Dzień Matki

No i załatwione, na 27 maja. Ale to i lepiej, że nie tego samego, bo musiałabym uprzedzać wcześniej i nie byłoby niespodzianki na Dzień Matki  😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
21 maja 2009 19:39
aa ja już też mam prezent 😀 moja mama chciała iść do kina na "Anioły i Demony" więc zakupilam jej /i przy okazji tacie xd a coz też skorzysta xd / bilety do kina 🙂 😀
Averis   Czarny charakter
21 maja 2009 19:41
A ja Mamie kupiłam płytę LEnki- taki pozytywny krążek się przyda 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 maja 2009 19:54
A ja nie mam pojęcia co kupić! Napewno coś dla niej upiekę, ale jeszcze nie wiem co 😉
poszłam na łatwiznę i zamówiłam czekoladowy telegram  😉 ...
Mazia   wolność przede wszystkim
22 maja 2009 14:15
Averis
co to jest ta płyta LEnki, czy jest szansa że mojej mamie (59 lat) też się spodoba. Mama lubi Turaua, Rubika jakis tam jazz....
masaże we Wrocku + SPA to Clarena 😉 z autopsji

co dać mamie, która prowadzi firme kosmetyczną i masaże to dla niej część dnia ...
akryl na dłoniach jest, wypilingowana od stóp do głów, a czekolady nie je ?
tulipan, a tam są masaże gorącymi kamieniami?
Averis   Czarny charakter
22 maja 2009 16:52
Mazia Właściwie to jest Lenka (wybaczcie błąd w pisowni- zagapienie) 😉 Jej piosenka -The Show-jest w wiosennej ramówce TVN. Trudno mi powiedzieć, czy trafi w gust Twojej mamy. Muzyka lekka, łatwa i przyjemna a przy tym bardzo radosna. Ja rodzicielce wcześniej puściłam na YouTube i jak zobaczyłam pozytywną reakcję ,to wiedziałam, że mam już prezent 😉
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
22 maja 2009 22:12
Znalazłam takie coś :-) http://chocolissimo.pl/do/index.jsp fajna sprawa :-)
Moja mama miała dostać bukiet kwiatów, bo tylko na tyle mnie stać. Ale przed chwilą do mnie przyszła i powiedziała mi tak niemiłe rzeczy, że aż teraz płaczę. Skoro ona nie potrafi zaakceptować swojej córki taką, jaką ona jest, to córka nie widzi powodu, żeby miała jej dziękować za to, jaka matka jest.
Jest mi przykro jak cholera  🙁
szepcik, niestety tak jest z tymi rodzicielami, ze uwazaja, ze wiele rzeczy jest "dla naszego dobra" a my tak nie uwazamy, to i tak ich kochamy( w wiekszosci przypadkow). bywaja lepsze i gorsze dni, wiec zycze szybkiego powrotu slonca w Waszych kontaktach!

a ja swoja zabieram na: http://www.polibuda.info/artn11290#_Noche_De_Boleros

jak sie wykuruje...
wiem, co czujesz...
Kurde, nie kupiłam nic mamie,nie miałam czasu wcześniej, bo mam ciężki tydzień na uczelni, ale jutro mam pare wolnych godzin zanim wróci z pracy... tylko, że nie mam ani złotówki 🙁
może pójdę na łatwiznę i upiekę jej ulubione ciastka i zrobię ładny, wiosenny bukiecik... i posprzątam w pokoju  🤣

PS Ja na szczęście z mamą się zazwyczaj dogaduję, gorzej z drugą stroną, ale jakoś juz przywykłam..
Ja za to dzis kupiłam prezent i kwiatki i jak to ja nie mogłam się powstrzymać i dalam dzień wcześniej 😉

może pójdę na łatwiznę i upiekę jej ulubione ciastka i zrobię ładny, wiosenny bukiecik... i posprzątam w pokoju  🤣


nie powiedziałabym, że to taka łatwizna 😉
w tym roku po raz pierwszy w życiu nie spędzę tego dnia z mamą- pracuje za granicą 🙁 (nie ja-mama). Mogę jej jedynie życzenia przez telefon złożyć.... (i na dzień dziecka też zostanę sama, buuuu  😉)
po slubie to juz trzeba 2 prezenty
w tym roku bez wydumek
tesciowej zestaw do grilowania a mamie kosmetyki

Takiego sobie słucham.
A Mamie posłałam czekoladowy telegram .
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
26 maja 2009 07:07
No ja niestety przezywam po raz pierwszy Dzień Mamy bez Mamy... 😕i co najgorsze jestem w pracy do 21 30,nie mam czym dojechac do mojego grajdołka tak pozno wiec nawet nie pojdę na cmentarz.strasznego doła mam... :emot4:
No ja niestety przezywam po raz pierwszy Dzień Mamy bez Mamy... 😕i co najgorsze jestem w pracy do 21 30,nie mam czym dojechac do mojego grajdołka tak pozno wiec nawet nie pojdę na cmentarz.strasznego doła mam... :emot4:

Twoja Mama jest z Tobą na pewno. Trzymaj się.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 maja 2009 09:40
czarnapanda  Twoja Mamusia na pewno jest przy Tobie i wie jak bardzo Ją Kochałaś. I nie ważna jest godzina przyjechania na cmentarz a sam fakt pamięci.  :kwiatek:

Mojej kupiłam w końcu przecudowną duuużą różową kartkę A2  - Dla kochanej Mamusi,
Srebrny wisior -duże przeplatane delikatną koronką serce z cyrkoniami- zawieszony na łańcuszku.
i śmieszny długopis - bo ciągle narzeka, że  nie ma czym zapisać na kartce produkty do kupienia.


Z paznokciami dałam sobie spokój bo nawet jeśli bym ją chciała dzisiaj wyciągnąć to buba by była -Mama pracuje do 19.


Dworcika   Fantasmagoria
26 maja 2009 09:52
A ja moją oddelegowałam wczoraj do Siostry na 2 tygodnie. Złożyłam Jej tylko życzenia na lotnisku, a prezent będzie po powrocie - pewnie skromnie: kwiaty i albo jakiś kosmetyk, który lubi, albo coś smacznego (w Jej wypadku jest pewne utrudnienie, bo ze 'słodkich', to moja Mama jada kabanosy 😉 ). Chociaż... może wpadnę na jakiś ciekawy pomysł jeszcze 🙂

czarnapanda, trzymaj się :*
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 maja 2009 15:54
Mojej mamie kupiłam czekoladki 'kasztanki' i wielgachną kartę 'Dla kochanej mamy'
No i dodatkowo wino deserowe, bo lubi 🙂

czarnapanda, Trzymaj się, Twoja mama na pewno jest z Tobą!
Ja jednak kupiłam mojej róże, takie wielgaśne. Niech no tylko spróbuje zapomnieć o moich imieninach za trzy dni  😀iabeł: na prezent nie liczę, bo i tak nic nie dostaję, ale na życzenia chociaż  😎
Ja zabrałam moja mamę do kosmetyczki na piling rąk i zabieg parafinowy oraz na piling twarzy prądem oraz maseczkę z alg. Bardzo jej się podobało 🙂
u mnie skonczyło sie 'ptasim mleczkiem'  😁
Mama dostała zegarek Gues'a - bardzo uradowana 😉
Moja dostała drzewko Bonsai. Szczęśliwa bardzo. Mam nadzieję że nie zabije go jak wszystkich bambusów, które miała 🙄
wasia   Goniąc marzenia!
26 maja 2009 18:59
ooo Vuko podsunęłaś mi pomysł na prezent za rok  😁
W tym roku mama dostała róże i największą bombonierkę Merci jaką znalazłam  😎
nastapila zmiana planow
wlasnorecznie pieczone muffinki, ktore mama uwielbia+zestaw do domowego masazu+roze, jest bardzo zadowolona 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się