KOTY

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
05 lipca 2009 07:50
Notarialna, cudne 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 lipca 2009 11:04
Uśmiałam się nieźle jak to znalazłam 😁 Demotywatory rządzą 😂
hje-hje, znlazłam w necie  😂 😡
Manta   Tyłkoklep leśny =)
05 lipca 2009 15:30

wistra, Patrząc po hodowlach określiłabym to jako szary 'dymny' czy jakoś tak


czarny dymny tygrysio pręgowany =)



Skowronek - napewno to po bobtailu i persie? jakoś mi ciężko uwieżyć =) hehe. W ogóle skąd takie (nie da się ukryć, totalnie bezsensowne ;-) )kojażenie?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
05 lipca 2009 16:06
W ogóle skąd takie (nie da się ukryć, totalnie bezsensowne ;-) )kojażenie?

Jak już to krzyżowanie, a nie kojarzenie.

Z dedykacją dla sanny - mój Pingwinek 😉
Jakość kiepska, bo telefoniczna...
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/Mysztko.jpg?t=1246806313[/img]
Dziękuję za cudnego Pingwinka  😍 Widzę, ze Pingwiniasty z tych, co je woda fascynuje 🙂
Oczywiście, przesyłam baaardzo czułe mizianki dla Kotucha  😎
eh, że moja Pingwiniasta taką linie miała..
Ah, twoje pingwiniste ma códne oczka !
I kilka Z ostatniej sesyjki  😍
A ja miałam dzisiaj 6 podejście do adopcji Gargamela  😤 6-ta z kolei osoba zadzwoniła, że chce mojego Tabby, uzgodniliśmy co i jak, podałam adres i.. ślad po chętnym zaginął. Siedziałam cały dzień, jak cycek na lodzie, i czekałam  😤 Wiec w końcu, wieczorkiem,  pojechaliśmy do przyjaciół, napiłam się miętowego drina i jest mi lepiej  😁. Ta noc też będę spała z Gargamelem  😎
Mazia   wolność przede wszystkim
06 lipca 2009 08:23
Skowronek prześliczny kiciuś, uwialbiam koty z długą sierścią i takie oryginalne, ale życie pisze swoje scenariusze, ciągle same pospolite burasy 😀

Groszka, koniecznie chce jechać na wakacje 😉

Manta- na pewno, znam rodziców osobiście, a że są jednego właściciela, dlatego tak wyszło 😉 Rodzice dokładnie wygladaja o tak:

A siostrzyczki wyszły takie:

Można powiedzieć, że był to dość ciekawy eksperyment 😁 Ale dla takiego, jedynego Charliego, Maine Coona za symboliczną złotóweczkę, się opłacało 😜

Mazia-dziękuję :kwiatek: Ale pospolite burasy są przecież równie wspaniałe! Twoja jest śliczna!
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 lipca 2009 10:43
dość ciekawy eksperyment 😁 Ale dla takiego, jedynego Charliego, Maine Coona za symboliczną złotóweczkę, się opłacało

I mamy nadzieję, że cała reszta rodzeństwa trafiła do super domów, nie podlega żadnym 'eksperymentom', a kuzynostwo Charliego nie trafi kiedyś na bruk...
🙄

Zmieniając temat: odkryłam właśnie, że mój cud-kocurek Helek (zwany Piekną Heleną, bardzo męsko! 😉 ) ma... lęk przed byciem wnoszonym/znoszonym na rękach po chodach. No proszę! Wypadku na schodach nigdy nie zaliczył, wysokość też nie jest dla niego problemem. Ciekawe.
Dziewczyny, proszę o kciuki.. Dziś wieczorkiem, ok 19 przyjeżdza po Gargamela Nowy Domek.. Mam zawał..
Mazia   wolność przede wszystkim
06 lipca 2009 12:27
Kochana dasz radę 😉 Jestem przekonana, że będzie miał cudnych, kochających opiekunów 😉
[quote author=Skowronek link=topic=12.msg291105#msg291105 date=1246871162]
dość ciekawy eksperyment 😁 Ale dla takiego, jedynego Charliego, Maine Coona za symboliczną złotóweczkę, się opłacało

I mamy nadzieję, że cała reszta rodzeństwa trafiła do super domów, nie podlega żadnym 'eksperymentom', a kuzynostwo Charliego nie trafi kiedyś na bruk...
🙄
[/quote]
Oczywiście, kotki już miały gwarancję że zostaną oddane odpowiedzialnym opiekunom zanim przyszły na świat. 😉 Bez odpowiednich chętnych do ich wzięcia, wogle nie byłoby mowy o małych. Ale rzeczywiscie- coraz częściej się spotyka ludzi, którzy myslą o tym dopiero, kiedy małe już się urodzą...tylko kotów żal 🙁
zaplanowałam dziś zmasowany atak na moję kocię. Nabyłam mu karmę i jakiś pastyli Whiskasa na odklaczenie, więc Czarny dziś nie jest na swojej urynary diecie, tylko odkłacza się mam nadzieję, że skutecznie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2009 17:27
Trochę nas nie było, ale chciałyśmy jeszcze z Pinką zabrać zdanie w dyskusji o biciu kotów. Nasze stanowisko jest niezmienne. Kota należy bić codziennie i to porządnie, tylko wtedy jest szczęśliwy.
Na dowód filmik ( koszmarna, kamerkowa jakość, nie widać siły jaką w to wkładam ;/)
galopada_   małoPolskie ;)
06 lipca 2009 21:05
to ja sie tutaj ujawnie z czescią moich potworow  😡

Majorka ( mama) straszna ,,gaduła"  😁


Kuba ( tatuś) ma.... zeza, jest ogromny i zamulony  🤔wirek:



Stanisław Morgan Ziutek  ( synek  😁 ) pupilek mojej mamy, rozmawia z nia, je tylko surowa piers z kurczaka i zazwyczaj spi na srodku korytarza na plecach  😵 oprocz tego ma padaczke i caly jest jakis uposledzony. wlasciwie jest szerszy niz dluzszy...



i stasiek z tatusiem, ktory jest dwa razy wiekszy  😁



Maja




i  Maja z Kuba ( widac jaki jest wielki xd)



brakuje jeszcze Belli ktora wazy 9 kg i Migi ktora jest babcią Ziutka
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
07 lipca 2009 07:46
Trochę nas nie było, ale chciałyśmy jeszcze z Pinką zabrać zdanie w dyskusji o biciu kotów.
OPRAWCA, OPRAWCA! Do TOZu ją podać, na policję!
😀iabeł:

galopada_, bo jak mawia moja mama: szczęśliwy kot to duży, tłusty, nażarty i rozmruczany kot!
Wczoraj wieczorkiem mój malutki, słodki Gargamel pojechał do Nowego Domku. To bylo 7 podejscie do adopcji, ale teraz wiem, ze czekalismy na Pawła i Iwankę, ciepłych, serdecznych ludzi, którzy zachwycili się Gargamelem, wypytywali co Kotek lubi, czego potrzebuje - uwaznie suchali o jedzonku, zwirku, szczepieniu, kastracji.. Już jestesmy umówieni na wizytę u Gargamela i Jego Duzych. Gargamel był z nami 5 tygodni, w tym czasie, z maleńkej - początkowo bojowo nastawionej kuleczki, przeobraził się w czułego, fantastycznego małego Przyjaciela. Bardzo mądrego. Zakochałam się w tym Kocie, ale musiałam Go, z ciężkim sercem, oddać, ale wiem, że w nowym Domku będzie szczęśliwy, otoczony troską i miłością.
Przepraszam, że tak się rozpisuję, ale  to były straszne emocje - oddać Gargamela, znaleźć Mu Domek, najlepszy z mozliwych. I udało się 🙂
Edit. Zbik tęskni za Gagatkiem.. Siedzi przy tuneliku i czeka, kiedy Mały wyskoczy i zacznie się zabawa.. Biedny Zbiczuś, mój Smutasek, nie wiem juz sama jak mam Go pocieszyc.. On był w Gagusiu "zakochany"  🤔
[quote author=Notarialna link=topic=12.msg289222#msg289222 date=1246571882]

wistra, Patrząc po hodowlach określiłabym to jako szary 'dymny' czy jakoś tak


czarny dymny tygrysio pręgowany =)



Skowronek - napewno to po bobtailu i persie? jakoś mi ciężko uwieżyć =) hehe. W ogóle skąd takie (nie da się ukryć, totalnie bezsensowne ;-) )kojażenie?
[/quote]

Niestety, błąd.
Prezes ma kolor NIEBIESKI, jak Rosyjski Niebieski  😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 lipca 2009 17:39
Mam nowego tymczasa. Śliczną białą koteczkę, półdługowłosą, w piątek wiozę ją do Wałcza, a w poniedziałek do Bydgoszczy, do mojego Kasika. Zdjęcia będą w piątek lub sobotę, bo nie mam aparatu 🙁
kpik   kpik bo kpi?
07 lipca 2009 18:39
Makrejsza, - oj mamsłabośc do białych kotów - czekam na zdjęcia
moj kot znowu gruby i nie chce zrzucić kilogramów ...




ostatnio przez te upały chyba, mufka melinuje się w stajni, ogląda jak jeżdże, jak myję konie - jak pies...


a tak to sobie leży w cieniu


a oto najbrzydszy kotek jakiego znam, zdrapany z asfaltu jesienią zeszłego roku, przeżył wiele i ma taką siłę w sobie! kocham go za tą waleczność, podpuszcza psa do zabawy a potem robi go w balon, gania zające a potem wraca oskalpowany  😍


- jako jedyna go dotykałam w czasach kiedy wszyscy mowili na niego 'a fuj' ... dalej wygląda nieciekawie ale już niewiele możemy zrobić
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 lipca 2009 19:23
Kpiczko, ona nie jest gruba tylko szczęśliwa 😉

No i nie ma brzydkich kotów, każdy ma w sobie to "coś", a ten sierściuch wygląda co najmniej intrygująco...
kpik   kpik bo kpi?
07 lipca 2009 19:30
nie wątpie, ze jest szczęśliwa- sama jej zazdroszcze takiej beztroskości



ale tak było w maju:


a tak jest teraz:


oj jest baaardzo interesujący,na imię ma E.T. - ze względu na wygląd :P w dodatku jak chwile jest w bezruchu kiwa mu się główka na boki. Jest cały niesamowity i za to go uwielbiam, jako jedyny bawi się z moją kotką, spi ze mną jak jestem w stajni 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 lipca 2009 19:37
Ups, niedługo będziesz miała darmowe czyszczenie podłogi przy każdym przejściu kota 😉 Rzeczywiście jej brzuszka przybyło. A kicia piękna.
Wstawisz więcej zdjęć E.T?? Jestem ciekawa jakie ma umaszczenie na reszcie ciała.
kpik   kpik bo kpi?
07 lipca 2009 19:52
hehe ciągnie brzuchem tak blisko ziemi jak nispopodłogowy autobus ... takie są skutki dokarmiania kota przez współkolatorkę - 2 tygodnie tylko, a zrzucamy już 2 miesiąc

ET też ciągał brzuchem po ziemi - mimo chudośći, robił tak kiedy chciał się przemknąć niezauważony - co na początku było celem jego życia, więc nie oglądaliśmy go na prostych nogach


Kpik Rozczulił mnie ten E.T.. Miał Chłopak szczęście, że wówczas Ty pojawilaś się w Jego kocim, wiszącym na włosku, życiu . I ten Kot pewnie kocha Ciebie teraz z całego swojego serduszka  😎
A moja Savana to równiez "szczęśliwy" klon Mufki  🤣 (tylko chyba jeszcze troszkę bardziej "szczęśliwy" , pomimo nieustającej diety)
Moja Gruba spaceruje, potem zaszywa się w wysokiej trawie aby w końcu uwalić się grubiutkim brzusiem do góry na zasłużona drzemeczkę  😎
kpik   kpik bo kpi?
07 lipca 2009 21:39
heh nie ja go zdrapałam z asfaltu, ja jestem tylko ciotka która kota głaszcze i przytula kiedy inni się brzydzą. A jego wygląd spowodowany jest alergią, na wszelkie grzyby itp był przebadany.

sanna, mają nawet podobny wyraz pyska,gdzie na szelkach wychodzicie na spacery?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
07 lipca 2009 21:48
sanna dziękujemy za miznianko :kwiatek: Oby Gargamelkowi dobrze było w nowym domku 🙂 A piękny jest niesłychanie 💘
kpik uwielbiam E.T. 😜 Już dawno temu widziałam jego zdjęcia na Twoim blogu i ten kotek jest tak brzydki, że aż piękny 😍

sanna jakim cudem wstawiasz zdjęcia mojej Myszki? 😲 Z pyszczka są identyczne 😜
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
07 lipca 2009 21:52
Niestety, błąd.
Prezes ma kolor NIEBIESKI, jak Rosyjski Niebieski  😉

Błąd  😎 Upierdliwa jestem.
Szanowny Pan Prezes nie posiada tippingu, który wyróżnia całe 2 rasy niebieskich kotów (RUSki i KORaty) więc co najwyżej może być niebieski jak... każdy inny niebieski kot  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się