PSY

smartini może Cho czeka teraz na przełom z sikupą. Nie za dużo przełomów na raz. 😁 Karmelem natomiast emocje miotają jak chorągiewką, nie wiem jak do niego dotrzeć z nauką wyciszania. :/ Skupienie na nas też nam szwankuje, jesteśmy z W. ciekawi tylko do momentu wywąchania czegoś ekstra, potem nie istniejemy. Poprzedni pies to taka ciapa była, że bez obronnego człowieka ani rusz. 🤣 Btw, kurczę, moja wypłata chyba też przepadnie za sprawą tych świątecznych obróżek. 🤣
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 listopada 2017 16:06
mi świąteczne wzory się podobają w white Fox 😀 Ale chyba nie będę świątecznego wzoru brać 😀
tylko jakiś taki "całoroczny" planuje 😀  teraz mają nawet personalizację i własny projekt za free
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 listopada 2017 16:09
mils, zainwestujcie w jakąś zabawkę WOW. Np szarpak z owczego futra (ja planuję taki z ażurką od Zaymy). I dobre smaczki 😀 A na wyciszenie dobrze nam robią sztuczki na jakieś wybitne smaczki (suszone paski kaczki a teraz mamy kolagenowe z Empire, pies się trzęsie aż). Nauka niejedzenia smaczka z ręki na komendę 'nie', obchodzenie, czołganie. Po wcześniejszymz meczeniu materiału szarpaniem ;D
No i on młody przecież, życie mu się odmieniło, ma prawo latać jak chorągiewka ;D Małymi kroczkami zacznie panować nad nimi

ja czekam na świąteczne, ale jeśli żaden nie będzie dość neutralny i mi nie podpadnie, to zamówię moczarkę albo kosmonautów 😉 takiego typowo christmas też nie chcę, bo jednak szelki mają na chwilę chociaż starczyć :P

No i muszę się pochwalić, fotą z gołębiami wygraliśmy w Wielkim Konkursie Modnej Kozy  😍 mamy do wyboru dowolną taśmę na obrożę w Kozie (wezmę docelowy rozmiar, chyba 3cm półzacisk 😀 ) i nerkę od Joanki-Z. Jaram się jak Łazienkowski  😜 😜
smartini dzięki za rady! :kwiatek: Widziałam na fejsie, gratulacje! Powodzenia w wybieraniu. 😁
derby o niee, zakochałam się w tej pierniczkowej.  😜
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 listopada 2017 18:36
hihi


no i kurde zamówiłam obróżkę, ah no musiałam 😀 (mieć 10-tą)  🙇 🤔wirek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 listopada 2017 19:27
A ja mam problem,bo żadna obroża i smycz mi się nie podoba  🙄 . Myślałam, że wypatrzę coś na Dog Day, ale w tym terminie będę na Cavaliadzie  😤
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 listopada 2017 19:53
ja sie zakochałam w jednej....ale nie ma jej w wersji szerokości 3cm ... a marzę...  https://konik.com.pl/Smycz-obroza-EskadronCLASSICSPORTSwiosna-lato2016
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 listopada 2017 19:58
Wojenka, 17 grudnia masz łapa targ 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 listopada 2017 20:20
O, dzięki, może tam coś wyhaczę. Aczkolwiek i tak mam plan, żeby rymarz mi zrobił ładną, skórzaną obrożę z blaszką na grawer. Koń chodzi w eleganckich skórzanych kantarach, pies gorszy nie będzie  😁
Dziewczyny, co to za rasa? 😍
pudel?
Też pomyślałam o pudlu, ale proste włosy na uszach mi nie pasują. 🤔
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 listopada 2017 10:10
ashtray, raczej - co to za pasy? xD pudel to chyba nie, nie miałby prostych włosów na uszach, może jakiś mix z pudlem? Teraz ich od groma i każdego psa krzyżują z pudlem. Albo coś z prostymi włosami ogolone na 'puppy' i stąd pudlowe wrażenie sierści?
ashtray, raczej - co to za pasy? xD pudel to chyba nie, nie miałby prostych włosów na uszach, może jakiś mix z pudlem? Teraz ich od groma i każdego psa krzyżują z pudlem. Albo coś z prostymi włosami ogolone na 'puppy' i stąd pudlowe wrażenie sierści?


Pudle potrafią mieć długie włosy na uszach, kwestia nie ścinania ich tylko czesania. Może niekoniecznie takie proste. Co do krzyżówek ostatnio widzę sporo ogłoszeń Maltipoo - maltanczyk z pudlem chyba. Drogie to to, a czy to odrębna rasa?
to chyba jakiś wielopies jednak  😎
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 listopada 2017 10:19
agulaj79, ale ten ma ewidentnie dłuuugie te włosy na uszach... no nie wiem, nie znam się na pudlach ale nie wydaje mi się. Bardziej stawiałabym na inną rasę lub jakiś puddlemix. Może właśnie takie Maltipoo? tu jakiś przykłądowy z neta

Pudel ma kompletnie inny pysk 😉. Raczej mi to wygląda na Bishona brown z zapuszczonym włosem na uszach.
Ja jeszcze pomyślałam o wystrzyżonym hawańczyku, ale chyba nie... W każdym razie mega słodziak. Porwałabym go 😍
smartini pasy mi się wyświetliły na fb w filmiku, po nitce do kłębka doszłam do tego, że pochodzą stad https://zugopet.com/pages/how-to-use-the-rocketeer-pack
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 listopada 2017 10:35
ashtray, O zgrozo, kto to wymyślił? o_O
Amerykanie? 🤣
Myślicie, że to wogóle wygodne dla psa?
Wątpię, by było dla nich wygodne takie wiszenie. Chociaż na tej stronie te przypięte pieski nie protestują i są nad wyraz grzeczne. Może przyzwyczajone do bycia taką zabaweczką do ubierania, przypinania itd. 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 listopada 2017 10:46
nie wydaje mi się, żeby to było wygodne... wystarczy potrzymać psa w takiej pozycji. I co, taki pies jedzie kilka godzin w jednej pozycji, ze zwisającymi łapami?...
Pies do wielu rzeczy się przyzwyczai i się z nimi 'pogodzi', zdjęcie to też jest ułamek, kto wie co się tam na planie działo. No nie kupuję tej koncepcji
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 listopada 2017 11:08
Ani wygodne, ani anatomiczne, ani bezpieczne, ani zgodne z fizjologią. Jak dla mnie taka pato 😉
Wątpię, by było dla nich wygodne takie wiszenie. Chociaż na tej stronie te przypięte pieski nie protestują i są nad wyraz grzeczne. Może przyzwyczajone do bycia taką zabaweczką do ubierania, przypinania itd. 😉


Ja mam yorka, niby zabaweczka do ubierania, ale żadnego ubranka ani spineczki nie ma bo by się wściekła. A przypiąć ją tak, to musiałabym mieć pomoc drugiej osoby. Gorzej niż z małym dzieckiem.
agulaj79 spoko, ja to rozumiem bardzo dobrze. Mam chihuahua- podobną i z góry wiem, że w życiu nie dałaby się tak przypiąć. 😂 Ubrań też niektórych nie chce nosić. Nie i już.
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 listopada 2017 11:15
chyba większe psy lepiej takie rzeczy znoszą - naszego mastiffa dało się ubrać w tshirt, skarpetki, założyć okulary itp :P
edit: Ktoś u mnie ze znajomych udostępnił filmik, ogrom komentarzy zbulwersowanych ludzi, w tym weterynarzy
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 listopada 2017 12:51
ashtrayTo maltipoo
Melduję, że Paputek zaczyna wzorowo zachowywać się przy koniach! Wiem, że jeszcze muszę HIPER uważać, ale jestem zachwycona dzisiejszym dniem. Miałam trening, w dodatku byłam spóźniona, więc wszystko na wariata. Ogarnianie konia, sprzętu, pies na lince 😂 No, ale ostatecznie naprawdę zrobiła się bardziej ostrożna, konie obchodzi szerokim łukiem, bawi się ze stajennymi pieskami na trawce, nie pcha się w błoto ( 😍 😍 :kocham🙂 i wraca na każde zawołanie (aczkolwiek linki nie zamierzam odpinać jeszcze długo; a tam gdzie może być niebezpieczniej ma zakaz wstępu lub ją trzymam)

smartini, jak Chorizo się czuje?
ashtrayTo maltipoo


Właśnie chwilę temu wygooglałam tę rasę. Wyskoczył mi m.in. pies Rihanny i wygląda zupełnie jak ten ze screena, który wstawiałam. Tylko Rihannowy nieostrzyżony.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się