wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lipca 2016 21:54
Wiesz, sam w sobie serial jest adaptacją książki szpiegowskiej, to jest miniserial i do tego z gatunku thrillerów, także nie wiem co to może znaczyć "rozkręci się"? 😉
Wydaje mi się, że dalej jest dużo lepiej, kiedy już na stałe pojawia się "hałs" 😉


19 października wjeżdża nowy serial z Hugh Laurie  💃
Facella ja też nadal się za to nie zabrałam

Przypomni mi ktoś, jak się nazywa serial, który powstał na podstawie książki Cobena? 👀
JARA, "Chance"?
Ja teraz szukam "All or Nothing at All" z 1993r.
Uwielbiam Laurie.
Facella ja też nadal się za to nie zabrałam

Przypomni mi ktoś, jak się nazywa serial, który powstał na podstawie książki Cobena? 👀


The Five

Swoją droga polecam, bo jest świetny. 10 odcinków, porąbany jak jego powieści.
Ooo dzięki wielkie!
galopada_   małoPolskie ;)
19 lipca 2016 21:04
znacie jakąś stronę na której można obejrzeć Przyjaciół albo Różowe lata 70 po angielsku i z angielskimi napisami?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lipca 2016 21:26
yegua, tak!
Teraz ściągam "Fortysomthing" z 2003r = Laurie + Cumberbatch  😜
Ja skończyłam Between. Bezszału, ale momentami mega wciąga.

Wróciło moje kochane Murder in the first 😉 Uwielbiam ten serial, jest GENIALNY.
robakt   Liczy się jutro.
21 lipca 2016 07:48
A ja wróciłam do "Seksu w wielkim mieście". Krótkie odcinki, tak ze dwa przed spaniem i od razu mi lepiej 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lipca 2016 08:03
Skończyłam oglądać "Gotowe na wszystko". Całkiem zacne!
Znów jestem w kropce 😵 Muszę mieć coś lekkiego, żebym mogła jednym uchem słuchać i sprzątać/gotować/itd. Ech...
Chyba znów, po raz nie wiem który, obejrzę Greys'ów 🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 lipca 2016 08:07
CzarownicaSa, może Mentalista? Właśnie skończyłam oglądać i całkiem niezły
CzarownicaSa, Devious Maids.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lipca 2016 08:21
Mentalistę próbowałam kilka razy, ale jakoś mi nie podchodzi 🙁
Spróbuję te  Devious Maids.

Na pewno zabiorę się za "Detektywa", ale raczej wieczorami z chłopem, bo w ciągu dnia ciężko się skupić.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lipca 2016 20:50
A gdzie oglądasz pierwsze odcinki Greysów?
Kiedyś oglądałam na wyrywki, jak lecieli na Polsacie, a chciałabym się porządnie za nich zabrać.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lipca 2016 20:51
Na kinomanie lub zalukaj. Ewentualnie można jeszcze poszperać na cda, ale wydaje mi się że tam dopiero od 4tego sezonu? Jakoś tak.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lipca 2016 15:19
Czarownica, to w podobnym stylu co "Gotowe na wszystko" są "Pokojówki z Beverly Hills" 
Czarownica, to w podobnym stylu co "Gotowe na wszystko" są "Pokojówki z Beverly Hills" 

No przecież pisałam "Devious Maids" 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lipca 2016 19:03
yegua, jakoś nie załapałam, że to to  😂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lipca 2016 00:03
Kolega polecił mi ostatnio iZombie - obejrzałam ciurkiem dwa sezony. Bardzo fajne! Jakkolwiek idea sarialu o zombie totalnie mnie nie kręciła, to serial szybko się rozbujał i mnie wkręcił.

Z kolei teraz jestem na Scream Queens z polecenia koleżanki - dość specyficzny humor, ale całkiem fajne.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lipca 2016 12:13
iZombie jest bardzo przyjemne bo to taki trochę inny serial o zombiakach. Nie przepadam za filmami z zombie bo zwykle polegają na tym, że ludzie uciakają, barykadują się a później większość ginie a resztki ratują ludzkość. iZombie jest inny 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 lipca 2016 18:38
Pojawil sie pierwszy trailer 4 sezonu Sherlocka, jeszcze będziemy czekac do przyszłego roku.
Pytanie do fanów GoT, serial wyprzedził już książki?
Co prawda nie jestem fanem Got, ale odpowiem: wyprzedził.
Znaczy, że prędzej się skończy
D..a, trzeba będzie usiąść do serialu
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 lipca 2016 20:13
Serial sam w sobie już mało opiera się na książce. A pozostało nam z Grą o Tron jeszcze dwa lata (dwa sezony). Z czego 7 sezon będzie miał tylko 8 odcinków i będzie emitowany trochę później.
Gniadata   my own true love
24 lipca 2016 20:23
JARA a nie siedem? Gdzieś czytałam, że chcą zamknąć serial w 73 godzinach, siódmy sezon będzie miał 7 odcinków, ósmy 6.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 lipca 2016 21:50
Gniadata, tak, masz rację, będzie miał 7 odcinków 🙂


1 teaser
https://www.youtube.com/watch?time_continue=113&v=8esmjVP0-G4
Ktoś obejrzał "Thirteen"? Zapowiada się nieźle.

Jakby komuś brakowało serialu na lato, najlepiej krótkiego to polecam The Five i Top of the lake
Jeden brytyjski, drugi australijski 🙂
Marzena, końcówka IMO trochę przesadzona ale oglądało się swietnie 😉

Top of the lake, specyficzny, ciężki ale dobry.  The five nie znam, ogarnę 😉 a gdzie oglądałaś?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 lipca 2016 22:35
Zebrałam się w sobie i obejrzałam Preachera, tragedia, jedyne co serial ma wspólnego z komiksem to postacie przy czym w dużej mierze tylko ich imiona. Ja rozumiem że nie musi być wierne odwzorowanie ale to co powstało nijak nie ma nic wspólnego z historią w komiksie nawet minimalnego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się