Końska rewia mody cz. 3

Tu masz narazie na szybko porównanie jak bardzo się różnią od siebie briliant negro od impulsa negro. Niby ten sam kolor, a na innym czapraku już inaczej wyglada
wątek zamknięty
Ten pierwszy to briliant? To jeszcze akceptowalny, to drugie się jakoś dziwnie świeci...
wątek zamknięty
Ten świecący to briliant. Impulsy są z takiego zamszopodobnego materiału
wątek zamknięty
od lewej impuls, brilliant, brilliant, cotton
Tu masz w innym świetle

A tutaj masz pokazane jak się różnią cotton sky od impulsa sky (też niby ten sam kolor a co rodzaj czapraka to inny)
wątek zamknięty
Ale wlasnie Cotton Stone jest dosc ciemny i moze pasowac. Te owijki beda ci tez pasowaly do cottonow z 2008 zimowej kolekcji np Wine.
Wpierw zobacz porownaj do cotton stone na zywo a pozniej odsylaj.

wątek zamknięty
Nawet tutaj pokazane jest jak rozne sa te kolory szarosci: a te zdjecie jest na maxa rozjasnione

http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/scan/se=7558.html


wątek zamknięty
Zależy od zdjęcia. Bo np tutaj masz zdjęcia ze strony amigo.
I tak wg Amigo wygląda stone

A tak fango

Dla mnie wg tych zdjęć stone to drugi fango

A ten cotton o którym Ty mówisz to nie stone, a turf. I wpada on w kolor brudnoszaro-brazowy
Tak wyglada turf nie stone
wątek zamknięty
OK, ale ja mam owijki turf - sa ciemnobrazowe - prawdziwy ciemny braz.
Jaki jest numer na tych owijkach EPK? Tam pod nalepka eskadrona na opakowaniu?
Jak jest 77 to jest taki sam jak stone.

to wszystko sa zdjecia z internetu - na zywo wszystko wyglada inaczej.....
wątek zamknięty
A na tym zdjeciu cottona stone - na lamowce na najbardziej wewnetrznym paseczku jest bardzo ladny szary, prawdziwy szary kolor -na tym zdjeciu wyglada jak prawie bialy. Mam lavender w domu wiec wiem.
wątek zamknięty
sorki prawie jak niebieski - a to zwylky szary kolor jest, sredni szary.
Lamowka jest:braz, fiolet, bialy, szary.
wątek zamknięty
Vivi- po pierwsze jest coś takiego jak edycja posta. Ale to tak na marginesie.

Zalezy jak masz ustawiony kontrast na ekranie bo u mnie ten wewnętrzny pasek nie jest biały tylko właśnie szary.

Moim zdaniem albo się po prostu w eltanie rabnęli i przesłali epk złe owijki, i teraz kwestia tego jakie jej wysłali. Bo jak dostała owije fango to najlepiej aby kupiła do nich cottona stone lub polowała na fango. Jeśli natomiast przesłali jej negro to musi polować na ten kolor bo owijki negro nie pasują do żadnego cottona z kolekcji lavender-stone.
wątek zamknięty
Laguna sprawdz strone 284 285 tego watku sa zdjecia stone jako bardzo ciemny szary.....ale widac ze nie dam ciebie przekonac wiec po co tracic energie i czas. Ale jak kiedykolwiek zobaczysz je na zywo w swietle dnia to moze zmienisz zdanie. A Turf to jest bardzo ciemno brazowy.... a nie brudny szary.

wątek zamknięty
Możesz mi wyjaśnić dlaczego się irytujesz zamiast prowadzić dalej spokojną dyskusję?

Poza tym wystarczy doczytać to co inni piszą i byś zrozumiała, że obie tak samo oceniamy turf. Gdzie ja napisałam że to brudny szary? Napisałam szaro-brazowy. Dokładnie brazowy z nutką szarego. Taki jakby brudny
A ten cotton o którym Ty mówisz to nie stone, a turf. I wpada on w kolor brudnoszaro-brazowy


I dziękuję. Własnie sobie patrzę na żywo na turf w świetle dziennym. W tym tygodniu okser przysłał mi derkę stajenną w tym kolorze. Która nota bene wkleiłam do tego watku kilka stron wcześniej
wątek zamknięty
Ale rozmawiamy o cottonach i owijkach a nie innych produktach bo niestety prawie kazda rzecz na inny odcien: http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/scan/se=7558.html
Ja mam owijki turf i sa soczyscie ciemno-brazowe, nic innego. Owijki negro sa ciemno szare z lekkim brudem - w swietle dziennym inaczej wygladaja niz Twoje zdjecia czaprakow. Nawet lamowka(szara) i kolor Wine jest zupelnie inna w realu niz na tych zdjeciach. Ale podkreslam ze mowie tylko o Cottonach.

Ale sadze ze inni powinni sie wypowiedzec w tej kwestii - czy negro i stone to to samo? Wiem ze Eskadron kombinuje jak tu zaoszczedzic na kosztach, uzywajac tych samoch kolorow tylko nazywajac je inaczej...

wątek zamknięty
Mi się dużo bardziej podoba briliant negro

Dziewczyny obawiam się że ten łososiowy będzie VSD  🙁
wątek zamknięty
Dramka,a to źle? brillantów chyba nie ma VSS? przynajmniej moje są VSD i pod skokówką wyglądają ok
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 listopada 2009 17:31
Dramka jak Ci nie będzie pasował, to zapewne znajdzie się mnóstwo chetnych na ten czaprak  😎
wątek zamknięty
Forta obawiam się że będzie za długi..

W aukcji podana jest informacja że rozmiar VS
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 listopada 2009 17:37
Dramka przymierzysz, jak nie będzie Ci pasował,to sprzedaż  😉
wątek zamknięty
Nie kupuje po to żeby sprzedać  🙄

Forta okazuje się że istnieją brillianty VSS  😎

http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/1020233a.html
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 listopada 2009 17:44
Dramka rozumiem, że nie kupujesz, żeby zaraz sprzedać, ale przecież czasami sie zdarza, że ktoś coś kupi i się okazuje, że nie pasuje.
Więc jak dla mnie w takim przypadku rzecz się sprzedaje  😉 ale to Twoja sprawa, co z tym zrobisz. Przymierz i zadecyduj 
wątek zamknięty
Ktoś ma fotkę VSD pod skokówką?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 listopada 2009 17:48
Dramka,a to źle? brillantów chyba nie ma VSS? przynajmniej moje są VSD i pod skokówką wyglądają ok
robią robią VSS, może mieć problem w drugą stronę (siodło 17)
wątek zamknięty
Dzięki ktoś  :kwiatek: Idealnie leży  😀 Ty masz VSS?
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 listopada 2009 18:08
Tak to VSS i jest akurat na styk.
wątek zamknięty
Ja tez muszę mieć VSS  🙄

Jak można wystawić aukcje z opisem "VS"  👿
wątek zamknięty
A ten cotton o którym Ty mówisz to nie stone, a turf. I wpada on w kolor brudnoszaro-brazowy
Tak wyglada turf nie stone


Zapewniam, że kolor turf nie ma nic wspólnego z kolorem szarym. Widziałam na żywo - to bardzo intensywna, nasycona czekolada jak dla mnie.
wątek zamknięty
No dobra..

Na moją bardziej pasuje hortensja czy kreta blue?  💃
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 listopada 2009 18:49
jak dla mnie hortensja, ty szmatoholiczko jedna  🤣
wątek zamknięty
To już będzie ostatni obiecuje  🤬 🤬

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.