wasze ulubione seriale

smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2016 17:56
kermit, ostatni ostatni 🙁 jedyne pocieszenie, ze trwa 1:30h
A co do GoT... to tam kazdy z kazdym i raczej akurat nie ze wzgledu na poprawnosc :P (ewentualny spoiler !!! - chociazby dlatego, ze jednego chca skazac na kare smierci za relacje homo :P)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2016 17:56
Kermit w GoT było chyba wszystko 😂 Homoseksualizm, kazirodztwo, pedofilia(nie wprost na szczęście, ale mocna sugestia), chyba nawet o nekrofilię udało im się otrzeć 😲 (mam na myśli pewnego Dużego Człowieka)
teraz w każdym filmie musi się znaleźć czarny, nie-heteroseksualna osoba a najlepiej para i najlepiej jakieś inne wyznanie :P inaczej Hameryka się oburzy 😉

Czy ktoś oprócz mnie widział już PRZEDŁUŻONY! finał Westworld?  😍
Ja wiedziałam, że to będzie dobre ale nie że aż tak... najbrutalniejszy clifhanger w historii, skoro na 2 sezon każą nam czekać ponad rok  😵


Co masz na myśli mówiąc przedłużony? Że trwa 90 min tak?
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2016 17:59
CzarownicaSa, w serialu pilnowali wieki zeby przypalu nie bylo ale w ksiazce chociazby Danaerys ma 13 lat w swoja urocza noc poslubna z gwaltem w roli glownej (ktorrego akurat w filmie nie zabraklo rowniez)

xxagaxx tak, o to ze trwa pol godziny dluzej 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
05 grudnia 2016 17:59
Widać w GOT to aż tak nie raziło albo faktycznie były inne gorsze zbrodnie seksualne niż zwykły nadużywany ostatnio wątek homoseksualny  😫
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2016 18:03
kermit, nie no, wątek homoseksualny super, kolejny pretekst zeby uciąć komuś głowę ;D
Zabieram się za finał Westworld w takim razie 😀

Ogląda ktoś eyewitness? Polecam 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2016 18:11
Smartini ee, jakim gwałtem? Przecież Drogo na początku właśnie był dla niej czuły i miły, to w serialu przedstawiono go jako brutala 😉 Dopiero później podchodził do niej bardziej jak do dmuchanej lalki, ale przecież właśnie dlatego miała swoje niewolnice, które uczyły jej miłości- żeby go "ogarnąć" 😉 Niedawno słuchałam pierwszej części. Przecież w książce Denny bardzo go kochała, nie był dla niej wcale taki okrutny jak w serialu.
xxagaxx, - no wlasnie krążę kolo niego, ale przekonałaś mnie 😀

Ja za to chciałam polecic serial Pitch.
Jest sportowy (baseball) i feministyczny (pierwsza kobieta w Major League)
Bardzo fajnie i mądrze pokazane jak ciezko jest byc kobieta w totalnie męskim świecie (chyba ze jest ktos z Was milosnikiem baseballu, to tamci placza ze kobieta NIGDY nie bedzie miec takich wynikow jak mezczyzna i ze aktorka nie umie rzucac :P)
Do mnie za to przemawia muzyka i bardzo ciekawie zarysowane postaci. Mam nadzieje ze bedzie 2 sezon, obecnie w piatek jest ostatni odcinek pierwszego.
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2016 18:16
CzarownicaSa, oczywiscie ze kochala ale swoje nieewolnice miala pozniej, pierwsze razy wcale nie byly takie olsniewajace. I dlatego ze go kochala to go pozniej ogarnela za pomoca nowych skillow 😉 ale racja, w serialu pokazali to znacznie brutalniej niz w ksiazce (ale tu roznice akurat niepowinny dziwic)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2016 18:18
Ano nie były, w tej książce mało co jest olśniewające 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2016 18:24
CzarownicaSa, prawda xP jedyne co się wydaje olsniewajace to Jamie w łóżku, przynajmniej z reakcji siostry 😁
I Podrick musial byc niezly, skoro nie wziely od niego zaplaty xD
Black sails  😍
Marzena, polecam 😀 naprawdę wciąga 😀 jakoś mi wybitnie aktorzy podpasowali.

Zobaczyłam finał Westworld i poza paroma rzeczami których się kompletnie nie spodziewałam to tak trochę... nie zaskoczyłam sie zbytnio. Spodziewałam się większego wow. No ale i tak oczekuję na kolejny sezon 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2016 22:11
Podrick jest moim mistrzem 😜 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2016 23:13
xxagaxx, mnie chyba to właśnie w finale kupiło - nie przesadzili z clifhangerem (dotyczy on nowych tematów a nie starych zagadek), nie zrujnowali fabuly 'nagłym czadowych zwrotem akcji' a ją uzupełnili i zostawili ochotę na drugi sezon. Wyjaśnili wszystkie podejrzenia, które sprawnie budowali przez cały sezon (tożsamość Mężczyzny w czerni, ideę labiryntu), rozszerzyli świat, kilka wątków i postaci poszło w innym kierunku niż można by założyć. Bardzo wyważona i przemyślana produkcja.
Już to pisałam ale się powtórzę - bardzo podoba mi się rozwaga i konsekwencja, z jaką twórcy prowadzą (prowadzili sezon. Wyszli z założenia, że pomysł w samej idei jest totalnie odjechany więc będą go lekko podsycać a nie rozbuchają do niewyobrażalnej skali tak, że wypali się po dwóch sezonach. Dozują zagadki i emocje, podsuwają wiele smaczków, bawią się z widzem tempem akcji, chyba znaleźli równowagę między szaleństwem projektu a zdroworozsądkowym traktowaniem widza. A o to ostatnio trudno .
Produkcje albo za bardzo rozwlekają zagadki, rozciągają wątki wyjaśniając niewiele w finale i każąc czekać w nieskończoność (dla mnie idealny przykład przeciągniętej intrygi to Mr Robot, GENIALNY pomysł spalony nachalnym nękaniem widza), inne zaś budują wielkie intrygi wyjawiając je co drugi/trzeci odcinek i budują nową (w tą pułapkę wpadło LOST po połowie? trzeciego sezonu)
A tu proszę - jak dla mnie (bo to oczywiście tylko gusta i guściki) dostałam złoty środek i pierwszy sezon pozostawił we mnie same pozytywy i niecierpliwość na następny ale nie frustrację, bo nic nie rozumiem (jak to czasem bywa z przesadzonymi clifhangerami) ani z lękiem, że mój mózg zostanie zaorany w następnym sezonie (jak się podziało w moim przypadku z Mr Robotem, byłam autentycznie zmęczona tym serialem i po pierwszych dwóch odcinkach drugiego sezonu zrezygnowałam zupełnie, bo dodawanie niewiadomych i nie wyjaśnianie poprzednich.... to już było za dużo i ani błyskotliwość konceptu ani gra Malika nie uratowały w moich oczach serialu)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 grudnia 2016 23:21
Obejrzałam wreszcie półfinał Greys'ów, spłakałam się jak głupia 😵
Jestem bardzo, bardzo ciekawa tego, co się wydarzy... tego, co się stanie później. Totalnie nie rozumiem rozterek związanych z Webberem, według mnie idzie to w złą stronę- nie powinno tak być, sentymenty sentymentami ale jednak Bailey miała dużo racji podejmując taką a nie inną decyzję.
I znów x miesięcy czekania... 😵 👿
CzarownicaSa, dokladnie to miesiac, wracaja 19 stycznia 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2016 10:05
I tak stanowczo za długo 😤 😉
matko oni Greysów dalej kręcą? To juz chyba telenowela się zrobiła :P

Obejrzałam nowych Vikingów i jakoś nie porywają, trochę kotlet odgrzewany. Może się rozkręcą :P
Ja Greysów przeczytałam oglądać jak zabili Dereka, obraziłam się  😀iabeł: ale czytalam ostatnio skrót kilku ostatnich odcinków i się przeraziłam, faktycznie wygląda jakby telenowela się zrobiła.

Edit: działają wam normalnie strony do oglądania seriali? te z gatunku watch series online? bo mi dziś nic nie działa :/
branka, watch już jakiś czas temu umarł ;/ ja póki co jadę na http://www.tvseriesonline.pl/
A ja jeszcze wczoraj oglądałam na czymś watchseries coś tam. Znalazłam na szybko watchfree.to
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2016 16:10
Mnie Derek już irytował, więc jego śmierć nie zmieniła mojej miłości do serialu 😀 Oglądam i będę oglądać  😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 grudnia 2016 17:45
nie umarł. onwatchseries.to ta sama strona, tylko co jakiś czas zmienia domeny
ale onwatchseries mi się dzisiaj nie chciało włączyć :P ale fakt, te strony często zmieniają domeny.. pewnie dzięki temu jeszcze działają.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 grudnia 2016 19:43
branka, na bad gateway musisz spróbować się cofnąć do bardziej ogólnej części strony.
Juz działa 🙂

Jeszcze wracając do Dereka to on i Mer jakoś tak no nie wiem, trzymali ten serial...już bez Christiny było gorzej, ale bez niego? Pan Idealny wziął i umarl? To nie fair  😁 więc sie obraziłam na Greysów, ale właśnie odkryłam że Dempsey gral w 3 filmie z serii Bridget Jones, więc chyba aż dziś obejrzę :P
branka, ja się nie porwałam na 3, natomiast znajomi oglądali i mówili ze film dno 😉 także ten ::P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 grudnia 2016 22:46
Ogląda ktoś nowy serial "The young pope"? W roli głównej Jude Law, obok niego Diane Keaton?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się