matura

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2009 13:50
Notarialna, ale zdane?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 czerwca 2009 13:52
Zdane, ale z tym czymś to mogę pomarzyć o wybranych kierunkach. Zostaly mi zaoczne, policealne i wieczorowe :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2009 14:01
Ja o prawie chyba też. Na politologię chyba się dostanę, ale myślałam też, że pyknę wos na 80%  😤
Tylko gdybym ja tak na prawdę chciala wiedzieć co chcę robić  🤔
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 czerwca 2009 14:04
Tylko ty GDZIEŚ się dostaniesz. A ja nie mam co marzyc o dziennych. Z takim wynikiem najwyżej do zaocznych czy wieczorowych mnie przyjmą :/
ja wlasnie wybralam kierunki i skonczylam cala ta rejestracje, jeszcze oplaty.

wybralam 4 kierunki i wydaje mi sie jakos malo  🤔

polski 77%
angielski 98%
biologia 62%
nie jest zle
oti   Everybody lies...
30 czerwca 2009 14:54
u mnie:
polski podst. - 64% (myslałam, że będzie o wiele lepiej, że całkiem dobrze napisałam wypracowanie, ale musiało być beznadziejny klucz..)
ang podst. - 90%
wos rozszerz. - 68% (i tu jestem bardzo mile zaskoczona, bo po egzaminie płakałam cały dzień, że w ogóle nie zdam, bo zwaliłam test i źródła, ale w takim razie musieli mi dać maxa za wypracowanie bo tylko wtedy by mi wyszedł taki wynik)
o historii rozszerzonej nie napiszę, bo straszny wstyd, ale zdana, to najważniejsze, ale hist i tak miałam jako dodatkowy przedmiot..  😉

na dzienne prawo i psychologię na UW to się niestety nie dosatanę z takimi wynikami.. ale może na UKSW..?

gratuluję wszystkim wyników!  👍
Wiecie coś na temat tych 1000zł co miesiąc dla studentów wybranych kierunków? Gdzie można sprawdzić listę tych dopłacanych kierunków i uczelni? bo kurcze, google wypluwa mi tylko to: http://studia.dlastudenta.pl/artykul/Zobacz_gdzie_i_za_jakie_studia_zaplaca_1000zl,25146.html ale ta strona mi nie chce chodzić;/

Jak Ci jednak ta strona wejdzie, to nawet nie patrz na tamtą listę kierunków, bo w przypadku mojej uczelni (AGH) to jest jakaś bzdura. Link podany przez Olgę jest w przypadku mojej uczelni wiarygodny, innych uczelni nie mam za bardzo jak sprawdzić.

Kwota faktycznie 1000zł, ale niekoniecznie dla połowy osób. U mnie dostanie ją 25% najlepszych (taaa, 25% to najlepsi  😂 )


A w ogóle to gratulacje dla tych, którzy zdali 🙂
Zdane  😅
Biologia rozszerzona nie zachwyca, ale myślałam że poszło gorzej - 55%
Angielski podstawa - 92% (wybawienie, bo podciągnę się tymi procentami - ang brany pod uwagę na 'moim' kierunku)
I polski - olany całkowicie - 51%
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 czerwca 2009 16:45
Mona- ja tez AGH  😉 jaki kierunek?
Geofizyka 🙂
A Ty? Czemu ja nic nie wiem, że w końcu znalazła się jakaś, choćby po części, bratnia dusza?  😀iabeł:
Ja jestem w czarnej dupie.
Polski: 67%
Angielski 100%  🤔wirek:
Biologia rozsz. 62%

a o chemi rozsz. nic nie napisze, dobrze że była dodatkowa. :/

rok kiblowania w domu.  😵
Dzięki za info, ale widzę że i tak się nie łapię 😉
Słuchajcie może mi ktos wytłumaczyć rekrutację online?? Ząłożyłam sobie konto ale nie składałam żadncyh wniosków bo nie miałam wyników matury.. a teraz wychodzi na to że nigdzie nie mogę już złożyć tego wniosku. (chodzi mi o Akademie medyczne) czy ja się spóźniłam czy co?? Bo mam teraz takie stresa że nie pytajcie :/
Popatrzyłam na szczegółowe wyniki.
Wypracowania z angielskiego mam na maksa  😲 😲
nie no coraz bardzie utwierdzam się w przekonaniu ze zaspałam z rekrutacją. Ale jak mogłam sie logowac jak nie wiedziałam jak matura!!!

Dobrze zrozumiałam ze skoro nie złożyłam do dzisiaj żadnych wnioskwo to już po ptakach??
Nie, niemożliwe.
W krakowskich uczelniach rekrutacja do 7 lipca
wistra, skąd szczegółowe wyniki?
Na OBIEGu, przynajmniej krakowskim, są dostępne szczegółowe wyniki.
Tak, ale nie ma aż bardzo wyszczególnione.
Chciałabym z polskiego wiedzieć, za co ile ptk dokładnie dostałam, bo info, że 22 na 50 mi nie wystarcza.
Chcę wiedzieć, jak kompozycja, ortografia i tak dalej  😵
Averis   Czarny charakter
30 czerwca 2009 18:23
Polski rozszerzony 78%
Ang. rozszerzony 83 %

historia rozszerzona 56%
a na wos spuśćmy zasłonę milczenia  🙄
Zobaczymy, czy na polonistykę na UW mnie zechcą  😵
Na OBIEGu, przynajmniej krakowskim, są dostępne szczegółowe wyniki.


co to jest OBIEG??
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2009 18:24
wistra, ale macie zaj.biście
xxagaxx, a może rekrutacja się jeszcze nie zaczęła?
OBIEG to taki system Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, gdzie można poznać wyniki egzaminów 😉

Czy ja wiem czy wyniki nie są szczegółowe... Mnie wystarczały.
Wygląda to tak:
a może mi ktos odpowiedzieć czy na OKE Gdańskiej coś takiego jest?? Bo ja ślepa jestem i nie wiem jak mam to sprawdzić...
xxagaxx co do medycyny to wiem tylko tyle ze np. moje kumpele do poznania musiały juz wysłac komplet dokumentów do 15 czerwca, teraz musiały dosłac tylko odpis ze swiadectwa maturalnego. Ale własciwa rekrutacje miały do 15 czerwca własnie.
xxagaxx co do medycyny to wiem tylko tyle ze np. moje kumpele do poznania musiały juz wysłac komplet dokumentów do 15 czerwca, teraz musiały dosłac tylko odpis ze swiadectwa maturalnego. Ale własciwa rekrutacje miały do 15 czerwca własnie.


To wiem. Ale do Gdańska mam jeszcze szanse. Ale głupia to i tak jestem  😵 😵
xxagaxx, ja składam na medyczną we Wrocławiu. Zgłoszenia internetowe były do 22 czerwca
xxagaxx, jeśli w szkole nie dano Ci hasła to znaczy, że OKE Gdańsk tego nie ma.
Na jakie uczelnie i kierunki chcesz złożyć papiery? Może poszukamy razem z Tobą 🙂.
Averis   Czarny charakter
30 czerwca 2009 20:23
I kolejne 13 dni oczekiwania  🙄 Cholernie bym chciała dostać się na polonistykę na UW- pożyjemy, zobaczymy. Póki co- jestem dobrej myśli.
Scottie   Cicha obserwatorka
30 czerwca 2009 20:44
A co do ubiegłorocznych maturzystów (i starszych), chodzi mi o rekrutację na studia.

"Znajoma mojej znajomej" zdała kiepsko maturę, ale koniecznie chciała się dostać na medycynę na UM, napisała jakieś podanie i się dostała: możecie mi napisać, jakie warunki trzeba spełniać, co tam trzeba napisać i jaka jest szansa, że się dostnie na wymarzony kierunek?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się