Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Kupiłam bilet IC przez Internet i przez przypadek wybrałam złą ulgę tzn. wartość ta sama (37%), ale przez przypadek zamiast dzieci/młodzież wskoczyło niewidomy. Da się ro jakoś zmienić czy muszę zwracać bilet i kupować jeszcze raz?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 listopada 2015 20:12
Czy ktoś z nas tutaj ma do czynienia/styczność z opieką społeczną? Miałabym kilka pytań :kwiatek:
Czy jeżeli po zrobieniu zamówienia w sklepie internetowym wyskoczył mi gotowy, wypełniony druczek do przelewu przez pocztę polską, to mogę to zrobić internetowo, przepisując po prostu dane z druku?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 listopada 2015 20:54
Możesz 😉
Dziękuję za ekspresową odpowiedź :kwiatek:
Jakie kroki należy podjąć, gdy zgubi się dokumenty samochodu?
Jakie kroki należy podjąć, gdy zgubi się dokumenty samochodu?

Wydzial komunikacji najbliższego urzędu miasta/gminy wydaje duplikaty i informuje co należy zrobić w tym kierunku, także ja bym sie tam zapytała.
Gdzie spełnię swoje chciejstwo i kupię taki kubek? :kwiatek: Najlepiej duży- 450ml 😉 zdjęcie zapożyczone z fb 😉

Nic mi się nie stanie z bryczesami i rękawiczkami w praniu ustawionym na 30stopni, ale na bawełnę? 😡
flygirl, ja wrzucam często i nic się nie dzieje 🙂
Uf, to dobrze. Tak to jest jak się pierwszy raz samemu pierze takie rzeczy. 😁
efeemeryda   no fate but what we make.
10 listopada 2015 21:04
coś się stanie na pewno - będą czyste  😁
:kwiatek:
Na szczęście wystarczy 5 minut w stajni, żeby wróciły do swojego stanu 🤣
marlin1990, , proponuję znaleźć punkt, gdzie wykonują nadruki na kubkach, koszulkach itd. Zanieść wzór i po sprawie 😉
kontestacja już znalazłam taki punkt :kwiatek: ale jeszcze liczyłam na to, że ktoś podeśle mi link do "gotowca" 😂
marlin1990 Uderzaj do baffinki, zajmuje się tym i jest to jej zdjęcie  😉
Atea dziękuję :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 listopada 2015 13:19
marlin1990, kubek jest zrobiony przez forumową Baffinkę, ale nie ma możliwości na większe pojemnościowo.
JARA była zdesperowana i znalazłam wymarzone 450 ml  😍 polecam niespodziwajka.com  :kwiatek: zrobią mi projekt grafiki ze zdjęcia i prześlą do akceptacji, już się nie mogę doczekać mojego kubeczka 💘
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 listopada 2015 18:08
marlin ja bym najpierw zapytała baffinkę o zgodę, wiesz, prawa autorskie i takie tam..  😉
smarcik kubki "Ciężko pracuję by mój kot/pies miał godne życie" można kupić w wielu sklepach ... Tylko jak na złość konia nigdzie nie ma 😵 pisałam do baffinki ale się nie odzywa, a mi zależy na czasie, bo chciałam sobie zrobić prezent na urodziny, które nadchodzą wielkimi krokami 😜 nie wydaje mi się żeby to hasło było chronione prawami autorskimi, tym bardziej, że robię jeden kubek na własny użytek  😉
Bo baffinka dopiero wieczorem będzie przed kompem. Byłam lepsza bo zdobyłam numer i mój kubek będzie do mnie jechał. Tyle, że mi taki olbrzymi niepotrzebny, starczy taki mały.
jest CUDOWNY
tunrida i wszystko jasne 😉 ja będę cierpliwie czekać na swojego olbrzyma  😍
Wiecie może gdzie warto "uderzyć", aby ktoś wydrukował zdjęcie jako fototapetę w dobrej jakości?
Wg podanego wymiaru, rzecz jasna.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 listopada 2015 19:50
Do lokalnego studio fotograficznego może? Albo jakiejś firmy produkującej tapety/fototapety.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 listopada 2015 07:36
Jeśli muszę złożyć korektę zeznania podatkowego(brak podpisu), to co mam przygotować? W sensie muszę mieć ponownie wydrukowane zeznanie i złożyć je jako korektę? Czy dostanę stare, już wysłane i po prostu je w ramach korekty podpiszę z adnotacją? Jak to wygląda? 🤔
I o co chodzi z tym odprowadzeniem dziecka od podatku? Co to w ogóle jest? 🤔
Co do braku podpisu, to idziesz do US i podpisujesz zeznanie w obecności urzędnika. Ja tak zrobiłem. Co do dziecka, to odprowadzałem kiedyś moje do przedszkola, ale od podatku jeszcze nigdy  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 listopada 2015 08:27
Misiek no jak to, mnie w czasach szkolnych mama odprowadzała od podatku  👀 Była ulga 1000zł, ale nie wiem od czego to zależało.
CzarownicaSa a nie możesz złożyć elektronicznie i podpisać wpisując kwotę przychodu za 2013 rok ? To jest dana, która uwierzytelnia Twoje zeznanie podatkowe i nie musisz posiadać certyfikatu z podpisem.
Czy chodzi Ci o ulgę podatkową z tytułu posiadania dziecka ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 listopada 2015 08:45
Jagoda chyba tak, ktoś mi coś o tym wspominał, ale nie wyjaśnił o co chodzi.
Internetowo nie mogę, bo nie wiem gdzie mam zeznanie za poprzednie lata 🙁 Chyba pojadę dziś do urzędu z wydrukowanym PIT-em i zobaczę, co każe mi zrobić urzędniczka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się