Końska rewia mody cz. 3


tę ostatnią nawet któras voltovczka miała, przynajmniej podobną. mnie się podobaja w kolejnosci w ktorej wstawialam 🙂

jeśli chodzi o te derki to ja miałam tą ostatnią..ale z powodu kupna nowego konia musiałam ją odstąpić... klaczka się w nią nie mieści a szkoda..  😜

teraz kupiłam serduszka HKM z przeceny - jasnoróżowe, czekam na przesyłke i kantar różowo-popielaty
no i patrze za następnymi rzeczami...... 💃
wątek zamknięty
Miii. obłęd w ciapki!  😁 a gwiazdki dokładniej.

Ja zamówiłam też serduszka HKMowe, niebieskie bo jakoś nic niebieskiego nie mamy jeszcze. Zdjęcia będę miała na Mikołajki, bo to w ramach prezentu ^^

A ja się tu jeszcze moim ES Stripe-in z kratką nie chwaliłam?? Dziwne...

Już wiem że kochaaaam Euro-stary!  😍

Jakie owijki lepsze do tego?? Czekoladowe czy beżowe jak ten paseczek mały??
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
23 listopada 2009 20:19
A do mnie doszła nowa kolekcja ANKY padów i owijke...Trzeba zacząc ogłoszenia na allegro wystawiac......Osobiscie przechodzę katusze nad Dusk Blue kompletem  😍 Piekny jest
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
23 listopada 2009 20:41
karola13 tak, lecz jak w każdym sklepie: status produktu: tymczasowy brak na magazynie.  👿
wątek zamknięty
Nasz nowy kraciasty kantarek  😜

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
23 listopada 2009 21:31
Ciecior u nas w stajni kucynio ma taka ^^
asds, toc ba ze dusk blue piekny... ja sie przekonalam o tym juz dawno ;>
wątek zamknięty
Wafelkowa
Mega mega mega pięknie Twojemu zwierzowi w tym czapraku 😍
wątek zamknięty
Lychee co to za kantarek??? Jest idealny 💃
Wafelkowa bezowe owijki do tego!! 🙂 mniam
wątek zamknięty
Z mustanga, u nas w sklepie w stajni kupiłam 🙂
[były gdzieś w tym temacie takie kaloszki w kratę - z tego samego sklepu są i idealnie do kraty na kantarze pasują  😜]
I szukałam gdzieś na necie takiego, ale nigdzie nie ma, a skądś Rafalski musi je brać  🤔wirek:
wątek zamknięty
Mam owijki limonke w kratke z horze, tylko teraz mam tez meeega problem z dobraniem do tego czapraka  🤔
Widzieliscie moze jakas ladną limonke ?
Mialam juz na oku wsumie horze limonke z lamowka taka jak jest ta krata czyli ciemną zielen, ale juz od sierpnia mi mowia ze go nie ma ze trzeba czekac  🤔 armagieeedon!
Licze na was 😀
I wstawiam zdjecie ofc 🙂

P.S Nie patrzcie na mnie -.-'  🤔

wątek zamknięty
http://www.szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/25/379#i jak się nazywaja poszczególne kolory tej piękności 👀 :kwiatek: ?

macie moje gniade w kantarku eskadrona  😉 wygrany na zawodach  😅
wątek zamknięty

ebony/mouse/ivory czyli dokładnie środek/ szeroka ''lamówka''/ i pasek
wątek zamknięty
Z mustanga, u nas w sklepie w stajni kupiłam 🙂
[były gdzieś w tym temacie takie kaloszki w kratę - z tego samego sklepu są i idealnie do kraty na kantarze pasują  😜]
I szukałam gdzieś na necie takiego, ale nigdzie nie ma, a skądś Rafalski musi je brać  🤔wirek:

ejj, nic mi nie mów, ja widziałam czaprak z lamówką w taką kratę i cały net przeszukałam i nie ma  😤 a miałabym komplecik  🙄
kantarek prześliczny  😜
wątek zamknięty
Poncioch

a wiem jaki czaprak 🙂 z Niemieckiego lidka , na allegro kosztowal 32 zł NOWY !! wykupli mi !!!  🤬
wątek zamknięty
o nie  😤 to już jasne, czemu nie mogłam go znaleźć  :/ a masz może jego zdjęcie, to porównamy kratkę?
wątek zamknięty
nie mam , wkurzona na maxa usunelam aukcje ,zeby mi nie przypominala ze nie kupilam !  👿
wątek zamknięty
Miii gdzie można kupić taką derkę?  😜
wątek zamknięty
[quote=moneczka]Miii gdzie można kupić taką derkę?  [/quote]
ja kupowałam w Horseteam niecałe 3 lata temu, teraz się rozglądam i niestety już jej nie ma 🙁 no i była tylko w rozmiarze Pony.. 125 o ile dobrze pamiętam
wątek zamknięty
Poncioch , znalazlam ta aukcje z tymi czaprakami kratkowymi http://allegro.pl/item797259727_czaprak_nowki_niemiecka_jakosc_super_wykonanie.html

37 zł , wygladaja ja grube !! jestem zła !!! ze nie kupilam do ciurania super
wątek zamknięty
moje dwa cuda doszły!  😜 w weekend mam nadzieje, szykujcie się na sunshinokowo-alt rosowe foty  😅
wątek zamknięty
ms_konik, Lena - dziękuję za info 🙂
wątek zamknięty
jak myślicie, dla tego Pana brązowy czy czarny sprzęt? bo będe zmieniać siodło skokowe i tak myślę o brązie, jak by się udało  😍
wątek zamknięty
ciemny brąz  😜
wątek zamknięty
ja bym wybrała czarny, ale jak już brązowy to taki ciemny brąz, niemal czekoladkowy. Albo wiśniowy.

my polubiliśmy błękity
w padzie Equi-theme


w czapraku Waldhausen


w szampańskim  😉 Lamicellu


nie bardzo mam wizję, w co go teraz ubrać. A zbliża się zima, czyli czas kiedy mu najwięcej rzeczy kupuję...
BTW w paszport ma wpisane jasnogniady.  😉
wątek zamknięty
ma ktos ten czaprak ?? jak z jakoscia ?  👀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
24 listopada 2009 19:34
_kate, jak jest jasny to wg mnie pasowalaby mu czekolada. A na barkiego w wersji zimowej... ? co Ty na to?
wątek zamknięty
to pad Horsage? bo nie moge wypatrzeć nazwy. faktycznie, o zieleni nie pomyślałam, ale w lecie by mu było ładnie. I jeszcze owijasy pod kolor  💘 dzięki!!
Bo teraz to chyba nic mu nie pomoże...  🤔 ta maść jest taka szarobura i nijaka
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
24 listopada 2009 19:43
_kate, tak 🙂 na szaroburosc to najlepsze takie wlasnie zywe kolorki!
wątek zamknięty
Poncioch , znalazlam ta aukcje z tymi czaprakami kratkowymi http://allegro.pl/item797259727_czaprak_nowki_niemiecka_jakosc_super_wykonanie.html

37 zł , wygladaja ja grube !! jestem zła !!! ze nie kupilam do ciurania super

w aukcji napisane, że kolory wysyłają losowo, a na zdjęciach pokazana inna kratka, niż ta z kantara Lychee. Jeszcze dostałabym inną, niż chcę  🤔wirek: Muszę Rafalskiego wypytać, czy jest możliwość zamówienia kompletu w kratkę u niego w stacjonarnym.
wątek zamknięty
Pancioch zajrzyj do GNL-u akurat jest kolekcja w kratke 🙂 czapraki , kaloszki , ochraniacze itp  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.