek. A wiec jeszcze raz:









carline, Ty dziewczyno wiecej konia nei głaszcz, bo go w potylicy łamiesz!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 kwietnia 2009 23:35
Pfff...I jeszcze sie chwali publicznie takimi zdjeciami na aviatorze... Nie no, samo zuoooo! Nie głaszcz lepiej Koniczka wiecej tak jak mowi Strzyga, nie dotykaj, nie patrz a nawet i nie mysl o nim!


😁 😁 😁
Złamała, a nawet połamała biedne konisko!  😵
TOZ naślemy, odizolować ją! 😂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 kwietnia 2009 23:39
Wypuść konia na pola, łąki, do lasu, niech mu się połamana potylica pozrasta  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 kwietnia 2009 23:42
wiecie co, ja to ignorantka jestem, a przecież widać, że ona go wcale nie głaszcze!

Ona wbija mu paluszek w mięsień tak, że go paraliżuje. Co tam jazda na dwulatku, TO się dopiero nazywa okrucieństwo.
Caroline - wytłumacz może co na tym zdjęciu robiłaś poza głaskaniem i problem będzie załatwiony.

Mogła się dziewucha przypalić bo jednak w drugiej ręce wodze są trzymane na kontakcie. Generalnie konika masz w ręce.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 maja 2009 12:53
nie ma mozliwosci aby ominela drzewo przed ktorym chce sie skrecic
przeczytałam i leże i kwicze 😂 😁 🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 maja 2009 13:07
Ale jakie wzięcie ma 😁
"Jej mocna zaleta to bardzo szybki kontrgalop i nieustepliwosc wobec konkurencji." - nie, nie, to lepsze 😉.
nic, tylko kupować tego konia "zachartowanego" w boju  😀iabeł:
Podejrzanie tania ta klacz 👀
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
03 maja 2009 18:42
http://www.allegro.pl/item625746534_okazja_bardzo_ladna_klacz.html

fatalnie osiodłany koń, siodło leży praktycznie na szyi , jakaś pozwijana  szmatka pod siodłem,  o popręgu nie wspomnę i to co ma w pysku ..., o jeźdźcu nie wspomnę  😵 😵
ale jeździec zajefajny!!!  😂
eno, bez przesady..... żadnej wielkiej "katastrofy" w tym ogłoszeniu nie widzę... Koń odkarmiony, źle się tam chyba nie ma, żadnych "cudów" tam nie odnotowałam.... a że jezdziec + sprzęt prezentują obrazek pt "jeździectwo po rolnicko-wiejskiemu", no, to cóż, nie wszystkich da się jakoś bardziej do konia "ucywilizować".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się