Islamizacja Europy?

Nikt tego nie chce, ale to się zdarza wszędzie na świecie. Od tego są organy ścigania i własnie zajeli sie tym panem  😎
A jak się organa ścigania do dupy temu Panu dobiorą to cała Polska stanie w jego obronie..
Bo się kozo......y należało. I w ogóle o co chodzi ? Po ryju nie dał. Ot...poklął trochę.
A jakby ten Palestyńczyk się wkurzył i nabluzgał bohaterowi albo w ryja dał (należałoby się ) to by się krzyk podniósł, że naszych biją.....bydło z importu.

A mnie chodzi o żeby drugiego człowieka szanować bez względu na to jak wygląda.
Jeszcze raz zapytam .....uważacie , że takie zachowanie wobec chłopaka jest w porządku?

szemrana, ależ nikt Ci na to nie odpowie. Przecież "na całym świecie się to zdarza". No wielkie halo - naubliżał mu. Opcjonalnie znowu posypią się "argumenty" w postaci linków do tego, że w Niemczech imigrant kogoś zgwałcił.

Dopiero teraz obejrzałam ten filmik, wcześniej przegapiłam link. I... jakieś takie uczucie wstydu mnie ogarnęło. Niby nie powinno - ani mnie tam nie było, ani nie znam nikogo z osób, które są na nagraniu. To chyba określenie "brudas" tak na mnie podziałało. Znalazł się... przedstawiciel czystej rasy, psia jego mać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 stycznia 2016 19:07
szemrana, oczywiście, że takie zachowanie nie jest w porządku, ale czy tak samo by Cie zbulwersowało takie zachowanie polaka wobec polaka?

Dworcika, a wiesz ile razy mnie ktoś ubliżał tylko ze względu na miejsce gdzie pracuję? Aż ręce opadają  😵
A jak się organa ścigania do dupy temu Panu dobiorą to cała Polska stanie w jego obronie..
Bo się kozo......y należało. I w ogóle o co chodzi ? Po ryju nie dał. Ot...poklął trochę.
A jakby ten Palestyńczyk się wkurzył i nabluzgał bohaterowi albo w ryja dał (należałoby się ) to by się krzyk podniósł, że naszych biją.....bydło z importu.

A mnie chodzi o żeby drugiego człowieka szanować bez względu na to jak wygląda.
Jeszcze raz zapytam .....uważacie , że takie zachowanie wobec chłopaka jest w porządku?




Ksenofobia to naturalny, oczywisty wręcz odruch w stosunkach międzyludzkich. Doświadczenie tysięcy pokoleń potwierdza jego słuszność (w Ameryce przetrwały tylko agresywne plemiona indiańskie, nastawionych pokojowo wytępiono...). To przykre, że obrywają także niemuzułmanie, ale nic się na to nie da poradzić. Skoro rządy i policje chronią migrantów, ludzie odruchowo atakują wszystkich różniących się wyglądem - przede wszystkim właśnie chrześcijan (ale także Sikhów, Hindusów i wszystkich innych "kolorowych"😉, bo ci nie mogą liczyć na żadną pomoc współwyznawców.

I tak - to zachowanie jest wytłumaczalne i zrozumiałe. To naturalna reakcja na oczywiste zagrożenie. Należy się spodziewać coraz większej liczby coraz brutalniejszych incydentów tego rodzaju - a obecna polityka rządów europejskich może to zjawisko tylko potęgować. Ba! Ta właśnie polityka jest jego powodem...
safie, nic nowego niestety. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie "jechał" po innych, bo ten drugi inaczej wygląda, inaczej mówi lub robi coś nie po myśli tego pierwszego. No ale to chyba nie jest w porządku? Obojętnie czy dotyczy "pani w kasie, bo się pociąg spóźnił", czy też obcokrajowca.

jkobus, nie rozumiem co masz na myśli pisząc "To przykre, że obrywają także niemuzułmanie, ale nic się na to nie da poradzić."? To jak muzułmanin, to znaczy, że słusznie obrywa?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 stycznia 2016 20:13
Dworcika, już napisałam, że nie jest w porządku 😉

Tylko ja mam inne podejście do kogoś kto chce coś robić, uczy się, pracuje, a inne do kogoś kto siądzie na tyłku i powie "dawać i jeszcze dostosować się do moich zasad". I nie ważne czy to jest polak, chińczyk, żyd, katolik czy muzułmanin
jkobus
To Ty miałeś pomysł odstrzału ludzi na pontonach.
Swoją drogą to się dziwię, że zabierasz głos w tym właśnie temacie.
Ja bym się na Twoim miejscu ze wstydu spaliła.
safie, no oczywiście. Ja to widzę raczej tak, że jest jakiś tam odsetek imigrantów (nie chcę spekulować jaki - może to 10%, a może 90...nie wiem.) tych żądających i domagających się i jest też jakiś tam odsetek tutejszych "ksenofobów z natury" (pozwoliłam sobie zapożyczyć z teorii jkobusa), a moim zdaniem zwyczajnych rasistów, którzy wreszcie doczekali się i codziennie zalewani są pretekstem do tego, żeby się wyżyć. I wyżywają się na kim popadnie - na tych, którzy faktycznie pasożytują, na tych, którzy legalnie i rozsądnie korzystają z możliwości, które daje im Europa i na tych, którzy - ups! - nie tak wyglądają.

Swoją drogą... taki A. Giza ma na przykład ogrom szczęścia, że jest osobą publiczną i twarz ma znaną również wśród takich półgłówków, bo mógłby licho skończyć przecież - nie dość, że wygląd, jak sam mówi, podejrzany, to jeszcze nazywa się tak oryginalnie, że co drugi jełop by się pomylił. Tylko ilu takich "Abelardów" chodzi po Europie anonimowo i codziennie jest narażonych na... błąd w ocenie?

Ja nie dopuszczam możliwości dania przyzwolenia na takie zachowania - obojętnie która za stron się ich dopuszcza.
Doświadczenie tysięcy pokoleń potwierdza jego słuszność (w Ameryce przetrwały tylko agresywne plemiona indiańskie, nastawionych pokojowo wytępiono...).


Nieprawda. Spośród 4 mln Indian w USA ponad 1/4 stanowią członkowie plemion Cherokee ( ponad 700 tys, najliczniejsza grupa), Chickasaw, Choctaw i Creek należące niegdyś do grupy tzw. "Pięciu cywilizowanych plemion", które najwcześniej się "ucywilizowały" i przejęły wiele ze stylu życia białych i w zasadzie nie prowadziły wojen. Jedyne wojownicze plemię z tej grupy - Seminole egzystuje w liczbie tylko 25 tys. Drugą pod względem liczebności są Navajo - ok. 300 tys., też w zasadzie wojen nie prowadzili, już w XIX  znaleźli sobie miejsce jako hodowcy owiec, wytwórcy słynnych koców (westernowe czapraki się kłaniają) i biżuterii ze srebra. Liczniejszych niegdyś, mieszkających po sąsiedzku wojowniczych  Apache jest trzykrotnie mniej.

obecna polityka rządów europejskich może to zjawisko tylko potęgować. Ba! Ta właśnie polityka jest jego powodem...

Może, ale nie dlatego że się  ich tu zaprasza, Przyczyną jest wieloletni kolonializm, trwająca nadal eksploatacja krajów tzw. Trzeciego Świata i obecny sposób dystrybucji dóbr oraz wygodnictwo bogatych obywateli różnych fajnych krajów, którzy do zamiatania ulic, machania łopata, wyprowadzania piesków i staruszków na spacer potrzebują ludzi drugiej kategorii. I skoro dali tym drugorzędnym w ich pojęciu ludkom broń do ręki, żeby załatwiali za nich interesy gdzieś tam w swoim świecie, to naturalną konsekwencją jest to, że przyjdą i zaczną załatwiać swoje własne interesy i tutaj, czy się to komuś podoba, czy nie. Historia wyrównuje rachunki i tyle.
Ale myśmy kolonii nie mieli , więc dlaczego mamy płacić nie swoje rachunki. Może i lepiej że ten Madagaskar i Afryka nam nie wypaliła bo dzisiaj byśmy za to cierpieli. 😁
jkobus
To Ty miałeś pomysł odstrzału ludzi na pontonach.
Swoją drogą to się dziwię, że zabierasz głos w tym właśnie temacie.
Ja bym się na Twoim miejscu ze wstydu spaliła.



Szemrana- W dyskusji wszyscy mają prawo brać udział . Ty też masz dość radykalne poglądy, chętnie byś tu wszystkich przygarnęła ,a to raczej nie jest głos większości .
Pierniczycie  Smoku Hipolicie.
Problem w tym, że Ty niestety nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Migają ci czyjeś słowa jak upierdliwe muchy.
Jeśli wyczytałeś z nich chęć przygarniania uchodźców  to ...masz jakiś bardzo skuteczny środek owadobójczy.
Tu już można rozdwojenia jaźni dostać. Raz źle bo ciemnogród, brak tolerancji więc weźmy ich najlepiej jak najwięcej. Za kilka dni - gwałcą, mordują, terroryzują. Może ktoś wymyśli niebawem jakieś zbiorowe leczenie psychiatryczne bo widzę rozdwojenie jaźni zwane inaczej schizofrenią. 🙄
Przestaliśmy przestrzegać zasad które zbudowały potegę naszej cywilizacji. To nie ciemnolicy sie zmienili, tylko europejczycy stali sie ciotami w leginsach. To nie jest żaden imigracyjny kryzys, to konsekwencja mentalnego zniewolenia Europejczyków lewackimi ideologiami. Nie potrzeba żądnych regulacji, redystrybucji i reszty socinzynierskich zaklęć. Wystarczy karabin i amunicja.
Przestaliśmy przestrzegać zasad które zbudowały potegę naszej cywilizacji. To nie ciemnolicy sie zmienili, tylko europejczycy stali sie ciotami w leginsach. To nie jest żaden imigracyjny kryzys, to konsekwencja mentalnego zniewolenia Europejczyków lewackimi ideologiami. Nie potrzeba żądnych regulacji, redystrybucji i reszty socinzynierskich zaklęć. Wystarczy karabin i amunicja.


Brakuje mi czasami na re volcie ikonki "oklaski"
Ale myśmy kolonii nie mieli , więc dlaczego mamy płacić nie swoje rachunki.

Mieliśmy i zapłaciliśmy, tylko się do tego nie chcemy przyznać. Sami siebie też skolonizowaliśmy w te sposób, że 5% publiczności trzymało resztę w niewolnictwie przez parę wieków i w ten sposób produkowaliśmy zboże, które sprzedawaliśmy w Gdańsku Holendrom za paciorki. Za to jeszcze płacimy
O ile mi wiadomo, spraszała pani Anielica Merkel. Do Polski żadni imigranci (nieważne, muzułmanie czy nie...) i tak nie chcą przyjeżdżać. Mamy zatem w pełni jasną i komfortową sytuację: TO NIE NASZA SPRAWA. Koniec.

To jest nasza sprawa i to bardziej niż myślisz! Owszem, tutaj przyjezdżać nikt nie chce, ale UE nas zmusza do tego.
Czego by o rzadach PIS nie mówić, jakąś wielką ich fanatyczką nie jestem, ale odkąd oni rzadzą i stawiają się UE, to unia dostaje białej gorączki na myśl o Polsce. Brawo i tak ma być!
Czego by o rzadach PIS nie mówić, jakąś wielką ich fanatyczką nie jestem, ale odkąd oni rzadzą i stawiają się UE, to unia dostaje białej gorączki na myśl o Polsce. Brawo i tak ma być!

To jest bardzo ciekawa koncepcja. Tylko jak sobie wyobrażasz  naturalne  konsekwencje tej białej gorączki, kiedy granica Unii będzie na Odrze, na wjazd do Europy trzeba będzie uzyskać wizę,  polskie towary będą obłożone cłem ( w tej chwili nadwyżka w handlu z samymi Niemcami to 18 mld złotych), zachodni inwestorzy zaczną się wycofywać z inwestycji u nas, nasze rolnictwo nagle zostanie bez dotacji i za co będziemy kupować paliwa z Rosji, z którą mamy ujemne saldo w wysokości 17 mld złotych ?
I co na przykład zrobimy, jeśli Rosja, która ma Warszawę w zasięgu rakiet Iskander z obwodu kaliningradzkiego i za pięć godzin może stamtąd przyjechać czołgiem T-90 nagle zechce nam zabrać jakiś przesmyk suwalski, żeby sobie do tych rakietek spokojnie jeździć przez Białoruś ?

Przez ostatnie 200 lat robiliśmy wszystko, żeby się do tej Europy jakoś podłączyć a teraz jak mamy bankomaty i autostrady, to już nam się wydaje, że jesteśmy jakąś niewyobrażalną potęgą, która może sobie coś sama zagwarantować. Zejdź na ziemię.
jkobus
To Ty miałeś pomysł odstrzału ludzi na pontonach.
Swoją drogą to się dziwię, że zabierasz głos w tym właśnie temacie.
Ja bym się na Twoim miejscu ze wstydu spaliła.



Niby dlaczego mam się wstydzić logiki? Jeśli chcemy zatrzymać falę migrantów (fałszywie nazywanych "uchodźcami"😉 to strzelanie do ich łodzi jest najprostszym i najtańszym sposobem osiągnięcia tego celu. Oczywiście jeśli nie chcemy tej fali zatrzymywać, to strzelać w żadnym razie nie powinniśmy. Jeśli natomiast chcielibyśmy falę zatrzymać, ale strzelać się boimy, no to mamy problem: bo wyeliminowanie opcji najprostszej i najtańszej powoduje, że musimy wymyślić coś, co z całą pewnością będzie o wiele kosztowniejsze i o wiele bardziej skomplikowane, a zatem również - najprawdopodobniej po prostu się nie uda.

Co do Indian, to w takim Peru na przykład, największe terytorium zachowało plemię [[a]]https://en.wikipedia.org/wiki/Mats%C3%A9s_people[[a]], do pokojowych nie należące. Tak więc ksenofobia się opłaca i to jest prosty fakt. Prosty i oczywisty.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Już raz było ostrzeżenie za "mowę nienawiści", ale jak widać bez skutku. Proszę przemyśleć w czasie wolnym od forum
Niby dlaczego mam się wstydzić logiki? Jeśli chcemy zatrzymać falę migrantów (fałszywie nazywanych "uchodźcami"😉 to strzelanie do ich łodzi jest najprostszym i najtańszym sposobem osiągnięcia tego celu.
I jak fajna zabawa, no nie ?

Co do Indian, to w takim Peru na przykład, największe terytorium zachowało plemięMatse, do pokojowych nie należące. Tak więc ksenofobia się opłaca i to jest prosty fakt. Prosty i oczywisty.

Jest ich 3 tysiące i żyją z polowania na małpki z łuków. Przed nimi wielka przyszłość.
Logika z zasady jest zabawna. Osobliwie w zestawieniu z czułostkowo - sentymentalnym bezmóżdżem współczesnej popkultury...
Logika z zasady jest zabawna. Osobliwie w zestawieniu z czułostkowo - sentymentalnym bezmóżdżem współczesnej popkultury...

Jeśli ma z niej wynikać, że prawdziwą mądrością jest polowanie na ludzi w pontonach albo na małpki z łuku, to rzeczywiście jest zabawna.
Jeżeli ktoś uważa, że logiczne jest tylko to, co mu się podoba, a to co mu się z estetyczno - sentymentalnego przeczulenia nie podoba już nie, to nie mamy o czym rozmawiać. Bo logika albo jest, albo jej nie ma. Nie istnieje żadna "trzecia opcja".
Jeżeli ktoś uważa, że logiczne jest tylko to, co mu się podoba, a to co mu się z estetyczno - sentymentalnego przeczulenia nie podoba już nie, to nie mamy o czym rozmawiać. Bo logika albo jest, albo jej nie ma. Nie istnieje żadna "trzecia opcja".

Estetyka i sementalność nie są narzędziami logiki.
Doprawdy? Ale przecież to Koledze moje nieodparcie logiczne wnioski nie podobają się na czysto estetyczno - czułostkowej podstawie...
Doprawdy? Ale przecież to Koledze moje nieodparcie logiczne wnioski nie podobają się na czysto estetyczno - czułostkowej podstawie...


Twoje wnioski nie mają nic wspólnego z logiką, bo właśnie to one są podyktowane przez względy estetyczno-sentymentalne (czy raczej asentymentalne).
Oh, really..? A co może być prostszego i skuteczniejszego jak chodzi o zatrzymanie fali migracji od (odpowiednio nagłośnionego...) odstrzelenia przynajmniej jednej łodzi..?
Oh, really..? A co może być prostszego i skuteczniejszego jak chodzi o zatrzymanie fali migracji od (odpowiednio nagłośnionego...) odstrzelenia przynajmniej jednej łodzi..?


Nie ma prostego rozwiązania , a  to co proponujesz to chęć zatrzymania rzeki( która płynie od kilkudziesięciu lat i będzie płynąć coraz szybciej) poprzez walenie w nią patykiem. A rzeka płynie z powodu bezwzględnej wojny o kontrolę złóż ropy na Bliskim Wschodzie  i rozwiązanie kwestii kurdyjskiej, a także kontrolę nad złożami innych ciekawych rzeczy w innych ciekawych miejscach.
s.heykowski, o to skąd wymyśliłeś? Jeśli UE się rozpadnie to nie z naszej winy. PL nie chce występować z UE, ani UE nie ma sposobu, żeby "pozbyć się" PL. A NATO to jeszcze inna broszka.
Wizy do krajów UE - paradne! Nawet upadek Schengen (przecież nie z powodu PL, tylko z powodu imigrantów) nie oznacza wiz, pewnie i paszportów nie. UK nie jest w Schengen i jakoś nie ma końca świata z tego powodu.
A co do Rosji, to obawiam się, że nie ma takich traktatów, które powstrzymałyby Rosję przed zrobieniem tego, co sobie życzy. Właśnie zapowiedziała, że Krymu nie odda, bo nie. Jedyne, co może "powstrzymać" Rosję - to nieopłacalność ew. ataku. Koszta przewyższające zyski.
Oh, really..? A co może być prostszego i skuteczniejszego jak chodzi o zatrzymanie fali migracji od (odpowiednio nagłośnionego...) odstrzelenia przynajmniej jednej łodzi..?


Jesteś naprawdę obrzydliwy.
Już to raz pisałam.
Już raz dostałeś ostrzeżenie i bana na jakiś czas za takie słowa.
Nie pomogło na główkę żeby się zastanowić ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się