produkty ANKY

Likier, spróbuj w ihaha, oni mają na wyprzedaży pady z tej kolekcji ;]
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
03 października 2009 08:37
Likier, a no coś tak nie byłam już pewna która nazwa to była 😉

Żeby nie robić ot mój nowy zakup  😁
[img]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/759/16/25/759162593[/img]
http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/759/16/25/759162593_2
Ja na urodziny dostałam/kupiłam sobie (bo dostałam na nią dofinansowanie z Unii Rodzicielskiej  😁 ) kurtkę jesienno-zimową model Moa, w kolorze Dark Coffee. Jest przepiękna!  😍 Ale co najważniejsze jest super skrojona, lekka i robi wrażenie naprawdę porządnej. I mam nadzieje, że taka jest w rzeczywistości 😉

Od dziś w niej śmigam więc myślę, że niedługo będę mogła coś więcej o niej napisać  😜
Przeglądam te strony i przeglądami i nie mogę znaleźć. A wiem, że było. Pisaliście, że pady Anky wszechstronne są stosunkowo małe.
Czy taki pad nie będzie za mały pod siodło 17,5 + wystające futro Matesa?
Nie mam możliwości żadnej przymiarki, więc liczę na Was. 🙂
Korci mnie jeden taki pad i korci już od wielu miesięcy i chyba jednak ukorcił.
Jeśli napiszecie, że nie będzie za mały, to stanę się posiadaczką pierwszego takiego padu.  😡
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
03 października 2009 09:36
Sierra,
Pokażesz fotkę jakąś ?
Najchętniej bym wam wrzuciła fotkę z katalogu, ale jak na złość na stronie ANKY nie ma jeszcze tej kolekcji :/ Jak się dorobię, to oczywiście wrzucę 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
03 października 2009 16:38
tunrida, właśnie zakupiłam swój pierwszy pad i dzisiaj pierwszy raz go użytkowałam 😉
Porównywałam go z innymi czaprakami i jest indetycznej wielkości co łezka Eskadrona (większy tylko o tyle co łezka ma wycięcie czyli w sumie o ten kawałek z kwadracikiem-logo)
Rzeczywiście jest mały ale myślę że powinien się zmieścić, ja mam w swoim siodle długie tybinki i jest na styk.
Dla mnie jest właśnie idealny, jeżeli po praniu nic mu się nie stanie to zamawiam jeszcze jeden-koniecznie 😉



Czy nie macie wrażenie że te pady są jakby "amortyzujące" ?
ADA-dzięki !  :kwiatek:
Ale zapytam jeszcze inaczej. Jaka jest długość padu wzdłuż grzbietu i jaka jest jego szerokość? (mówimy cały czas o padzie wszechstronnym)
Bardzo Cię proszę o podanie wymiarów.  🙇
Ja też chcę swój pierwszy pad !!
tunrida, jak wszechstronny będzie za mały, to może spróbuj ujeżdżeniowy? Nakładałam pod siodło wszechstronne i wyglada fajnie😉)
Likier, o tym też myślałam, ale koń jest niewielki. A nie ma nic gorszego ( moim zdaniem) niż malutki koń z wielkim czaprakiem zasłaniającym pół kłody i wiszącym prawie do brzucha. No...pewno przesadzam i ujeżdżeniowa Anka nie wyglądałby tak źle, ale mam siodło wszechstronne, małego konia i wolałabym pad wszechstronny. Tylko te nieszczęsne wymiary. Poda ktoś?  :kwiatek:
tundria, ja mam dość małego konia - 155, koleżanka ma jeszcze mniejszą folblucice, drobniutką i pady wyglądają ok na niej. siodlo ma 15,5 i pad ujezdzeniowy (moje pożycza :p ) i jakoś straszna derka kołderka nie robi się.
tundria:

oto zdjęcia padu DR pod siodłem wszechstronnym 17,5, na małym koniu...wszystko doskonale leży...tak więc pozbądz się obaw i kupuj 😀iabeł:





piglet, ładnie jej w tym chabrze
btw hackamore wygląda czarne rewelacyjnie!
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 października 2009 18:01
Ładnie ładnie  😀


A wiecie może czy można jeszcze gdzieś kupić owijaski kreta blue ?
A mi się taaaaaaaak podoba kreta blue, najbardziej z ankowych błękitów.

Może ma ktoś zdjęcie krety na kasztanie? 👀 (tylko jakieś jaśniejsze niż na szmatoholikach)
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 października 2009 19:54
Gozya,
ja bym po prostu kupiła puki w ihaha w dobrej cenie są i sprawdziła na żywo. ( -Zawsze jak Ci się znudzi będziesz mogła np. z kimś się zamienić na kolorki, lub odsprzedać.)

Kolorek śliczny i mnie jako jedyny błękit uwiódł. 😉 Choć sea blue też fajny jest.
A mi się taaaaaaaak podoba kreta blue, najbardziej z ankowych błękitów.

Może ma ktoś zdjęcie krety na kasztanie? 👀 (tylko jakieś jaśniejsze niż na szmatoholikach)


mam jeszcze takie
😜 💘

Chora jestem na ten kolor 🤔wirek: 😁
Hej, mam pytanie: jak w porównaniu z padami Anky wypadają Jarpole? Jak z jakością, praniem, kolorem? Lepiej ciułać na Ankę czy Jarpol daje radę? pozdrawiam
o, takie jak tu: http://allegro.pl/item755495295_wyprzedaz_pad_jarpol.html
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 października 2009 17:59
disco Dzionka z tego co pamietam ma ten pad i jest zadowolona  😉
disco, ja mam kilka takich padów i jestem 100% na tak.
Cenowo wypadają dużo lepiej niż Anky. Lepiej też leżą - mam całą szafę Anek i chociaż darzę je sympatią, to faktycznie przydałoby im się trochę bardziej wyprofilowana część na kłębie (a ja mam raczej szerokie i mocno umięśnione konie - to u kłębiastego konia w ogóle jest już chyba średniawo z układaniem). Pady Jarpolu mają też zaszewkę na przystuły - Anky są całkiem gołe i potrafią może nie tyle wyjechać spod siodła, ale się przesunąć (trzeba umieć je dobrze położyć na koniu).
No i co ważne - a ja jestem szczególnym antytalenciem jeśli o to chodzi - po zawodach białe pady doskonale mi się doprały - a były miejscami czarne od oficerek.
Ja zamawiałam specjalnie odchudzoną, cienką wersję padu 🙂 Na koniu wyglądała tak:

Mam jeszcze ciemnozielone pady z białymi nadrukami - są tak śliczne, że prawie żal mi je zakładać na konia 😁 Na  weekend planuję jednak foto-sesję, oby pogoda dopisała 🙂

Co by Ankom oddać jednak sprawiedliwość, są praktycznie niezniszczalne, jeden z moich padów ma bodajże 3 lata i nadal wygląda bardzo dobrze:
quantanamera, czekam na zdjęcie zielonego
chodzi mi po głowie zielony pad jarpolowy i ciekawa jestem czy ktos ma
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 października 2009 22:12
Mnie też kusi ta zieleń więc quanta zabieraj się do robienia fotek.

PS: co to za czerwień ?
disco ja też mam pad Jarpola i jestem bardzo zadowolona. Dobrze się pierze i cenowo dużo lepiej niż ANKY.
Ja polecam Jarpolowe, mam bordowy i strasznie podoba mi się na moim koniu więc użytkuję go częściej niż inne, głównie dlatego, że bez problemu sie pierze. Anky do porównania nie mam bo to nie na moją kieszeń. A, i chyba nie zdażyło się, żeby Jarolowy pad się spruchlił 😉 i jeszcze jeden plus, to wspomagamy polską firmę i oczywiście forumową Deb 🙂
Dzięki za odpowiedzi! Czyli pewnie niedługo stanę się posiadaczką pada, który ma trochę zdrowszą relację ceny do wartości 😉
ja tez posiadam pad jarpolowy, kolor cyprys, jest świetny, jakościowo bardziej mi odpowiada niz anky 🙂
olga masz moze fotke?
Mam problem z praniem padów Anky-cały brud ze spodu wyłazi mi na zewnątrz,robią się zacieki i brud zbiera się na szwach.Muszę dopierać pad ręcznie.Co robię nie tak?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 października 2009 18:13
D&A A myślałam, że to tylko ja robie cos nie tak  🤔
Jest to denerwujące, bo trzeba brać szczoteczkę i doczyszczać  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się