kaloszki dla konia

To są jedyne,które mi się nie obkręcały:/
D&A mam 2 pary kaloszków mustanga z futrem nie ciuram ich nie wiadomo jak, trzymają sie bdb, jedne lepiej drugie troszke gorzej (wyłazi troszke futro przy czesaniu), rzepy mogłyby być jakoś wzmocnione 😉
Dynamo   Dynamicznie :))
23 grudnia 2009 21:24
Ja niedawno kupiłam kaloszki z futerkiem HKM. Jeździłam w nich dopiero kilka razy, wiec ciężko coś o nich powiedzieć.
Miał/ma ktoś takie?😉
D&A na razie mustangi z futrem trzymają się nieźle, ale jeżdżę w nich 1-2 w tygodniu i tylko po hali, więc nie zaznały błota ani śniegu. Futro przeżyło kąpiel i wygląda ok
Ja składam na prestige'a i składam i składam i ciągle kupuję coś innego. Ma ktoś kaloszki skórzane prestige? Zastanawiam się jak z ich trzymaniem rozmiaru..
ja w zeszłym roku w Katowicach mocno się nad nimi zastanawiałam,ale wyszło mi, że trochę drogo jednak. Rozmiarówka chyba taka jak eskadronowa
Nic nie mów, 600zł za komplet 🤦
I tak je teraz przecenili. A ja się jeszcze na ochraniacze nakręciłam 🤔
D&A mam 2 pary kaloszków mustanga z futrem nie ciuram ich nie wiadomo jak, trzymają sie bdb, jedne lepiej drugie troszke gorzej (wyłazi troszke futro przy czesaniu), rzepy mogłyby być jakoś wzmocnione 😉

to fakt, ze rzep w mustangach jest nienajlepszy.
Burza, http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=215_307_344&products_id=2659

One są z tych zakrywających większą część kopyta🙂
kasztankaija   Love you more and more and more.
24 grudnia 2009 07:40
ja używam Horze tych najtańszych i co prawda mój koń je zamienia w sito ale są tanie, więc nie jest szkoda  😎

mam jeszcze z Hippiki, i mam je od sierpnia tamtego roku i dopiero teraz urwał mi się rzep, a skórka na kaloszkach minimalnie się poprzecinała, ale uważam, że są super

http://amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=13_77&products_id=638

Mustanga z futerkiem kupiłam półtora roku temu jakoś. Ścieram je i ścieram, a dalej wyglądają jak nówki, ani błoto, ani śnieg nie są im straszne. Zrobię zdjęcie na dniach, to wrzucę. Jestem mega zadowolona, bo po długim używaniu "jednorazówek" Horze czy York znalazłam kaloszki dużo bardziej żywotne, a jakże eleganckie, jedyna ich wada to rzep. Choć moim zdaniem puszcza po jakimś czasie ze względu na włos futerka, który włazi w twardą stronę rzepu..- na wsi śmieją się, że kiedyś konie to takich futerek nie miały, a tu po siodełkiem futerko, na popręgu futerko, przy ogłowiu i jeszcze na nóżkach. 🙂
odkopuje.
Powiedzcie mi proszę co sądzicie o kaloszkach gumowych? Szukam czegoś na zimę do ciorania w błocie i śniegu (bezhalowcy). Ceny są śmiesznie małe- czy w tym przypadku cena jest adekwatna do jakości?
Neopreny niestety nasiąkają mi wodą, długa schną po czyszczeniu a i rzepy umarły od wilgoci (wczoraj zostawiliśmy kaloszek na maneżu).
Myślę nad takimi http://amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=13_77&products_id=738&topSsid=e5b84f1ac6e40b9aaca5dd1e236cf7b3.
👀


ja mam dwie pary gumowych i jestem bardzo zadowolona, zreszta pisalam juz na poprzedniej stronie  😉  trzymaja sie lepiej, niz neopreny, a uzywam ich na kilka koni dziennie. Polecam  😀
Ja też mam mustangi z futerkiem i są ŚWIETNE! Piorę w pralce i są nadal jak nowe. Zamówiłą teraz takie same, ale bez futra;P
A jak się mają "skórzane" Eskadrony?
Dziewczyny  :kwiatek: ! Macie może jakieś fotki na koniu tych kaloszków z Mustanga, z futerkiem ?
Czytam, i czytam i nie wiem czy sie na nie skusze.
Cena jakaś wygórowana nie jest, a potrzebuje takie do ciurania  😉

Miałam pare WW na przód i się na nich zawiodłam 🤔 No przynjamniej na jednym, któy zaliczył wizyte u szefca, a teraz leży
podarty nie wiadomo gdzie i czeka aż go znajde i reanimuje ..
Nie wiem czy mój koń ma taki talen do niszczenia kaloszków, że wychodząc z boksu nadeptuje na jednego
i rozrywa i to 2 razy !  🤦
licorne, na szybko takie foto:



Z tym, że polecam na suchą pogodę, futerko jednak chłonie wilgoć. Super się sprawuje "do ciurania" identyczny model Mustanga, tylko bez futerka - koń trenerki w takich śmiga.
A mnie kuszą Horze na co dzień i na padok, tylko przez net to nijak nie wiem, jak się do wymiarów przymierzyć...
Mamy w stajni hale, więc błoto nam nie straszne  😀iabeł:
To teraz pytanie ... jaki rozmiar na folblucie nóżki (przody) ?  🏇
no wlasnie musicie pamietac, ze mustangi maja spore rozmiary.  normalnie M jest na mojego za male troche, wiec kupilam L mustangi, ale one sa z kolei troche za duze. to jest takie fest L mysle, ze odpowiada XL innych firm. tak wiec mysle, ze na folblucie nozki to S, a najlepiej jak zadzwonisz i zapytasz o wymiar gorny i wysokisc, a potem zmierzysz te co masz i pasuja.
Dziewczyny szał ciał normalnie. Czekam na odpowiedź w sprawie rozmiaru i biorę 2 pary 😀😀

http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/857/39/22/857392289
i one tez sa wykonczone goretexem.
Właśnie odnalazłam na dnie szafy mojego nieszczęsnego WW 💃 zaraz biore sie za szywanie ..
No i tak patrze i WW przody miałam rozmiar L , to czy S mustanga nie bedzia za mała ? Może lepiej M ?
Męcze , męcze wiem 😁

+

fotki mojego niszczęsnego WW , jest i nawet "anatomia" kaloszka jakby kogoś interesowało
co ma biedak w środku  🏇
[quote author=wendetta link=topic=457.msg401180#msg401180 date=1260551183]
odkopuje.
Powiedzcie mi proszę co sądzicie o kaloszkach gumowych? Szukam czegoś na zimę do ciorania w błocie i śniegu (bezhalowcy). Ceny są śmiesznie małe- czy w tym przypadku cena jest adekwatna do jakości?
Neopreny niestety nasiąkają mi wodą, długa schną po czyszczeniu a i rzepy umarły od wilgoci (wczoraj zostawiliśmy kaloszek na maneżu).
Myślę nad takimi http://amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=13_77&products_id=738&topSsid=e5b84f1ac6e40b9aaca5dd1e236cf7b3.
👀


ja mam dwie pary gumowych i jestem bardzo zadowolona, zreszta pisalam juz na poprzedniej stronie  😉  trzymaja sie lepiej, niz neopreny, a uzywam ich na kilka koni dziennie. Polecam  😀
[/quote]
a możesz zdradzić jakiej firmy? 👀
wendetta,  te, które podałaś w linku, z Amigo, są trwałe i bardzo długo się trzymają. Widziałam ich użytkowanie w rekreacji, trzymały lata.😉
Ja mam dwie pary z Loesdau.
Czytam temat i czytam i pogubiłam się już w tej rozmiaróce mustangów  😵
One wypadają większe, czy mniejsze niż "normalne" rozmiary ?
Bo jak większe to jeśli miałam WW  L-ki to mustangi M-ki powinny być ok ?
ratunku !  :kwiatek:
wg mnie sa wieksze nieco. ale nie wiem jak ma WW wiec nie potrafie ci powiedziec.
Medziiik lub katija
Mogłybyście zmierzyć wysokość i wymiar górny(to "koło" wokół końskiej nogi) ?  :kwiatek:
L mustanga- 32cm gornego obwodu, 11 wysokosci.
mustangi są naprawde duże!
mam teraz M-ki i są zaduże na moją, która nosi eskadrony L (ale są przyciasnawe) i decathlona XL

a eskadrony bardzo polecam, mam te ze sztuczną skórką, mam je ponad rok, ostatnio tylko zaczął odprówać się znaczek i troszkę się poprzecierały w środku, ale naprawde troszeczke
katija  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się