O czym teraz myślisz ?

Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

10 grudnia 2009 14:07
Myślę sobię kiedy pojadę odebrać wejściówkę na targi jeździeckie w Poznaniu, którą wczoraj wygrałam. I o tym czy jej komuś nie oddać, bo jak tam pojadę, to kupę kasy wydam i nie będzie fajnie.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 grudnia 2009 14:08
Teli
Zawsze możesz wziąć jakieś drobne w kieszeń żeby Cie nie korciło 😉
ja tylko o tym, ze walczylam, walczylam i wreszcie udalo sie wygrać bilet na koncert, jest cudnie 😀 !!

ps. Ponia, no wlasnie nie wiem czy nie wole tam poleciec na 30 kwietnia 😉 a Ty gdzie lecisz 🙂?

edit: buhahaha, nie dosc, ze wygralam bilet, to wlasnie teraz dowiedzialam sie, ze przyznano mi jeszcze akredytacje na foty, hahahah 😀 !!
Seksta   brumby drover !
10 grudnia 2009 14:16
o tym , ze jestem w wielkiej KROPCE i nie wiem co mam robic.
O tym, że jak nic CBA ma Mery na celowniku, bo jakżesz to tak ciągle coś wygrywać  😎
I że dziś wieczorem siadam przed kompem i biorę udział we wszystkich możliwych konkursach  😎
hehehe, oj Szepcik... gdybym mieszkala w krakowie, to Ciebie bym brala gdzie sie da 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 grudnia 2009 14:33
mery- a moze mieszkasz niedaleko lublina?  👀 😉
niestety (dla Was) stolica 😉 ale dajcie znac, jak tu bedziecie kiedys 😀 🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

10 grudnia 2009 15:18
Pauli, JAK TO TAK? Jechać, żeby wydać i nie wziąć kasy?? 😉
o tym , że straciłam 94 zł ;/
aaaaaaaaaaaaaa, o tym jaki cudowny koncert zaliczyłam 😉 było boosko !! 😀
Ponia   Szefowa forever.
10 grudnia 2009 23:54
Mery, 30.12 Irlandię witam🙂
Myślę sobie,że mam dziś wykład i jak zawsze mam tremę.
Kurczę blade! Z tremy się nie wyrasta? Słuszny wiek powinien mieć jakieś zalety do cholery 😤
Tania, trzymam kciuki, będzie dobrze!
gdzie ten wykład - na uczelni?
Tania, trzymam kciuki, będzie dobrze!
gdzie ten wykład - na uczelni?

Na uczelni. Chodzę tam od lat i zawsze się denerwuję. Głównie,że techniczna strona zawiedzie.
A kiedyś wykładowca miał głowę,kredę i się Power Pointem nie martwił wcale.
Sama obecność techniki już słuchaczy cieszy, więc dalej może być już tylko lepiej, jak cokolwiek zadziała! A na tremę może pomoże, jak wyobrazisz sobie, że wypowiadasz się na re-voltowym zlocie - publika jest życzliwa 🙂
[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=4892.msg400865#msg400865 date=1260521258]
Sama obecność techniki już słuchaczy cieszy, więc dalej może być już tylko lepiej, jak cokolwiek zadziała! A na tremę może pomoże, jak wyobrazisz sobie, że wypowiadasz się na re-voltowym zlocie - publika jest życzliwa 🙂
[/quote]
Hi!Hi! Teraz to mi zwizualizowałaś.  👀
Ci,których ignoruję, zawłaszcza są mi życzliwi. 😂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 grudnia 2009 11:03
Teli
Skoro założenie jest takie, że jedziesz wydawać, to ja już nie wiem 😎
No! UFFF......
Było fajnie i miło i wszystko działało.
Za tydzień wizyta uczelni w RR.
O tym, że jestem strasznie leniwa.
I, że muszę się uczyć.
I, że nawet notatki zrobiłam na komputerze,bo nie chciało mi się szukać kartek i długopisu.
I o tym, że zamiast kuć to co napisałam, siedzę  na re-volcie.

Ale grunt to mieć zrobione notatki, nie?  😎
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 grudnia 2009 20:38
Łosiowa zazdroszczę notatek. Bo ja muszę napisać recenzje filmu i ją wykuć, ale nie chce mi sie za to zabrać.
Wciąz myślę o tym, że już w piątek pojadę do domu i po 6 tygodniach nieobecności zobaczę moje konisko 😅
I o tym, że nie mam się już siły uczyć a na jutro muszę się radiologii nauczyć a na środę farmy.... Nie wiem jak to zrobić;(
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 grudnia 2009 20:52
O tym, że kolejny raz w moim życiu coś się posypało 😕
I o tym, że kolejny raz facet zrobił sobie ze mnie jaja 🍴

Dlaczego kiedy już myślę, że wychodzi słońce zaraz zdarza się coś co brutalnie sprowadza mnie na ziemię?? 😕
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
14 grudnia 2009 21:07
O tym, że mój syn ma już 11 miesięcy i o tym jak ten czas szybko zleciał. Jeszcze wczoraj byłam w ciąży a dzisiaj on już taki duży  😲
O tym, że zamiast iść spać to ja siedzę przed kompem i wgrywam filmiki z Młodym.
O tym, że ludzie są okrutni wobeć zwierząt i jak mogą wyrzucić w taką pogodę szczeniaki :emot4: Także o tym, że mimo wszystko miały szczęście - 2 z 3 mają już nowy dom  😅
o tym,że wszystko się miesza i chce konkretów!  🙁
o tym,że zaczynam wątpić 🙁
o tym,że dzisiaj mam próbne testy  🙁
O zawodach
O wywadówce
O środzie
O tym, że chcę już wsiąść!

uzależniłam się na dobre 😎 a to wszystko przez te zawody!
A ja myślę o tym, że już za tydzień będę siedziec na lotnisku i czekac na samolot do Polski  😀
O czym?
O tym, ze coraz trudniej mi powiedziec, ze nie zaluje, ze kupilam konia.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 grudnia 2009 17:30
O tym,ze od dzis w sumie luuuz przedswiateczny w szkole, cudownie!  💃
o konstytucji dyrektorialnej z 1875  🤔wirek:
i o tym, żeby już był piątek wieczór i żebym przestała się zastanawiać skąd się wzięło hasło "bić k*rwy i złodziei", bo to wbrew pozorom irytujące się robi..., bo szlag to zaczyna trafiać dopiero wtedy, kiedy kończy się dzbanek wieczornej kawy(w proporcji kawa:woda -> 5:1)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się