CSI*** parada jeździecka katowice 4-7 grudnia

wolno bylo i zawodnikom, i luzakom! i z kawa, i z zapiekanka tez  :kwiatek: albo mielismy szczescie do ochrony  😎
Bischa   TAFC Polska :)
10 grudnia 2008 12:36
Ja wchodziłam z piciem , z kanapkami i problemu nie było , a zawodnikiem nie jestem  😁

Pozdrawiam 🙂
tak sobie czytam Wasze krytyczne uwagi i pomyślałam sobie, że.....
pierwsze koty za płoty.

Na tych torwarowych jestem od początku - z roku na rok wygląda to lepiej.
Pierwsze były jak większe zawody podwórkowe (no może troszkę przesadzam).
Ale organizacyjnie, pod wzgledem ilości widzów było tak sobie.
I to się jednak rozkręca.

Katowice za rok będą lepsze. Tak myślę
Na tych torwarowych jestem od początku - z roku na rok wygląda to lepiej.

Nie powiedziałabym. Raczej jest wręcz odwrotnie, ciekawa jestem, jak w tym (tzn. w przyszłym) roku wybrnie z tego ekipa Sielanki- nowy organizator.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 grudnia 2008 10:52
Torwar to jedna wielka nuda. O ile w pierwszych 2 latach się szło to ostatnio w ogóle mnie odrzuca. Nuda nuda nuda. Żadnego pomyslu na uatrakcyjnienie, nie wspominając o tych 2 godzinnych przerwaxch na wypędzanie ludzi i ponowne wpuszczanie.
to to w takim razie nie martwcie się 🙂
Idąc tą myślą dalej - w Katowicach będzie za rok gorzej 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
11 grudnia 2008 16:45
Dla mnie Torwar się nie umywa  👿 Na Torwarze jestem co roku i jest coraz gorzej  😤 W Katowicach świetnie się bawiłam  😀 Chociaż jak już ktoś wcześniej napisał , 3 dzień oglądanie tych samych pokazów było nudą  🙁 Ja poprostu wyszłam połazić w niedzielę po stoiskach  😉 Było tyle tego , że można było spokojnie na 3 dni rozłorzyć i każdego dnia dwie inne dyscypliny pokazać  🤔wirek:
Zastanawiam się czyj to był pomysł by wsadzić na konia westowego pana Sas-Jaworskiego , do którego oczywiście nic nie mam i cenię go za to co zrobił dla naszego jeździectwa , ale zapewne od jakiegoś czasu nie siedział na koniu , bądź jeździ sporadycznie , pognał wokół areny na łeb na szyję i konia zatrzymał ściągając wodze , a koń potem szarpał się przy najmniejszym dotknięciu wodzy 🤔
Franke Sloothaak - klasa  🙇 Konie idące fajnie i spokojnie bez szarpania za pysk do przodu , duża swoboda w pysku podczas skoku No i dosiad  🙇 Tak jak już ktoś napisał , ja również to zauważyłam - konie szalały na dekoracjach , a jego wręcz spały 🤣

Kolejne moje fotki  😉 Zdjęcia sa takie sobie , za chiny nie mogłam ogarnąć aparatu w Katowicach , żeby działał tak jak zawsze  🤔









No i oczywiście "moje" jedyne najpiękniejsze Siwe  🤣




Pozdrawiam 🙂

Kami   kasztan z gwiazdką
11 grudnia 2008 22:40
Mam prośbę - czy dysponuje ktoś (Bischa  :kwiatek: ?) zdjęciami Michała Kaźmierczaka  👀 włączyłam relację w tv za późno i nie zobaczyłam jego przejazdu  🤦
Nie zgodzę  się z tym, "że z roku na rok gorzej".

To myśmy się rozleniwili, opatrzyły się nam zawody, chcemy fajerwerków.
I to nie jest zarzut - z roku na rok powinno być lepiej.
Marzy mi się jak w Londynie - ustawianie parkurów na czas 🙂
Najlepsza (czytaj najszybsza) ekipa dostaje nagrody.
Nasi snują się jak muchy w rosole ustawiając przeszkody, nosząc drągi.
To prawda, że długie przerwy są denerwujące chociaż......dla mnie nie było to wcale takie złe.
Przyjeżdżali ludzie z całego kraju, niektórych nie widziałam od lat - rozmowom, wspominkom i kawom nie było końca. Był czas właśnie na takie spotkania.
Rozumiem, że dla wielu osób mogły byc wkurzające.

Kiedy był pierwszy Torwar to była nowość. Jeszcze nigdy w tym kraju nie było takiej końskiej imprezy. Cieszyło wszystko: konie, hala, ciepełko, światła.
Oszałamiało, radowało koniarskie serce.
A potem stało się coroczną normą.
Yrudniej zaskoczyć, trudniej zadziwić.

Bardzo bym chciała krótszych przerw na Torwarze, lepszego tempa.
Ale znowu chcę agility, kozaków, powożenia, równoległych wyścigów.
I ciekawych, dynamicznych rózności pomiędzy konkursami.

W tym roku była pantomima - to prawda, że mogło nudzić ale ....ja zajęłam się robieniem teatrowi zdjęć. Ponieważ ruch, punktowe reflektory i zaciemniona widownia dawały szansę na ciekawe ujęcia.

Ja w tych minusach Torwaru  znalazłam dla siebie miejsce.
Może dlatego, że optymistka ze mnie - zawsze bardziej zwracam uwagę na plusy niż minusy. A kiedy widzę i minusy, to staram się jednak znaleźć w nich coś pozytywnego. Takie moje małe carpe diem
CeraŁ   dużo dużo zmian..
12 grudnia 2008 08:44
łoł nieźle.. 🙂 takie refleksyjne heheh 🙂
A ja w ogóle chce odłosić że na katowickim parkurze zosyal pobity rekord ustawiania parkuru czy tam rozebrania parkuru xd. w Londynie on wyniósł 7 minut u nas 4 ;p.
Ale taka presja działała na wolontariuszy że sie nei dziwie  🙄 🙂

Ja nigdy na Torwarze nie bylam /wstyd ;p/ więc nie mogę się wypowiadać porównwczo 🙂
a mnie nie było w Katowicach więc ......remis 🙂
noo wolontariusze ruchy mieli niezle, w ogole tak widac, ze wszytsko zorganizowane, kazdy wiedzial co ma robic, wszytsko ladnie i spranie. Poza tym podobaly mi sie stroje ich, tak wszyscy jednakowo ubrani w zolte czapki i czerwone polary.

Ja odnioslam b. pozytywne wrazenia. Takze nie wiem na co narzekacie. A slyszalam, ze podobno na kible ktos nawet narzekal na jakims forum ... to juz lekka pzresada
CeraŁ   dużo dużo zmian..
12 grudnia 2008 13:33
na Swiecie Koni w relacjach z CSI w kazdym prawie wpisie znajdziesz narzekania na kible i ochrone xd. hehe ;p
Mam prośbę - czy dysponuje ktoś (Bischa  :kwiatek: ?) zdjęciami Michała Kaźmierczaka  👀 włączyłam relację w tv za późno i nie zobaczyłam jego przejazdu  🤦

Przyłączam się do Kami 😉
Bischa   TAFC Polska :)
14 grudnia 2008 17:31
Coś pewnie się znajdzie  😉 Ale muszę zdjęcia ogarnąć 🙂 A nie ma za bardzo kiedy . Tworzę stronę i zajmuje mi to mnóstwo czasu , a do tego nauka i praca  🙄 Jakby ktoś miał Siwego - poproszę - każda fotka w cenie , mimo , ze mam swoje  😀
Szemrana , owszem zgadzam się , ale co z ludźmi , którzy nie są koniarzami a przyszli zobaczyć imprezę pierwszy raz w życiu , bądź z dzieciakami ? Dzieci szybko się nudzą  😉

Pozdrawiam 🙂
Byłam w niedziele na chwilkę 🙂 i trzeba powiedzieć że organizacja super!  w jednej sekundzie patrze jest parkur, w drugiej nie ma za to pomykają traktorki, w trzeciej parkur znów stoi  🤣
Ach i rozumie zachwyt  Bischy L nad Bischofem. Piękny koń  😀
Scottie   Cicha obserwatorka
14 grudnia 2008 20:03
Ja byłam na CSI*** w sobote, miałam być również w niedziele, ale w sobote tak sie wynudziłam (wyszłam dosłownie przed najciekawsza chwila- pokazami :/), ze nie chciałam tam spedzic niedzieli 🙂

Generalnie myslalam, ze ten spodek to jest ogrooooooomny (tzn. chodzi mi o parcour), a on w rzeczywistosci taki tyci-tyci 😉

Za rok tez wpadne, mam nadzieje, ze bedzie lepiej- ciekawiej.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
14 grudnia 2008 21:28
Scottie za rok będzie parkur aż o 5 metrów większy  😁
Ogólnie to hala spodka jest większa. Ale zapchali 'pobocza' różnymi takimi niewiem no mercedesami  😁 które nie były jako wygrana nawet ;p. I z któregoś z nich nieszczęście trafiła podkowa (z dużą siłą) która oderwała się przy tym jak koń wpadł na przezkodę  😁
Parcur nie mógł być szerszy - tam gdzie stał merc była zapadnia teatralna 😉
szczurołapka   żółtodziób. od 10 lat...
13 maja 2009 19:53
Z całą pewnością tegoroczna Parada Jeździecka będzie ciekawsza od poprzedniej. Dlaczego? Bo oprócz CSI*** będzie również CDI*** 😜
[quote author=szczurołapka link=topic=7.msg252580#msg252580 date=1242240815]
Bo oprócz CSI*** będzie również CDI*** 😜
[/quote]

AAAaaaaaaaaaa...!!! 😜

To muszę koniecznie jechać.

NIe potrzebuje ktoś z was luzaka? 😁


Już nie mogę się doczekać grudnia ale się ciesze na 4 dni super widowiska..... 😀
i beda tez szybkosciowski, wiec akcent westowy 😉
Ponadto program imprezy został rozszerzony o trzygwiazdkowe zawody ujeżdzeniowe CDI*** 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 września 2009 17:35
No dobrze  😀iabeł:
Czy już wiadomo coś na temat tegorocznych zawodów?  👀 Kiedy będą? Bo mam jeszcze 2 dni urlopu, które spaecjalnie zostawiłam na tą okazję
3-6 grudnia😉
tyle że CDI 3* - odwołane
zostało CSI 3*

http://pzj.pl/modules.php?op=modload&name=PZJ_kal&file=index&abc=150&limit=50

opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 września 2009 08:19
Ja tez chce jechać. Koniecznie. Gdzie można kupić bilety?

opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 września 2009 07:16
dzieki 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 września 2009 20:27
afhata dzięki za link. 2 dni urlopu na czwartek i piątek załatwiony  😀iabeł:

Czy ja jestem ślepa czy jeszcze nie można kupić biletów  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się