KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

powiedzcie mi, że wcale nie jestem, nienormalna, proszę!
w ciągu minionego tygodnia kupiłam 3 komplety a dzisiaj doprawiłam niciakiem hazelem...  🤔wirek:


nie jestes. Ja kupiłam 2 czapraki ujeżdżeniowe brązowe!Niby odcień inny ale to jest chore  🤔wirek: a czekam na kolejny...
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
18 stycznia 2010 22:33
to jest juz choroba! naprawde... ze az strach sie bac!  🤔
i tak najlepsze jest to, ze wcale nie mam konia...
ostatnio wyprzedalam stare nieuzywane juz szmatki i kupilam nowe...
a rodzina sie na mnie w domu krzywo patrzy, tylko nie wiem dlaczego  😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2010 22:46
olciiik a co ja mam powiedzieć mam 2 eurostary + owijki, dwie derki treningowe dralonowe eskadrona,8-10 eskadronów + x 4 owijki do kompletu.. i wszystko prócz jednej derki trenongowej kupionej od Precelka i brilianta fango nówki nie śmigane z metkami  🤔wirek: 

a konia własnego nima  👀

Ps. Na mnie też matka w domu już krzywo patrzy zwłaszcza jak przyjeżdżam np. z kolejnym czaprakiem/padem do domu .. Nawet już mój facet stwierdził, że niedługo mój pokój będzie można nimi wytapetować  😁 ... Tak dla pozoru trzymam je w łóżku (we wnęce na pościel) i niby na widoku są tylko w szafie owijki i coś tam jeszcze, ale problem jest taki, że do łóżka już nic nie upchnę  👀
wątek zamknięty
ok... Ja to chociaż zwierze mam 🙂 i oprócz białego padu na zawody nie mam nowych, nie używanych ni razu rzeczy 😀

Ah to się pocieszyłam, nie jest ze mną źle :P
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
18 stycznia 2010 22:49
nie dobrze z nami  👀
dobra, to ja może lepiej pójdę spać, bo jak zaraz jeszcze znajdę jakiś ładny czaprak to zbankrutuję totalnie!  😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2010 22:52
olciiik warto obejrzeć "Wyznania zakupoholiczki" - film fajny i można się pocieszyć, że nie jest z nami jeszcze aż tak źle  😁
wątek zamknięty
korsik, o patrz, a mi powiedziano, że Mousse, nikt rok temu nie wiedział. To ja już zgłupiałam?
wątek zamknięty
To ze mna jest chyba bardzo zle... 🤔wirek:
Bo łaczna ilosc czaprakow na chwile obecna to 28 (w drodze jeden czyli bedzie 29) + 21 kompletow owijek, do reszty sa ochraniacze... 😵

Nie liczac  juz oglowi, ktorych tez jest dosc sporo, innego sprzetu (typu siodla, napiersniki, itd) i wciaz powiekszajacej sie kolekcji wedzidel  😁 

No i oczywiscie wlasnego konia brak...
wątek zamknięty
Mógłby mi ktoś pomóc... 😀 😀
Gdzie znajdę lub choć jak się nazywa Eurostarowy pad to był chyba stripe in ale w kolorach fioletowo zielony?
Był kiedyś na forum na kasztanie...a ja za nic nie umiem go odszukać... 🤔
wątek zamknięty
Akkzi, kiedyś też tyle tego miałam, ale dla mnie to bezsensu, miałam ok 20 kompletów z czego i tak ok 6-7 uzywałam stale, a reszta to były takie syfiaste i brzydkie których w ogóle nie ubierałam, uznałam że bezsensu to trzymać i wyprzedałam.. :]


Uważam, że lepiej mieć mało a porządnie:P
wątek zamknięty
abstrakcyjna, chodzi o ten irish cream ebony


czy o shafir-ebony
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/25/494#i

raczej obydwa niedostępne już, drugi może może...
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
19 stycznia 2010 07:35
Kupię gdzieś jeszcze szmaragdowego maxa?


z tego co pamietam były jeszcze na firehorse.pl
wątek zamknięty
Gdybym miala konisko to pewie tez bym oddzielila to co "goruje" od tego co "odpada"... A tak... to wszystko mi sie podoba i zdecydowac nie moge co zostawic  😁  Bo kazdy jest iny i kazddy mi sie podoba 🙂
Za kazdym razem obiecuje sobie zmniejszyc ilosc czaprakow, a jak dochodzi co do czego to nie wiem ktory mi sie mniej podoba...
Poza tym nie wszystkie DL pasuja pod VS i odwrotnie, wiec czesc jest czaprakow DL, a czesc VS co nie ulatwia mi wyboru  😂

A jesli chodzi o wedzida, to chce kiedys zrobic galerie z rodzajami i zastosowaniem ich... ale z tym to mi jeszcze zeeeejdzie... 🙁   bo tych rodzajow jest multum, a ceny niektorych uhuhuhu...
wątek zamknięty
Co to za zielone owijki, wie ktoś?
wątek zamknięty
Dzięki Fantazja...ale to jeszcze nie o ten mi chodzi.... 🤔wirek:
Tamten był iście żywy fiolet z trochę jaskrawym zieleniem....a to na zdjęciu, ten saphir-ebony wygląda jak zieleń z brązem, chyba że mnie oczy mylą... 🤣
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/25/527#i   mi chodzi o taki fiolet plus zieleń... 🙄
wątek zamknięty
Ja zostawiłam sobie tylko pady/czapraki z "świętej trójcy hahaha", bo widzę różnice w jakości, mam jednego konia i nie potrzebuje szmat, aż tak ze mną źle nie jest, w dodatku po co? na cały miesiac czapraki?;P Nie miałabym tego gdzie trzymac 😀

To takiego to ja nie widziałam z zielonym :P
wątek zamknięty
Moim zdaniem to na zdjęciu to irish-ebony.
Czekam właśnie na taki 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 stycznia 2010 08:43
Co to za zielone owijki, wie ktoś?

strzelam ze HH- harry's horse
wątek zamknięty
To dobrze typowałam 🙂 tyle, że na str sklepu jakiś wyblakły ten kolor
wątek zamknięty
Fair Play ma te takie owijki.
wątek zamknięty
z tego co pamietam były jeszcze na firehorse.pl


dzięki :kwiatek: Ale z tego co widzę to już nie mają 🙁 Napiszę jeszcze do nich maila.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 stycznia 2010 13:05
[quote author=asds link=topic=14623.msg446839#msg446839 date=1263886516]
z tego co pamietam były jeszcze na firehorse.pl


dzięki :kwiatek: Ale z tego co widzę to już nie mają 🙁 Napiszę jeszcze do nich maila.
[/quote]

horsecre tam sie trzeba wyklucic i upomniec o swoje....ja strip ina wyklucilam 😁
http://horsecare.pl/produkt,836,euro-star_MAX
wątek zamknięty
Coriander

Lemon- olive  😍
wątek zamknięty
Straszliwie mu do pyska w tej lemon-olive!
wątek zamknięty
m0niSka, też mi się szalenie spodobało, od dawna na nią chorowałam 😀
wątek zamknięty
wreszcie zdjęcia są! jak na rewię mody mało tu fot się pojawia!
Burza
jakby Ci się znudził lemon, to wiesz... ja czekam!  😀 Piorek wygląda rewelacyjnie!
wątek zamknięty
_kate, uff, już się z jedną derką ze snów pożegnałam, olive nie odpuszczę choćbym miała gumy doszyć do zapięć 😁

Zielono mi
wątek zamknięty
hehhe, nie dziwię się. Piorun wygląda szałowo.
choć po cichu wierzę w Twoje talenta jeździeckie i jego możliwość rozrostu mięśniowego  😀
wątek zamknięty
_kate, nie, błagam Cię, nie, jak koń o wzroście 155 mógłby nosić derkę 165? 😵
wątek zamknięty
a tam. Niemożliwy kiedyś Ci się wydawał obecny rozmiar. Look at the bright side of life! będzie jeszcze lepszą maszyną niż jest! a Barkiemu będzie do twarzy.

Póki co nie będę Ci psuła humoru  🙂 musisz sie nacieszyć dereczką  😉 😉 😉 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.