Pasze firmy EGGERSMANN

Kajula,

Seniora nie ma w tej chwili na stronie Galopady, ale dzwoniłam i okazało się, że właśnie przyszła nowa dostawa i Senior jest. Na stronie będzie za dzień lub dwa.


jak to nie ma ?  👀
http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?manufacturers_id=44&products_id=8047  🏇

edit:
jeszcze przed chwila byl  😲

i tak podjade na sklep, bo nie zawsze maja na stronie to co na stanie 🙂
High Energy dawło najbardziej wymiernego kopa mojemu leniwcowi z różnych pasz energetycznych, jakie testowaliśmy. Jeszcze może Hartog Energy Classic był skuteczny, ale chyba nie aż tak wyraźnie.
Vital Senior ma ciekawy skład i dawałam je także mojemu jako urozmaicenie w okresie zimowym- wyglądał prawie jak po Chevinalu, no i super faktycznie dla koni starszych, rekonwalescentów, trudnych do upasienia.
A Mesz powoduje u mojego potwora chęć przenicowania się przez kraty boksu, byleby szybciej się do niego dorwać 🙂
Horse Vital Plus bez oszałamiających rezultatów- wolę Chevinal, Bąbel też 😉
We Wrocku z dostępem nie ma problemu, zawsze był jakiś dystrybutor, a ten, który jest teraz jest chyba najbardziej przedsiębiorczy i do rzeczy z dotychczasowych.
A ja obecnie czekam z galopady na dostawę granulatu Horse Vital Plus, świetne są dla mojego konia no i mojej kieszeni 😁 i pewnie niedługo się skuszę na musli Seniora bo moje konisko niby nie takie już młode, skoro dobre takie.
Gaga ślicznie lśni twój konik 😀
a dziękuję, to włąśnei Eggersmann i pasta kiwi ;-)
a tak całkiem serio - wszystkie w stajni tak lśnią i wszystkie na Egg chowane od lat :-)

A seniora podawałam temu ze zdjęcia po kastracji (kastrowany 2 latkiem, codziennie lonżowany spadł bardzo z masy, ale wrócił do siebie bardzo szybko na tej paszy :-))
Dawałaś mu Seniora jako dodatek do owsa czy sam Senior? Ile kg może on zastąpić 6 kg owsa?
Jako dodatek w ilości 1,5 - 1,8 kg kg bodaj dziennie (2 czubate miarki Egg)
Przy sumie paszy treściwej coś koło 3 - 3,5 kg (nie pamiętam dokładnie, bo to dawno było :-/ )
Do tego Horse Vital Plus i ... chyba Struktur Mix też dostawał...
Już jest dostawa na galopada.pl, mam już witaminki horse vital dla mojej gniadej paszczy 😀
ja też zawożę jutro do stajni horse vital dla mojego ogra 💃i czekam na efekty 🤣
Ja od kilku dni podkarmiam Energie Pellets i zobaczymy czy to troche pobudzi siwaska  🙂
Argento, ja efektów po horse vital nie widziałam, a skarmiłam 5kg...
Ja skarmiłam ponad 35 kg horse vital plus i nie widać cudów na zewnątrz, ale witaminy to witaminy, ważne do życia, sierść i kopyta ładne, a co w organizmie się dzieje to nie widać 👀 może bez witamin byłoby gorzej? ale najważniejsze, ze koń mimo swojego wieku nadal pełen wigoru 🏇 i chęci do życia 😅
zobaczymy. Mój Pysio nie jest wybredny i wiekszość dodatkow dobrze przyswaja a jak mu dojdzie troszku energii to będę przeszczęśliwa.
Te granulki są bardzo pachnące, worek w domu leżał ze 3 godz i bardzo pachniało więc szybko musiałam zawieźć na kolację dla kochanej Paszczuni 😀 Niewiele tego się daje ale wsuwała aż miło 😀 może twój konik też je polubi?
Napewno witaminki zrobią dużo dobrego dla zdrowia 🙂
Ja mam 1 worek paszy od hmmm paru dni w bagazniku i juz w calym aucie pachnie.. tzn jak dla mnie pachnie bo niektorzy uzytkownicy maja inne zdanie  🤣
Ja woziłam jakiś czas w bagażniku napoczęty worek Aminoralu  eggersmanna i to pachniało lepiej, niż zapachowe choinki 😁
Oo proszę 😁 i po co kupować zapachy do samochodów jak można wozić karmy swojego konisia 😀
Swoją droga to menu koniom w XXI wieku się nieźle dogadza 😁
Życzmy im zdrowego smacznego! 😉
ja robie zakupy na http://www.horseequipment.pl/index.php oni maja bardzo często dostawy Eggersmanna i na magazynie od ręki można kupic szybko pasze i witaminy. Nigdy nie miałam z nimi problemów a kupuje i nich chyba dwa lata. Oni to chyba przedstawicielami są.
Co do witamin to polecam Horse Vital Plus bo są naprawde dobre, nie muszę podawać innych suplementów na szczęście bo są dobrze skoncentrowane.
Ja dużo kupuje F-musli, cool mixa, meszu i ReVitala bo to stadko mam spore dość🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 listopada 2009 18:39
Wydaje mi się, że jeśli będę podawała cool mix + horse vital plus + biotyna Eggersmanna to będzie za dużo. Napewno zostanie cool mix ale co jeszcze? horse vital czy biotyne? a moze na okres zimowy wszystkie trzy? choć mnie wydaje się, że dostanie za dużo witamin...

Jak myślicie?
arivle, zależy na czym Ci zależy... Na ogólnej witalności konia - to horse vital, na poprawie kopyta, sierści - biotyna.. Ja podawałam i to i to, bo miałam bardzo osłabionego konia kuracją antybiotykową i takie było zalecenie weterynarza.
zobaczcie na tej stronie co Waniutek  podał , oni są przedstawicielami. Zamówiłam wczoraj witaminy i dzisiaj je juz miałam. Polecam ten sklep. Co prawda zapłaciłam za przesyłke ale nie wielkie pieniądze.
www.horseequipment.pl
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
08 grudnia 2009 16:10
Ja też się zaopatruję w w/w sklepie. Dziewczyna jest ze Zgierza, więc bliziutko i czasami ja jeżdżę, a czasami sama mi przywozi. Tak więc można się dogadać.
A kupuję Frucht Musli i Vital Senior Musli i jak na razie bardzo je sobie cenię. Są stosunkowo niedrogie podług produktów innych firm.
Stosuję je jako dodatek do owsa (łącznie niecałe 1,5 kg dziennie) + słonecznik i Gniady wciąga, aż mu się uszy trzęsą.
No i poprawę widać, a to chyba najważniejsze 🙂
mój wybredny zwierz pożera horse vital plus i amminoral, od czasu do czasu biotynę, która wg mnie jest genialna. Przez dwa lata karmiłam frucht musli,ale odkąd wszystko eggersmanna muszę zamawiać przez internet, kupowanie tego musli stało się nieopłacalne. Poza tym worki zaczęły być pełne czarnego proszku, który nie wiadomo czym jest, a koń tego nie zjada.
halo halo  😉 jeśli ktoś z okolic Poznania,Pobiedzisk,Swarzędza poszukuje pasz eggersmanna to informuję że już nie musi daleko jeżdzić  😀  Dać tylko znaka ...
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
04 stycznia 2010 19:47
my probowalismy przeroznych muesli eggersmanna, najbardziej pasowal frucht, do tego biotyna (ktora jest genialna! kopyta mocne, siersc blyszczaca, a ogon rosnie w oczach), dawalam tez aminoral, kon bardzo przybral na tkance miesniowej i witaminy horse vital, wg mnie najlepsze produkty 😉
tymczasowo jestem na hoevelerze, ale na dniach mam zamiar wrocic do egg, kon o wiele chetniej jadl ta pasze 😉
To prawda  🤣 nasze koniska są zachwycone że je dostają 😉 jedzą z wielkim apetytem i wyglądają po nich super.
Polecam również struktur mix to lucerna z mesli  🙂 za tą pozycją konie również szaleją.Wchodzą teraz również nowe produkty 🙂 polecam
Ja też różne rzeczy próbowałam, ale nie ma to jak Senior Musli i biotyna dla mojego emeryta.

Gidran zaczyna sprowadzać Eggersmanna do Warszawy, więc nareszcie będzie się można bez problemu zaopatrzyć i nie płacić za przesyłki.


😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Witam a SARACEN pasze dla koni zna ktoś??????
Ja daję eggersmanna i nie narzekam 😉 Kończe teraz 2 worek cool mix, jest całkiem ok😉 Ale ciężko mi powiedzieć jak z działaniem, bo mój koń dostaje też inne dodatki. Po prostu mam tani dostęp do niej ze sklepu galopada, który bardzo pooolecam 🙂
ja też eggersmann, głównie cool, frucht od połowy worka robi się sypki i dla mojego kunia nie zjadliwy, suplementy jak najbardziej polecam, chociaż plus vital trochę za chevinalem jednak
karesowa   Rude jest piękne!
14 stycznia 2010 23:29
Rudy mój też pałaszuje Eggersmanna- zwykle cool mixa, ale dawałam  też F-musli i Frucht. Jestem zadowolona i koń też nie narzeka  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się